Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Marghi postaraj się mie znaleś u Sary albo u Madzi na NK. ja szukałam cie na naszej klasie i nie jestem pewno czy to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny nie pisuję, ale ostatnio bardzo rzadko udzielam się na kafe; ogólnie jakiegoś doła mam (może i małżeńskiego), bo z dzieciaczkami chyba w porządku; troszkę teraz zasmarkani chodzą, ale ogólnie super; miesiąc temu Ola wypisali z rehabilitacji; dwa tygodnie temu byliśmy w poznaniu w klinice i miał \"robiony język\" choć obawiam się, że będzie powtórka i to juz w narkozie, bo szału w zmianach operowaniu jęzorkiem nie widzę; a może Olo musi inne partie mieśni zmobilizować; zdrówka dla Michaśka Damianka Kubolka Gabcia i innych a przede wszystkim Gawit WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO; nawet nie wiesz jak mnie ucieszyła Twoja wiadomość trzymajcie się zdrowo i szczęśliwie; papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pomóżcie wczoraj byłam u gina i mnie załamał powiedział że mam polipa nie ciekawie wyglądającego zrobił mi wymaz i kazał czekać ok miesiąca za wynikiem:((chyba zwariuje do tego czasu myślałam że wszystko już co złe minęło a tu....miałyście może z tym jakoś do czynienia wiecie jak wygląda leczenie to napiszcie.....proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkam jak leżałam w szpitalu i czekałam na zabieg łyżeczkowania to leżała ze mną kobietka z polipem! właśnie też ją łyżeczkowali przez ten polip :( Pozdrawiam dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaalllllllllllooooooooooooooo:) A my w czwartek byliśmy na szczepieniu i tym razem Damian dostał strzykawę ale był przy tym dzielny i nie płakał :D ale za to nocka była mniej zadowalająca :( ale jest już ok i młody ma 7100g :) Pozdrowienia dla wszystkich :D Ja zmykam do męża pod prysznic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziekuje Wam kochane za pomoc jak poradzic sobie z tymi plesniawkami. Niestety jakies to cholerstwo i nic nie podziałało no troszeczke sie zmniejszyla ich ilosc ale dzisiaj bylam u lekaki i przepisala Wikusi Nystatyne. Cieżko jest mi jej to podac bo za nic w swiecie nie che tego brac do buzki:(szkoda mi jej bardzo ale musze jej to wciskac no bo jak to nie pomoze to chyba padne:(nadal widze ze ja to nie boli bo normalnie je, spi i zachowanie ma jak zwykle bez zmian. Wczoraj bylam z Niunia i mezem na zakupach:)oczywiscie chcielismy opkupic Wiktorke:) oblecielismy Złote Tarasy ale lipa jak dla nas drogo:(za spodnie rybaczki z Next trzeba dac 60 zł i jeszcze zauwazylismy ze to produkt chinski ale nie wszystkie ciuszki sa z chin w Next, w H&M śednie ceny tak od 30 i w gore. Az w koncu pojechalismy na Fort Wola do Reala i tam suuuuper ciuszki dla dzieci i jaki wybór:D za spodnie - 16zł, ogrodniczki krótkie z miekkiego dzinsu - 16zł, dwie bluzeczki jedna 14 zł druga 10zł zł,to jakas dziecieca firma z Niemiec, i body z krotki rekawkiem z Hello Kitty po 6 zł:) wziełam 4 pary body bo juz czas powoli kupowac cos na letnie dni:) jeszcze wiecej bym wzieła ciuszków ale juz nastepnym razem:) teraz poluje na adidaski i czapeczke dla Niej, dla chłopców tez jest sporo ubranek ale wiadomo bardzo sie nie przygladałam bo mnie jeszcze nie dotycza tej płci ubranka:D takze polecam, super sa materiałowo, a jeszcze w H&M body Hello Kitty są po około 30 zł to jest różnica w cenie bo w ubraniu nie widzę żadnej:) czasami w Tesco kupimy jej jakies fajne wdzianko z Cherokee. No to ja spadam bo Mała sie pewnie niedługo obudzi:) a musze jeszcze troche posprzatac:) pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dla Ciebie życzenia od całej naszej rodziny z okazji Twoich urodzin: Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas.