Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

A ja jestem dziś po wizycie i maleństwo ma 2100 g w/g USG i cieszę się, że w końcu mogłam je znowu zobaczyć :) Dużo badań mi nie robił ani nie kierował na badania bo skoro po niedzieli idę do szpitala to nie ma sensu bo tam mi porobią badania :) Miłej nocki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kociaki
Cezść wszystkim kobietom, które mają problem z zajściem w ciążę. Jestem po leczeniu u lekarza (chyba znachora) który poinformował mnie że powinnam po stosunku leżeć dwie godziny z nogami w górze i nie myć się i wtedy czy ktoś uwierzy w to w XXI wieku zajdę w ciążę !!!!!!!!!!!!Mam 41 lat i w to nie wierzę. Błagam dajcie jakiś namiar na kogoś normalnego!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaki hmmm... jeśli to jest jedyna metoda leczenia to faaktycznie znachor :-) ale prawda jest taka, ze faktycznie plemnikom łatwiej gdy miednica przez jakiś czas po stosunku jest wyżej podniesiona i nie przeszkadza im pionizacja ciała ani irygacja (nawet przypadkowa) pochwy; ale to tylko POMAGA a nie ZAPEWNIA; z namiarami gorzej, bo nie wiem z jakiego jesteś regionu; a poza tym moi gin specjalizowali się w mojej przypadłości więc nie polecam im bezwarunkowo wszystkim, bo to nie ma sensu; myślę, że potem jak już sie uda to i tak badania typu test potrójny, amniopunkscja itp.. Cię nie ominą; chociaż.... ale życze powodzenia w staraniach; trzymam kciuki (to też nie terapia - ale czasem pomaga ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika a do szpitala na coś konkretnego, czy tylko obserwacja KTG i USG? bo chyba nic złego się nie dzieje? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Lida idę do szpitala przez cukrzycę ciążową. Ponoć trzymają ze 2 - 3 dni i robią badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli jednak na to Cię przytrzymią.... powodzenia i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123kociaki Kochana jasne,że powinnaś poszukać dobrego prywatnego ginekologa,aby Ci powiedział jakie badania zrobić itd.....,ale odnośnie leżenia z nogami go góry po stosunku to chyba prawda,bo mnie też to mówiła moja gin ,aby po stosunku poleżeć spokojnie z 20minut.Wiadomo,że jak wstaniesz to sperma się zawsze troche uleje i jak się podmyjesz to też troche wymyjesz,a leżąc jest większa szansa,że tych plemniczków jest więcej i nóż widelec,będzie jakiś gigant mocny i przedostanie się do naszej komórki jajowej i pocznie nowe życie.Ja akurat nie przestrzegałam tego ponieważ DZIĘKI BOGU nie mam problemu z zajściem w ciąże/był problem z utrzymaniem/ ,ale moja koleżanka która ma problemy z zajściem stara się leżeć po stosunku.Ta koleżanka o której pisze miała 4 obumarcia płodu w ciągu 8 lat-leczyła się w Łodzi u gin. Malinowskiego ,który wykrył u niej problem immunologiczny-teraz podobno jest już wszystko ok i stara się o dziecko mając 38lat.Dziewczyny typu Balbinka ,Mika,Gawit powinne pamiętać tą moją koleżanke,bo ja tutaj sporo o niej pisałam. A! 123kociaki także gin. mi mówiła ,że najlepiej starając się o dziecko jest się kochać co drugi dzień:D Zycze powodzenia i mocno trzymam kciuki ,aby się wnet udało:) Ewelina to prawde,że dziewczyny na tym topiku są lepsze od lekarzy:D i baaaaaaaaaaaaardzo kochane-dla Was siostrzyczki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼-jojczyłam Im przez