Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Przyznam się bez bicia, że czytam wszystko na bieżąco ale czasem nie mam o czym pisać :( bo ogólnie to jestem wiecznie zmęczona i próbuję zrobić jakiś porządek ale mi to nie wychodzi bo jeszcze chcemy pomalować pokój i tylko czekamy aż facet będzie miał czas a potem to dalej będzie sprzątanie :( A do tego wszystkiego to bardzo się boję co mnie czeka no i w którym szpitalu mnie czeka bo okazało się, że z mojego najbliższego szpitala zwolnił się mój lekarz a ja czułabym się pewniej jak by tam był i teraz to jednak wolałabym rodzić w gdańsku i w piątek jadę tam się dowiedziec co ze mną zrobią i czy mnie przyjmą. POZDROWIONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie wyrzuty sumienia wzbudziłyście :-P ale prawda jest taka: czasu ciut mniej; poza tym, zanudzać o tym co u mojej szarańczy nie chcę, a nie potrafię pomóc żadnej dziewczynie w żadnym problemie, bo tematyka prolaktyny czy progesteronu jest mi zupełnie obca; więc nie chcąc truć tylko Was podczytuję; 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd super wygladasz z brzuszkeim, widac że ciąza Ci sprzyja👄 gawit oj mam nadzieje że jest tak jak pisze Lida, że poprostu brak czasu a nie chęci, ale raz dziennie na 5 minutek to nawet i ja znajde czas, wiec mysle ze trzeba troszke tutaj naszumiec i dziewczyny zaczna pisac, chociazby o pogodzie ale pisac laski!!!! :) Ja nie mam zamiaru rezygnowac z tego topiku tylko dlatego ze juz urodziłam, to forum towarzyszyło mi w trudnych chwilach i w tych pięknych wiec jestescie czescią mojego życia👄 kamika ja tez miałam rodzic przy swoim lekarzu ale w ostatniej chwili na sali porodowej zrezygnowałam z niego i nie było tak źle, a nawet było super, wiec nie wazne kto bedze koło Ciebie, ważne aby poród przebiegał prawidłowo a wierze że zajmą sie Toba jak najlepiej;) Aniu mysle ze wystarczy połowa wpisów to i tak duzy sukces:D:D:D Ucałuj Michałka ode mnie i od Gabrysia (chociaz od Gabrysia może nie całuj bo on sie ślini to by zaślinij Michałka hahaha) 👄 Lida masz pisac o swoich bobusiach, o sobie, o męzu i o wszystkim- to nie rozkaz ale prośba👄 ja tez nie znam sie na leczeniu aby zajsc w ciaze, ale zawsze mozna łapką pomachac a jest tutaj kilka dziewczyn ktore napewno cos innym doradza, wiec sie nie martw;) Justynka27❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Agatha2007 z tym moim lekarzem chodzi o to, że się zwolnił on i jeszcze jedna lekarka a został tam tylko jeden ale może już kogoś tam jeszcze mają i to mnie stresuje bo do tego od lipca prywatyzują ten szpital i tak na moje oko to tam czasem może być niepewna sytuacja co gdzie i jak i dlatego jednak wolałabym żeby mnie zatrzymali w Gdańsku bo czułabym się pewniej. Wiadomo, że jak wszystko idzie ok to nie ma problemu ale jak się coś zacznie dziać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................24.09........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........13.07..........już może wcale............Torun kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08....8tc, 10tc, 16tc,9tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ kalpek.........5.02.2007,02.09.2008.............3tc,9tc< br /> ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość kamika_25..38tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........24tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... Koug.........................23.08.2008................. .....Emilia........ Mika23......................10.09.2008.................. ....Maja....... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... ........................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... .....Oliwia............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ ............................ Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila..................(Antoś)........... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to będzie usprawiedliwienia: Bardzo proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na forum w dniach ............... z powodu ................ A teraz tak na serio to raczej za często tutaj się pojawiać nie będę głównie dlatego, że smęcić nie chcę. Nawet na gg raczej mnie nie ma. Ale blog jak widzicie dalej jest prowadzony tylko mi gifów brakuje Od jutra zaczynam to cholerne aktorstwo i już się boję wstawania o 5:30 (na szczęście to tylko 3 lata) i ogólnie u mnie dużo zmian. Planowałam w przyszłym roku wyjazd do Egiptu i na Florydę, ale przez tą cholerną naukę wszystko wzięło w łeb, naprawdę odzwyczaiłam się od niewolnictwa. Na domiar złego mój ojciec zakłada kolejny \"tradycyjny\" biznes i coraz gorzej się robi, bo o dobrych pracowników ciężko, a on wszystkiego (nawet z naszą, czyli z moją i mojego brata. pomocą) wszystkiego nie obskoczy. Co do badań nasienia, prolaktyny itd. nic Wam nie napiszę, bo jako dziecko lekarzy wiem, że to są badania bezwartościowe i nie warto ich robić, a w ten temat zagłębiać się nie będę, bo zaraz mnie pomarańczki i niektóre z dziewczyn zaszczują. Więc ja się nie wtrącam. Na temat chorób, wagi itp. małych dzieci też się wypowiadać nie będę, bo zwykle mam inne zdanie na ten temat niż Wy, a raczej w żadne konflikty wchodzić nie chcę. I ogólnie znów się uczuliłam na głupotę ludzką (w tym głównie lekarzy), a że w życiu staram się kierować zasadą \"nie powiem źle o nikim, a będę mówić wszystko dobre, co wiem o każdym\" to nie napiszę nic. W każdym bądź razie wierzę w każdą z Was i mocno trzymam kciuki, bo wiem, że wszystkie jesteście wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm......... x2 Lidzia co rozumiesz przez hmmm....? :D:D:D Saro a ja Cie rozumiem;) Tylko zastanawia mnie ta zasada: \"nie powiem źle o nikim, a będę mówić wszystko dobre, co wiem o każdym\" to nie napiszę nic- a dokładnie chodzi mi o: to nie napiszę nic. Hehe:P:P:P:P:P:P kamika_25 a co złego miałoby sie stac? Nawet nie rozmyslaj o tym, bo to moze tylko pogłebic złe samopoczucie, nie wiem jak zaradzic temu wiec moze lepiej staraj sie tak jak sama uwazasz aby dostac sie jednak do szpitala w Gdansku, tam bedzie pewne ze sie Toba i dzidziusiem zajma jak nalezy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agatko widzisz wystarczyło troszkę dziewczyny zmobilizować ;) olawd super wyglądasz! brzuszek cudny! 😘 Saro ode mnie usprawiedliwienie masz ;) tylko choć czasem skrobnij jak tam aktorstwo Ci idzie ;) i wiesz, jak już będziesz \"gwiazda\" to nie zapomnij o koleżankach :P Kamilko nie za ciekawie z tym lekarzem, ale napewnio będzie dobrze! przecież nie zawsze na porodówce trafia się na swojego lekarza ?? a może ten szpital w gdańsku będzie oki ?? Lida a pewnie, że pisz o \"szarańczy\" :D o czym kolwiek :D o ptaszkach, pszczółkach i motylkach też możesz ;) Resztę pozdrawiam! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 ❤️ odebrałam wynik progesteronu i norma jest od 3, 34 do 28, ileś tam a ja mam 11,48 więc chyba nie jest źle? JEszcze czeka mnie międzye 3 a 5 dc badanie prolaktyny, LH i FSH. dowiadywałam się i cena tych badań w porównaniu z tamtymi to pikuś, bo raptem 58 zł za wszystkie 3 :D poza tym to szukam pracy ! pogoda dupna :( , zimno, mży, :( tylko pod koc włazić :( Mimo to pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit to teraz to tylko z górki powinno byc;) A ja własnie tyle co wróciłam z Gabrysiem ze szczepienia, pani dr stwierdziła ze przeziębienie mineło i mozna go zaszczepic; wykupilismy 5w1 szczepionkę za 100zł. Gabi troche płakał, ale wiecej płakał przed szczepeiniem niz po, zupełnie tak jakby przeczuwał co go czeka. W drodze na szczepenie odpadł nam przedni zderzak od auta i cos tam na nim wyrwało i nie da sie go założyc oraz przebił nam dodatkowo chłodnice i płyn wycieka. Jestesmy uziemieni bez auta, a mielismy tyle wyjazdow na jutro zaplanowanych ktore nie moga czekac:( Gosiu pisałam Ci o mojej laktacji wczoraj, natomiast sprawy nabrały nie co pozytywnego obrotu i Gabrys zaczał mocniej ssac piers a co za tym idzie nie musze go juz tak czesto dokarmiac, bo najada sie, mysle ze zacznie mi sie juz nie długo lać mleko strumieniami:D zeby tylko doił to laktacja nie zaniknie;) Poczytałam w internecie o problemach z karmieniem piersia i juz wiem jak mam postepowac aby temu zaradzic:) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane czytam na bierzaco, ale pisac za bardzo czasu nie mam. Szkola jedna praca rano, jeszcze na 2 godziny wieczorem ganiam do 2 pracy. Aniu jutro Michalek konczy roczek ucaluj go od nas i zloz zyczenia. Witam nowe kolezanki bo z niektorymi sie nie witalam. Mika gratuluje corci. Buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcie_
Witajcie! Ja też przepraszam że częściej podczytuje niż się udzielam :( Jutro jedziemy z naszą malutką do Prokocimia na tomografie komputerową głowy. Trzymajcie kciuki. Poza tym byłam z nią dziś do kontroli i niestety mój niejadek i strajkowicz jedzeniowy w ciągu ostatniego miesiąca przybrał na wadze tylko 370gram :( Może w prokocimiu ktoś mi doradzi co ja mam z nią robić żeby zechciała więcej jeść. Agatko jak to zrobiłaś że Gabryś mocniej ssie pierść?? Podeślij mi linki do tych stron o karmieniu piersią (Mój nr gg to 2990735) Nasze maleństwa są w tym samym wieku a moja Iza waży teraz 4,170 :( Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia a co się dzieje, że tomografia? może czegoś wcześniej nie doczytałam? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Braciszku Michałku🖐️ Nie znaj nigdy smutnej doli, ciężkich życia dróg. Niech Ci sto lat żyć pozwoli i szczęści Pan Bóg. Najserdeczniejsze życzenia w Dniu Pierwszych Urodzin składa Kubuś z mamą i tatą 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Michałka ucałowanka i mnóstwo uścisków od braciszków ;-) zabawek furkę i zdrówka aż \"na górkę\" to wszystko przesyłają; Oliś i Bobutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Tak krzyczycie -to i ja się melduje. Cały czas Was podczytuję,ale nie mam co pisać. Nadal czekam na wyniki badania histo. Na 17.11 mam umówioną wizytę w Łodzi-genetyka.Jadę z mężem badać kariotyp. Pózniej wybieram się do prof.Kurpisza do Poznania. Może on pomoże. Agatha2007 ,gawit_79 , Madusia3 , Dorcia_ , lida74 , Balbinka-2 , Marghi , - pozdrawiam Was dziewczynki bardzo serdecznie duża buzka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam pierwsze urodziny naszego chłopczyka:) Aniu wysłalam na meila wiadomosc;) Dorcia bardzo mało waży Twoja niunia, mój wazy 5 kilo. Na GG napisze Ci wiecej, ale tutaj dodatkowo podam str o laktacji ktora znalazłam na lipcówkach, moze sie komus jeszcze przyda bo tam jest praktycznie wszystko: www.laktacja.pl A mój Gabi ma dzis spuchnieta nózke i twarda po szczepieniu, posmarowałam maścia i moze go nie bedzie bolało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No torcik juz na pewno połknięty ;-) Dorotka trzymajcie się; wszystko będzie dobrze; napewno!! Justynka powodzenia (szczególnie w Poznaniu, bo to w końcu moje tereny :-P ) Agatka pomasujkaj nóżkę Brysia za mnie; ale mi go szkoda... 