👄👄👄 Znowu jakas cisza nastała:O Jesteście??? Wreszcie pogoda zaczyna być ładna, wiec niedługo wybierzemy sie na spacer do parku:) fajnie tam mamy bo jest plac zabaw dla dzieci taki juz bardziej nowoczesny, jest przystosowany do dzieci w kazdym wieku:) a najbardziej podoba mi sie pianka wyłożona na całej powierzchni tego placu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Gosiu wraz z Pawłem i Gabrysiem życzę Ci, aby wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości. Wszystkiego co najlepsze oraz spełnienia marzeń w dniu Twoich urodzin👄 A ja mam teraz nagonkę, obrona pracy w maju a ja na etapie Irozdziału, Pani promotor sprawdziła mi i niby jest OK ale kozystałam ze starych ksiażek z lat 60. 70. no i musze podopisywac cos z nowszych zródeł i jakby tego mało to jeszcze mi drugie tyle dopisała do tego rozdziału nikt nie ma tak duzego rozdz jak ja:( a wiec musze sie zabrac do roboty:) A i najważniejsze! Dzis rano zauwazylismy że Gabibiś masz u dołu dwa ząbki które wychodza mu \"ząb w ząb\" czyli równiusieńko:) Na razie wyglądaja jak żyletki i dopiero co sie wybiłyi są mało widoczne ale mozna je wyczuc. Co do pleśniawek to mam nadzieje ze nas to ie czeka ale obrze wiedziec co robic w takij sytuacji. A Nystatyne to pamietam ze przed porodem i dopochwowo kazały mi dac na zapalenie (tzw. grzybice) o czyli te plesniawki to tez grzybica na języczku? Mojej siostry i brata dzieci to miały. No i na koniec troche grosze wiadomosci, Ania moze bedzie wiedziała o co chodzi bo pisałam jej kiedys na GG. Mój wujaszek ktory ma raka okazało sie ze nie dowyleczenia, ma wszedzie przerzuty:( Miał chemie ale źle ja znosi i pójdzie na radioterapie. O Boziu!!!!!!!!! On jest bardzo młody!!! No i na jego corki ide wesele w kwietniu (jest w 3 mies ciazy i ma juz dośc duzy brzuszek hoho) :) Szcęście w nieszczęściu. Acha Gosiu napisz kiedy sie wybieracie do nas bo juz sie doczekac nie mozemy:):):) Lidziu ja chciałam Ci tylko napisac ze ostatnio obserwuje duzo spraw (związanych z małżeństwem) i co druga osoba ma z tym problemy, ja również;) I nawet psycholodzy mowia: ze jesli w małżeństwie nie ma sprzeczek, problemów i istnieje tylko sielanka to sa duze szanse na rozpad takiego malżeństwa na stare lata. Natomiast jak małżonkowie kłucą sie, maja sprzeczki i inne to na stara lata ich miłość i zrozumienie wzmacniaja sie i kochaja sie jeszcze mocniej. Sa takie dni ze ja np. udusiłabym swojego męża a na drugi dzien z wypiekami na policzkach bronie go przed wszystkim jak lwica:D Tak juz musi byc, oczywiscie jesli te sprawy nie przekraczaja pwnych granic;) Agula a my ubranka kupujemy na allegro lub w zwykłym sklepie z ubrankami dla dzieci (oczywiscie tam gdzie maja tansze) i czasami z bidronki cos kupie ale tam ciuchy są tanie lecz szybko sie zuzywają:) a reszte ciuchow mam od znajomych i od siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys jutro zacznie 10 miesiąc:D:D:D Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r2m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ........9m...... Lola-u...............23.06.2008................Julia.............9m2tyg... Agatha..............01.07.2008................Gabriel... .......9m........ Dorcia.............. 01.07.2008................Izabella..........9m........ Marghi............. .08.07.2008...............Jakub.............8m24d... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........5 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier....... ..........Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Alanek....... ...........Amelka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moje kochaniutkie tak bardzo Wam dziękuje za pamięć i życzenia urodzinowe:) to takie miłe:)) Jutro napiszę więcej ponieważ dzisiaj jestem skonana,zmykam na łóżeczko przytulić się do pupci Kubusia,bo bardzo chce mi się spać. Kubuś od pewnego czasu śpi z nami i na dodatek budzi się ostatnio 20x w nocy.Nie wiem co się dzieje:( mama i Piotr twierdzą,że to przez kolejne ząbki które prawdopodobnie Mu idą. Życzę Wam dobrej nocki😴 do jutra🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) cisza jak na morzu:D chyba pogoda wszystkich wygania na spacery i dlatego nie ma Was:) Kamilka widze że chociaż Ty sie przywitasz:) Gabrysia co u Ciebie??jak sie czujesz??byłaś juz na USG od ostatniego razu?? pozdrawiam Was wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Witam wszystkie dziewczynki :) dostałam namiary