całe 4 miesiące zanim zaszłam w ciąże,a jak zaszłam to Im także trułam do momentu rozwiązania.Dziękuje przedewszystkim Balbince za cierpliwośc do mnie tuż przed porodem i za maile które do mnie pisała pocieszając mnie. Dodam także ,że ja bardzo modliłam się prosząc Pana Boga o dar i łaske macierzyństwa.Mówi się,że wiara czyni cuda,ale musze powiedzieć,że to jest prawda.Może nie powinnam tego pisać,ale tydzień temu mój mąż zawióz księdzu z jednego Sanktuarium gdzie jezdziliśmy z mężem złote serduszko jako wotum,podziękowanie Matce Bożej za Kubusia.Ksiądz powiedział mężowi,że uprosiliśmy sobie to dziecko u Boga i obiecał,że to serduszko powiesi obok Matki Bożej.Zawsze byłam katolikiem ,ale teraz to naprawde jestem jeszcze większym i wychodzę z założenia ,że u Boga można wiele sobie uprosić. Tak strasznie bałam się porodu,mówili,że nie urodze,że jestem za wąska a dziecko jest duże a urodziłam go w ciągu 14minut,nawet bymnie nie nacinali gdyby nie moje gigantyczne hemoroidy. Odnośnie hemoroid też mnie straszyli,że się nie pochowają bo są okropne,że moge mieć z nimi problemy itd......,ale po tygodniu od porodu ZNIKŁY i przynajmniej na dzień dzisiejszy mam spokój.Tak bardzo się bałam,że moge nie mieć pokarmu BŁAGAŁAM BOGA O NIEGO-fakt faktem ,że go nie miałam w pierwszym tygodniu,ale pomału przyszedł i przynajmniej na dzień dzisiejszy mojemu synkowi go wystarcza:D Pochwale się,że moja perełka ma już 63cm długości i waży 5650g ❤️pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nic nie będę pisać, bo jestem wkurzona na brata i kogoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobitki dalej bez neta :( znów piszę od znajomych! nie wiem ile to jeszcze potrwa :( w poniedziałek idę szukać firmy, która założy nam neta! odpuszczam sobie neostradę. najprawdopodobniej będzie to firma od której mamy kablówkę, ale jeszcze popatrzę co i za ile oferują inne. pozdrawiam Was mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kociaki
Dziękuję za wsparcie. Myślę, że bez dobrego lekarza się nie obędzie. Jestem z Łodzi. Może macie jakieś namiary na dobrego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 kociaki Musze się skontaktować z moją koleżanką o której pisałam wczoraj,ale jak dobrze pamiętam to coś mówiła o instytucie matki i dziecka,a napewno leczył ją doktor Malinowski.Wiem także,że aby się dostać do tego lekarza to trzeba czekać coś około 3,4 miesięcy. Nasza siostra topikowa Gawit jest z Lodzi to może Ona Ci da dokładniejsze namiary. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku witam wszystkie nowe dziewczyny i serdecznie pozdrawiam. A teraz bardzo proszę mi się tutaj meldować (Agata, Ty też): Agatko - wiem, że uczysz się do egzaminu, ale bardzo proszę napisz mi jak było na weselu, bo umieram z ciekawości. :D Pozdrów ode mnie Pawła. Agula - a Ty chyba też w ten weekend miałaś wesele? Gosiu - jak przygotowania do chrztu? Aniu - Balbinko - ostatnio wkurzył mnie mój brat, ale na forum nie napiszę czym. Gabrysiu - jak z samochodem? Chodzi już? Ostatnio chyba jakaś plaga na te przeklęte auta, my tez mamy do wymiany rurę wydechową, a że chcemy to zrobić w salonie to ok. 3000 zł nie nasze. Aniu - Koug - jak Oli podoba się w szkole? A co do mnie to jestem zajęta, chcę lecieć pod koniec marca na Florydę, a może na początku 2009 roku też do Egiptu więc pracy sporo. Ponadto Tosia dzisiaj pierwszy raz poszła do szkoły, a jutro ma pierwsze lekcje więc będę musiała wysłuchać relacji. No i w ogóle, zaczął się nowy rok (to co że finansowy) i szykują mi się duże zmiany :D. Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........13.07..........MAJ 2008.. ............Torun Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Mika23......33tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie kamika_25..33tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........17tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn Justynka27........3-4tc...........21.04.2009........3cyk le.......Toruń MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🖐️:D Na dzień dobry buziaczki dla Was wszystkich👄👄👄 Tak jak wspomniała Sara jestem w trakcie przygotowania do chrzcin-wczoraj obkupiliśmy się wszyscy w nowe ciuszki:D przesle fotki po chrzcie.Organizuje wszystko na przyjęcie -co prawda się troche stresuje aby wszystko dobrze wypadło,no ale jestem pozytywnie nastawiona.Wczoraj był u nas ksiądz który będzie chrzcił Kubusia.Prosiliśmy ksiedza który chrzcił mnie i udzielał nam sakramentu małżeństwa-teraz jeszcze bardzo pragne aby to właśnie on ochrzcił mi synka. Mam ogromne zmartwienie,ale po mimo strachu żyje nadzieją,że będzie dobrze-MUSI BYĆ DOBRZE BO W PRZECIWNYM RAZIE NIE WYOBRAŻAM SOBIE INACZEJ😭😭😭 Moja siostra w piersi wymacała sobie coś twardego wielkości pestki czeresni,była zrobić Usg i lekarz ją skierował do onkologa.Powiedział,że to nie rak ale dobrze byłoby to sprawdzić i usunąc dopóki jest małe.Powiedział jej także ,że to moze ale nie musi rosnąć.Siostra już tam wpadła w panike i teraz to już sama nie wiem czy powiedział jej prawde,czy nie aby jej od razu nie martwić.Lekarz stwierdził,że to prawdopodobnie jest włókniak.Teraz ona biedula nic tylko mówi o raku,nawet powiedziała,aby zmieniła chrzestną Kubusiowi,bo ona wnet pójdzie pod trawnik i dziecko zostanie bez chrzestnej.Dziewczyny nie doposzczam złych myśli,ale powiem Wam,że na okrągło o tym myśle i się boje ,bardzo boje.Załatwiłam jej wizyte u onkologa ale dopiero na 10 września. Boże dziewczyny powiedzcie ,że to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny,jestem tu nowa,ale mam takie same przezycia jak Wy:(moze od poczatku:rok temu w lutym poronilam samoistnie:( teraz w maju mialam operacje jajnika,mialam torbiel i zostala usunieta wraz z jajnikiem i jajowodem:(w lipcu zaszlam w ciaze,ogromne szczescie!!!nie trwalo to dlugo,bo 16sierpnia w swoje urodziny:(trafilam do szpitala,bo bylo krwawienie,ustapilo po dwoch zastrzykach na podtrzymanie,zrobili mi usg ordynator stwierdzil,ze nie widzi zywej ciazy,wyszlam ze szpitala,pojechalam do mojego gina zrobil usg powiedzial,ze sa echa ciazy ale jest rowniez torbiel na lewym zdrowym jajniku,krzyk placz:(ale powiedzial,ze to na korzysc bo ona podtrzymuje ciaze,czekalismy dwa tyg,bo powiedzial,ze jeszcze moze byc zywa ciaza,wczoraj umarla moja jedyna nadzieja:( pecherzyk sie zmniejszyl a w okolo sie juz zebrala krew,powiedzial,ze w nocy moze krwawienie wystapic,ale nie ma,jade na 15 do szptala na zabieg,chce miec to juz za soba:9mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi jeżeli Twoja siostra jest przed okresem lub miała ostatnio dużo stresów to nic strasznego, normalny stan organizmu. Ja np. mam cały czas coś, no i jako osobie z