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Co prawda wpadłam się tylko przywitać i ewentualnie się usprawiedliwić na kilka dni bo jutro rano jadę zajrzeć do szpitala i nie wiem czy mnie zatrzymają czy może zrobią jakieś badania i puszczą do domu co by mnie raczej ucieszyło :) Mam nadzieję, że do tego czasu ruch tu będzie ok i nie rozwiążecie topiku :) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Michałku z okazji Twoich pierwszych urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego! dużo zdrówka, radości, miłości! niech spełniają Ci się wszystkie marzenia 😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻 Dziewczyny ja jutro na 14.30 mam rozmowę w sprawie pracy. dopiero wczoraj wysłałam tam CV, a oni już dziś dzwonili! tylko wiecie jakoś się specjalnie na tą prace nie nastawiam. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie byłam już od 3 lat, więc nie mam pojęcia, jak to wyglada! dlatego między innymi idę jutro, co by mieć jakieś doświadczenie w procesie rekrutacji, nie wiem czemu, ale jakoś mam przeczucie, że pracy nie dostanę! to by było za piękne żeby udało się za pierwszym podejściem. wogóle ta praca to nie jest szczyt moich marzeń! nawet nie wiem po co wysłałam do nich aplikację? to praca jako doradca klienta w rossmannie. z tego co wyczytałam to wykładanie towaru na półki, pomoc klientą w doborze towaru (jakby w rossmannie ludzie nie wiedzieli co kupić ;) ) chyba tu bardziej chodzi o wskazanie człowiekowi gdzie co leży ;) no, ale , że moim zdaniem żadna uczciwa praca nie hańbi, to idę ;) poza tym ja mam swoje warunki finansowe i za 800 czy 1000 zł to ja im pracować nie będę ;) więc mysle, że jak usłyszą ile chcę zarabiać, to może ich to zniechęcić ;) łoj ale się rozpisałam :D Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida nózka pomasowana;) tylko dzis Gabi jakis markotny, ale to jeszcze po tym szczepieniu pewnie. gawit i jak z praca? kamika wracaj do nas szybciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 jeszcze jestem z Wami :) Po prostu jeszcze mnie nie przyjęli i mam od poniedziałku się dowiadywać o miejsce. Co prawda mogłam zostać ale ze 2 dni poleżałabym na porodówce ale chyba wysłuchiwanie innych rodzących mogło by jeszcze gorzej wpłynąć na moją już i tak zszarganą psychikę no i jestem w domciu :) No i ogólnie to mi nie całe 3 tygodnie zostały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gawit - jak poszło? kamika - no to możesz już utknąć do końca jak Cie przyjmą; a może to i lepiej; Gabryś! uśmiechnij się; do następnych szczepień jeszcze troooochę :-) my byliśmy prawie cały dzień na dworku bo tak super zlotojesiennie Bubu tak szarpał łopatą i kosiarką, że jak przyszedł przed 19 do domu to juz był płacz o wszystko czyli o nic; no i zjadł kolację; poprosił o mleko a potem o drugą kolację :-D efekt pracy fizycznej ;-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tą pracą to jakaś farsa! normalnie wyglądało to jak egzamin do filmówki 😠 nawet jak do mnie zadzwonią, nie przyjmę