na wasz topik od Marghi ;) Straciłam dwa maleństwa, 12 tc, (serduszko przestało bic w 9tc) i w 7tc (serduszko przestało bic w 5 tc) zrobiłam mnóstwo badań łącznie z badaniami genetycznymi i wszystko jes ok. Zmieniłam ginekologa, i teraz jestem w trakcie leczenia nadżerki. Barałam globulki i osatnio byłam u gin. i powiedział ze jest lepiej ale trzeba powtórzyc kuracje i nastepene 8 tygodni leczenia. A potem jak wszystko sie w końcu usunie bedziemy mogli mysleć o maluszku. Szczerze mówiąc myslałam ze ta jedna kuracja globulkami wystarczy, a jak nie to wymrazanie i juz, a tu jeszcze kuracja az 8 tygodni, i dopieo sie dowiem... znów czekanie.... Przyjmiecie mnie do swojego topiku? :) Marghi pisała ze super z Was Dziewczynki :) Marghi kochanie wszystkiego najlepszego ❤️ przepraszam ze tak późno ale nie wiedziałam ze masz urodzinki, wybacz mi 🌼 🌼 🌼 Zdrówka, spełnienia marzeń, tych najskrytczych, no i zadaowolenia i pociechy z Kubusia :) buziaki ❤️ ❤️ ❤️ Aniłołek 11.12.2007, 12tc (*) Aniłołek 30.07.2008, 6tc (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia77 super że jesteś z nami:)oczywiście że przyjmujemy cię z całego serducha. przykro mi tylko ze musiałas przechodzić strate maluszków:(to tak boli jak dowiaduje sie ze kolejna dziewczyna straciła maluszka/maluszki:( to dobrze ze robisz badanka i lecz ta nadzerke ja tez miałam na ostatniej wizycie nadzerke dostałam globulki a teraz jak pojde w maju do gin to zobaczymy czy sie wygoiła jak nie to tez bede miec wymrazaną a boje sie tego okropnie:(ale lepiej brzmi wymrazanie niz wypalanie:D jesli masz ochotę to wpisz sie do naszej tabelki, chyba jest na poprzedniej stronie. no i ja jak zwykle trzymam za Was kciuki zeby szybciutko sie udało z zajsciem w ciążę i donoszenie jej do samego konca łacznie z szczesliwym rozwiazaniem:)pisz co u Ciebie bo tu jakies pustki zaczynaja sie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wszystkie na spacerach ale nie my :( bo jak w koncu wiosna zawitała to Damianek dostał kaszelek :( i dalej siedzimy w domu :( Młodemu się strasznie odrywa i mam nadzieje, że szybko wyjdziemy :) Kiniusia77 przykro mi, że też Cie to spotkało ❤️ Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia czas szybko leci więc te 8 tygodni szybko minie i bedziesz sie zajmowała zajściem:) a to jest najpiekniejsze. Przepraszam, że tak dopytuje ale czy wiesz co mogło byc przyczyna tych dwóch poronień? Agula oj ja po porodzie miałam leczoną grzybice, którą nabyłam w 8/9 miesiacu ciąży a po jej wyleczeniu moja nowa gin leczyła mi nadrzerke- WYPALAŁA PRĄDEM:(:(:( Bolało!!! Kiedyś miałam mrożone i nie bolało wiec masz racje z dwóch lepsze jest to drugie:) Aniu- życzymy szybkiego powrotu do zdrowia dla Was:) Szybko sie wykurujcie i sio na pole bo aż szkoda tak w domciu siedzieć;) Kamika mysle, że Ania ma racje, jeśli Damianek nie ma zaczerwienionego gardełka to spokojnie mozecie wyjść na pole:) Gosiu jak spędziłaś urodzinki? Odezwij sie kochana;) Lidziu a Ty gdzie tak zniknęłaś? Gabrysiu no właśnie a co u Was? Nie wiem jak u Was dziewczyny ale u nas dzis było słonecznie i cieplutkie powietrze. Gabrys cały dzien spędził na polu u mojej siostry na wsi, nawet chwilami w cieniu czapeczkę mu ściągałam, bo do słonka to wiadomo ze czapcia musi byc:) Mam pytanie czy Wy tez smarujecie buzie swoim maluchom przed wyjściem z domu kremem przeznaczonym na pole? Ja mam taki z ziajki (pomaranczowa nakretka) i on jest niby dobry lecz ma niską ochronę i nie wiem czy nie za niską... Zmykam sie umyc bo jutro na rano do szkoły ide 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia chciałam tam wczesniej napisac- dokładnie "zajściem w ciążę", przepraszam że zgubiłam reszte słów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia 🖐️ bardzo mi przykro, że też przez to przechodziłaś :( ale teraz będzie dobrze! Aniu zdrówka dla Was! 😘 Agatko ja słyszłam, że takie maluchy smaruje się kremem z filtrem, ale nie wiem jaki powinien mieć ten numerek :( myślę, że dość wysoki. wiem, że na plaże, na upały to moja kuzynka smarowała małego 50! Kamilko dla Was też zdróweczka 😘 Agula 😘 Gosieńko co u Was ? 