rodziny lekarza powiedzieli mi tylko tyle, że dopóki nie będę robiła żadnych biopsji i innych głupich badań to organizm sam mi się doprowadzi do porządku jak przestanę się stresować (dostałam tylko waleriankę na nerwy), gorzej jak będzie ingerencja z zewnątrz to wtedy mogą porobić z tego świństwa. Jeżeli Twoja siostra ani nie jest przed okresem, ani nie jest w ciąży, ani nie miała stresów to faktycznie warto się przebadać, bo faktycznie jest coś nie tak. Mi tam tylko raz znajoma chirurg coś na piersi usuwała, ale podobno dlatego, że jakiś cudem wdało mi się tam zakażenie, ale zrobiła to dokładnie na moich oczach (bo co chwilę podnosiłam głowę żeby zobaczyć co mi tam grzebie) i w znieczuleniu miejscowym i zaraz po zabiegu poszłam do domu. Więc póki co nie masz co się martwić, a nawet jeśli (odpukać) to byłoby coś przykrego to nie znaczy, że od razu pod kwiatki, bo nawet czerniak, który jest najgorszą odmianą rana jest całkowicie uleczalny (mam takie przypadki) jeśli jest właściwie prowadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek - witaj wśród nas.Chyba napisze to co zawsze gdy witam nową dziewczynę, że przykro mi, że z takiego powodu tutaj trafiasz, ale, że cieszymy się, że nas znalazłaś. Dziewczyny tutaj są wspaniałe i naprawdę można im napisać o wszystkim, pocieszą, zrozumieją i poszukają rozwiązania. Ja sporo z nich znam już osobiście i są naprawdę cudowne. Pisz jeśli tylko masz ochotę. Aniu, a ja nie krzyczę, tylko grzecznie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje Wam,ze mnie przyjelismy,dodam,ze mam 22lata dopiero i juz swoje przeszlam,nie jestem w stanie nawet przeczytac wszytskiego,bo jest tego mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻czesc dziewczyny jeszcze nie robilam testu ale zawroty nadal sa...🌻poczekam do 8 wrzesania..🌻co tam u was noewgo slychac??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kociaki
Marghi,z góry dziękuję, mam nadzieję, że uda Ci się zdobyć jakieś namiary na Malinowskiego. Dziewyczyny czy słyszałyście może o leku o nazwie domestin, na obniżenie prolaktyny. Ja wiem tylko tyle, że pomimo, że jest drogi podobno na prawdę działa i to już po kilku tabletkach (tabletkę bierze się raz w tygodniu). A ciekawe co ze skutkami ubocznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł a ja się nie boję, że Sara krzyczy, bo załatwiłam z nią juz zaaaaległąąąąą sprawę i już mi lżej :-) gawit jak przebiega aklimatyzacja? kamika wracaj tutaj nasz Cukiereczku 👄 Marghi nie każdy guz oznacza - \"wiadomo o czym mówię\" ; znam wiele przykładów usunięcia takich guzków, które na histopatologii pod kątem nowotworu wypadły negatywnie; więc nie martwcie się z siostrą; dobre scenariusze też istnieja; Kalpek oczywiście pomijając sytuację, która do tego doprowadziła to cieszę się, że jednak odważyłaś się tu napisać; zobaczysz: nie taki diabeł straszny; a zawsze będziesz miała gdzie wypłakać się w rękaw (klawiaturę); pewnie do jutra posiedzisz w szpitalu; 3maj się, myśl pozytywnie i bezwzględnie zmień stosunek do swojej osoby bo to nie ma sensu; całuje Cię mocno; nie martw się, będzie dobrze Sonaola cierpliwości :-) :-) Madusia co u Ciebie? DAWNO razem nie zarwałyśmy nocki ;-) A Agatka pewnie się nie chce wgryzać w kafe, bo wiecie jak to jest: zerkam na 5 minut - a wychodzę po..... Ale pewnie sie nie pogniewa jeśli doniosę, że