ze względu na warunki finansowe (6zł netto na godzinę), praca czasem nawet po 12 h , oczywiście soboty i niedziele również ale mam mieszkane uczucia po tej rozmowie! składała się z 3 etapów: 1. rozmowa indywidualna z każdym kandydatem (było nas 10) - kązdy był zawołany do innego pokoju! (skąd oni tylu rekrutorów mają Wink ) rozmowa była bardzo na luzie! taka spoko! nie zadawał mi pytań z kosmosu! ot standardowo, jak to było 3 lata temu! w tym względzie nic się nie zmieniło Wink 2. rozwiązywalismy jakieś śmieszne testy 3.mieliśmy do odegrania różne scenki! ja miałam sobie poradzić z tzw. trudnym klientem! i ten etap rozmowy najbardziej mnie zniesmaczył! momentami był poniżający! np. laska miała do odegrania scenkę w której to pani rekrutor udawała kobietę elegantkę, która to nie wiem co to jest koenzym Q10 i ta biedna dziewczyna miała jej to wytłumaczyć dla mnie śmieszne, bo ja też nie wiem fachowo co to ten koenzym! chemi nie studiowałam! ale to jeszcze nic! najgorsza z tych scenek to była jak babka udawała staruszkę ze wsi, która nie wie co to vizir! ale widziała reklame w tv i przyjechała kupić, bo ona wie, że to niby do prania, ale ona do tej pory prała wszystko w szarym mydle i żeby jej powiedzieć czemu ten vizir jest akurat taki dobry! dziwne, że babcia nie wiedziała co to vizir, ale co to rossmann, to wiedziała doskonale. nie podobało mi się to! dziwny był ten etap rekrutacji! no, ale ogólnie atmosfera oki! i jestem z sibie zadowolona, bo uważam, że wypadłam dobrze! mam chociaż doświadczenie w \"dziwnych \" rozmowach kwalifikacyjnych ;) Aniu dobrze, że Misiowi dziś lepiej! ❤️ Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida74 ja to się nawet nastawiam na to, że mnie tam do końca przetrzymają ale gorzej z mężem bo on się łudzi, że tylko mnie pobadają i puszczą do domu i nie będzie musiał robić sobie sam obiadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika jakby nie było to fakt juz tylko 3 tyg; ja rodziłam o tydz wczesniej co w Twoim przypadku byłoby juz za dwa tyg a Gosia rodziła 2 tyg wczesniej czyli Ty na jej miejscu rodziłabys juz za tydzien!!! Wszystko moze sie stac, wiec juz sobie spakuj walizke:D Zycze powodzenia, juz nie długo bedziemy czytały o przebiegu porodu oraz ogladały zdjecia dzieciątka👄 lida nastepne szczepienie za 6 tyg- chyba:P musze zobaczyc:D A u nas pada deszcz, ba! Leje jak z cebra!!! I nie ma jesieni tylko depresyjny klimat. Ale przy dziecku nie da rady popasc w depresje co najwyzej mozna sie zasłodzic z miłosci do niego👄 Aniu mysle że Michałkowi sie tak działo z nadmiaru wrazen jak sama pisałas, czytałam o tym i to jest całkiem mozliwe, to że Michałek skonczył roczek nie znaczy ze jest juz duzym chłopem;) nadal jest małym bobaskiem, ktory nie potrafi wszystkiego tak szybko chłonąc jak my;) Uśmiałam sie z tego jak Michas wybierał te przedmioty, papieros, rozaniec, kieliszek...:D:D:D Ciesze sie, że imprezka jest udana👄 gawit oj to faktycznie ta rozmowa kwalifikacyjna to jakas komedia a spodobało mi sie to stwierdzenie ze babcia nie wie co to Vizir a wie co to rossmann, dobrze to ujęłaś:D Byłam dzis w szkole na pierwszym seminarium i teraz musze wybrac sobie jakis temat....chciałabym cos orginalnego, hmmm... pomysle nad tym, mąż mi pomoze bo on ma to za soba, teraz on sie szykuje do mgr a ja do licencjata i jestem podniecona tym i jednoczesnie sie boje czy obronie sie w czerwcu;) Saro odezwij sie:) Jak Ci idzie na lekcjach? Napisz choć troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×