😘 U mnie generalnie ok! czuję się dobrze, chociaż miewam dość ostre mdłości, ale cieszę się jak są ;) czasem sobie wmawiam ból kręgosłupa! tak moje drogie, głupia idiotka ze mnie i sobie wmawiam! bo jak mam zajęcie za dużo nie rozmyślam, to jest ok, a jak tylko siedzę w domu i się nudze to dopatruję się złych objawów :( ale już dociera do mnie, że to moja psychika ;) malawronka czy Ty nie jesteś przypadkiem w ciąży ?? bo coś mi ptaszki wyćwierkały ;) 😘 dla każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Chciałam dziś wyjść na podwórko ale od rana u nas jest zimno i kłopot z głowy czy wychodzić czy nie :( A tak ogólnie to chyba jeszcze się z nim przejdę do lekarza na kontrolę co mi na święta będzie zdrowy :) a wychodzi z niego sporo zwłaszcza noskiem :) muszę kończyć bo mały marudzi a tatuś śpi i nawet się na egzamin z prawka nie pouczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Dziekuje Wam bardzo za miłe przyjecie :) chciałam zapytać czy któraś z was jest na etapie starań? czy juz macie swoje upragnione maluszki? Agatha2007 nie dowiedziałam sie jakie były przyczyny obumarcia jednej i drugiej ciąży :( zrobiła mnóstwo badań łacznie z genetycznym, mój nowy lekarz jak to zobaczył to powiedział ze taką ilość badań to robi sie dopiero po 3 lub 4 poronieniu, a ja wiekszość miałam zrobionych po pierwszym. Tak wogóle to po pierwszej stracie maluszka myslelismy ze przyczyną była gorączka, bo w pierwszych tygodniach kiedy jeszcze nie wiedziałam o ciazy troche chorowałam i miała wysoką goraczke 39 stopni, ale przy drugim juz nic takiego nie było. Tyle ze drugie to było bardzo wczesne, i wiem ze czesto sie tak zadarza, ale nie wierze ze miałabym az takiego pecha ze pierwsza przez gorączke a druga bo sie zdarza. Jedank przyczyny nie znam... no i pewenie narazie nie bede znac, bedziemy próbować... oby ie udało... Aniłołek 11.12.2007, 12tc (*) Aniłołek 30.07.2008, 6tc (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu udało mi sie... :) udało mi sie zmieniec kolor z pomarańczowego na czarny :) hurrraaaa....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia niestety prawda jest taka, że pewnie nigdy się nie dowiemy dlaczego tak się stało :( Ja do dziś mam wyrzuty, że mogłam stracić naszą dzidzię z własnej winy :( bo też na początku miałam grypę i brałam różne leki bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży:( i do dziś czuję się winna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agatko ja smaruje Wikuske kremem z filtrem 50 z firmy chicco kupilismy go w aptece no i jak narazie sie sprawdza:)a pamietam jak pilnowałam Helenke to jej mama kupiła najpierw 50 ale nie pomagał to wzieła 80 i pomógł jej na skóre, bo tak to słonce ja bardzo opalało. My na dworku spedzamy kazda wolna chwile:) a na placu zabaw Wikusia czuje sie jak ryba w wodzie:D Kupilismy jej w sobote nowy wózek spacerówke z bebe confort bo ten co mielismy to strasznie ciezki i taki kloc:) Ogólnie porzadki u nas ida narazie na raty bo sprzatam jak Wikusia spi:) Jutro bedzie tesciowa to bede mogła nadrobic sprzatanie:) pozdrawiam Was wszystkie, musze zmykac bo Niunia mnie sie czepia i staje za mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za radę:) Jak juz pisałam ja mam słabą ochrone kremu bo tylko 5 !!! To w takim razie kupie cos lepszego, bo Gabi ma akurat wyjątkowo delikatną skórę i cuda wyprawiam aby było OK to i tak albo ma wysuszoną skórę, albo go odparzy albo coś... Dr mówiła że taka ma urodę:) I juz sie smieje do ludzi że chowamy w domu \"arcyksięcia\":D ale to tylko tak w żartach;) A mnie teraz mało co tu spotkacie bo siedze w ksiażkach zeby te prace wkoncu napisac:( a tak mi sie nie chce, ładna pogoda jest, spacerki, grile....oj jojoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia77 🌼G❤️R🌼A❤️T🌼U❤️L🌼A❤️C🌼J❤️E🌼 Agatko to rzeczywiscie mała ochrona ta 5, kup Gabrysiowi cos z wiekszym faktorem, z tego co wiem to dla dzieci 50 to taki standard. Gabrysia to super, że u Ciebie wszystko w porzadku:) dla pozostałych dziewczyn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×