imprezki odhaczyła baaaardzo pozytywnie :-) Sara a zapomniałam Ci w mailu napisać: z bratem - fajnie by było gdyby ominąć taki etap w życiu, ale tak po cichu przyznam, że tez to przeszłam ;-) Balbinka co u maludy? jeden ząb, czy posypała sie reszta? I grzeczniejszy?? dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja wrocilam wczoraj poznym wieczorem,zabieg trwal okolo20min,dostalam zzastrzyki jakies i od razu kolowalo mi sie w glowie,polozna mowi,ze zaraz usne,a ja do niej napewno nie!nie bylo to przyjemne,ale mam to juz za soba,gin powiedzial,ze jak bedzie bardzo bolalo to przestanie,czulam tylko jak mi wiercil i bardzo miala szeroko otwara (wiecie co) i slyszalam jak krecil caly czas,na koniec czyms mnie polal,szczypalo bardzo jejku oczy mi sie zamykaly,nie dobrze mi bylo,a teraz mam powodz,ale biore antybiotyki i anty,zeby bylo mniejsze krwawienie i tylko 3dni,a nie jak inni po dwa tygodnie,dziewczyny jest mi lzej,ze tam nie bylo zarodka,ze nie skrzywdzialm dzieciatka,widzialam to bylo juz zesuszone i dobrze,ze nie czekalam z tym dlugo,bo nie wiadomo co moglo sie z tym stac i rowniez mi przy okazji,moze to glupie,ale jestem z siebie dumna,ze tam poszlam i mam to juz za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj śpieszę z doniesieniami od Meggi, tak od tej Meggi, która się do nas nie odzywa. Pisze, że znów jest w Krakowie i małe zamieszanie mieszkaniowe ma i jak się jej tylko wyjaśni to wpadnie tutaj coś napisać. Antoś już prawie raczkuje! i ma dwa ząbki! i śmieje się i raczkuje, myślę, że Ania więcej Wam napisze jak w końcu tutaj zajrzy. Tak, Agatka to się okazała większa imprezowiczka niż ja :D Lidziu, wiesz ja nie przerabiałam takiego okresu jak mój brat, wiem, że to głupio zabrzmi, ale np. nigdy nie wróciłam do domu pijana, albo nad ranem, ale to chyba dlatego, że mi rodzice zawsze wmawiali, że ja jestem najstarsza dziewczyna i muszę być odpowiedzialna i opiekować się młodszym rodzeństwem i dawać im przykład, takie skracanie \"dzieciństwa\", a potem jeszcze zostałam matką chrzestną Tosi to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny za takie cieple slowa i za to,ze mnie przyjelyscie do siebbie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona tak jak Ci pisałam na gg, ja tez jestem z Ciebie dumna i na pewno pozostałe dziewczyny też, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki!!! Troszke mnie nie było. Co słychać u Was moje Drogie? Wybaczcie długą nieobecność. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co tu tak cicho??dziewczyny kupilam test ciazowy i mam pytanie na nim pisze ze wolno go robic tylko w dniu spodziewanej miesiaczki taki tani test i jak go zrobie to moze wyjsc ze nie jestem w ciazy?moze byc mylny?jak mam miec @dopiero za 5 dni?wydaje mi sie ze taki tani test moze mnie wprowadzic w blad..wiec nie weim?sa testy czule a ja kupilam taki zwykly tani pisze ze dopiero robic w dni spodziewanej@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem nie do zycia,wczoraj wieczorem bardzo bolal mnie brzuch tak jak na okres,ale 20razy mocniej,myslałam,ze sie wykoncze juz,cala noc nie spalam dzwonilam do gina,powiedzial,ze nie dobrze ze jesli ketonal nie pomoze bede musiala jechac do szpitala i leki dozylne dadza,ale ja sie nie zgadzam,jest troche lepiej,ale nadal boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×