Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Cześć! A ja to nawet przed świętami nie dałam rady tu nic napisać a więc życzę wszystkiego najlepszego po świętach :) Ja znowu walczę z kaszelkiem młodego bo już mu prawie przeszło no ale znowu dostał :( pewnie go przewiało :( A teraz to powinnam się uczyc na testy na prawko bo mam w poniedziałek no ale jakoś spać mi się chce jak chwilę się gapie w ten komp :( No to muszę iść bo słyszę, że młody się obudził :) Miłego wieczorku dziewczyny :) Dużo zdrówka dla Was i Waszych maluszków również tych ząbkujących i rosnących pod Waszymi serduszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u lekarza na USG jest wszystko ok maluszek rośnie i bije mu sliczne serduszko. na następną wizyte idę 8 maja . tylko teraz nie wim czy szybciej sie nie umowić ponieważ powimno się niby mieć kartę ciąży przed 10 tygodniem poniewaz póżniej może być problem na uzyskanie becikowego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! malwaronka to z tym becikowym pod warunikem chodzenia do lekarza o dopiero chcą wprowadzać i jak dobrze to to wejdzie od listopada :) (tak słyszałam dziś w radiu) No ale może lepiej się dowiedzieć na 100 % Ja byłam dziś z Damiankiem u lekarza no i on ma jednostronne zapalenie oskrzeli :( a że chodzimy do tego samego to i ja się wkręciłam na badanie i ja mam obustronne zapalenie oskrzeli :( (dawno nie miałam ) I teraz oboje jesteśmy na antybiotyku no i póki co to nie nacieszę się nowym rowerem (który pewnie po części się przyczynił do mojego stanu zdrowia:) ) A do tego młody ma strasznie obszczypane dupsko i nawet nie wiem od czego :( a maści na to nie dostałam bo babka w aptece mówiła, że ją robia na zamówienie i będzie dopiero w poniedziałek :( A ja jeśli pozwolicie zmienię tabelkę za 5 dni jak mój smyk skończy 6 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie poszperałam i już ponad rok jestem z Wami :) przyłączyłam się po świętach Wielkanocy pod koniec marca :) Fakt, że wtedy byłam kolejny raz w ciąży :) W sumie ostatnio trochę mam mętliku bo jakiś czas temu dowiedziałam się, że moja sąsiadka też poroniła w ok 10tc. :( a niedawno miała pogrzeb swojej fasolki i trochę mi przykro, że dopiero zmienili przepisy i jak my straciliśmy dziecko to w/g przepisów to dziecko było dopiero po 20 tc i ta moja sąsiadka to ma przynajmniej gdzie palić świeczkę dla swojej córeczki a nam zostaje jedynie mieć w sercu naszego aniołka :( wiem, że bredzę ale musiałam to z siebie wyrzucić a z mężem to nie chce o tym mówić a Wam to mam nadzieję, że mogę wylać to co mi na sercu siedzi :) Miłej nocki dziewczyny ja mam cichą nadzieję, że po tych 3 ostatnich noc ach dziś smyk będzie spał lepiej i ja też się wyśpię bo już prawie, że na rzęsach łażę. Wczoraj to młody miał koszmarną nockę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu bardzo się cieszę! a co do becikowego to przecież nie będzie problemu, żeby lekarz wystawił Ci zaświadczenie, że byłaś u niego już w 5 tc? zresztą jeszcze nikt nie wie jakie zaświadczenia będą potrzebne. ja mam kartę ciąży wystawioną od wtorku i mam w niej wpisane 10 tc, czyli niby ok, ale podobno mają być specjalne zaświadczenia na to becikowe, tyle, że jeszcze jest to nieuregulowane ;) a lekarz w Twojej karcie u siebie ma wpisywaną każdą wizytę! wydaje mi się, że nie ma potrzeby, żebyś szła wcześniej! no chyba, że coś Cię zaniepokoi! dobranoc babeczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 problem że ja u tego lekarza nie mam karty swojej chodzi o to że jak na razie on mnie przyjmuje w szpitalu tam gdzie pracuje. a na pierwsza wizyte u niego w gabinecie ide dopiero 8 maja. na pierwszej wizycie byłam u innego lekarza i tam jestem wpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja z tym lekarzem dobrze żyje pogadam z nim że na pewno karte ciąży wystawi mi dobrze. on zapisuje kiedy ja byłam na USG jakie były wymiary i ja tez ma to przez niego zapisane w swojich dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie👄 Mija siostra ostatnio mówiła mi o tej sprawie z becikowym, że trzeba ciąże zgłaszac u ginka do 10 tyg czy jakos tak (słyszała o tym w radiu) i ponoć nie kobiety ale ginekolodzy nie są zadowoleni z tego poniewaz duzo kobiet jest w ciąży a nawet o tym nie wie poniewaz przez 3-4 miesiące ma okres! I to jest niesprawiedliwe! A ja znam taki przypadek z autopsji. Bratowa mojej koleżanki karmi piersią (dziecko 1roczek) i nie miała od porodu @, dopiero jej mąż zauwazył że jej brzuszek dziwnie sie zaokrągla i okazało sie że jest w 4 miesiacu ciąży. NO i co jej sie becikowe nie należy ponieważ matka natura tak a nie inaczej to zaplanowała? To co miesiac kobiety mają robic sobie test ciążowy? Oj jak ja bardzo jestem ta sprawa oburzona!!!! kamika pewnie że sie tutaj wyżal, zawsze to czlowiekowi lżej na sercu. Rozumiem Cie wiec nie jestes sama w kwestii fasolek;) Mimo że ja nawet gdybym mogła to nie miałabym co pochowac:( bo juz nic nie było jak mnie czyscili:( Duzo zdr owka dla zaciążonych i wytrwałości życze👄 Ciesze się bardzo, że Wasze serduszka mocno biją❤️ Aniu pytałas co u nas. U nas dobrze. Hahah Gabrys juz ma 4 ząbki- dwa na gorze i dwa u dołu. Te dolne ząbki są juz duze a tamte to narazie kreseczki widac:D No ale jak ugryzie to juz boli!!! hihihi A no i Gabrys odmawia mi picia mleka (pije tak ze 3 razy dziennie po 120 ml a czasem mniej) nadrabiam to kaszkami i danonkami, ale on woli jeść łyżeczkowe potrawy lub chlebuś no i wogóle to wszystko inne od mleka a najbardziej to, to co zjada mama i tatuś:D Ale na lipcówkach wyczytałam ze ich dzieci maja tak samo wiec sie juz tak nie martwie tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. znalazłam chwilke to pisze dzisiaj od rana miałam fajne zajęcie zajmowałam sie bratowej coreczką 9 miesięczną . fajnie było ale brakowało mi drzemki w ciągu dnia. ale warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 ja niestety też nie miałabym kogo pochować bo u mnie poronienie zaczęło się w domu :( No ale ja już wyrzuciłam z siebie smutaski i teraz cieszmy się ze swoich maluszków i tych które właśnie rosną pod serduszkami naszych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki ja dziś miałam stres :( rano pojawił się u mnie brązowy śluz. szybko na pogotowie. zanim tam dojechał po plamieniu ani śladu. zrobili mi usg, z dzieckiem ok. powiedzieli, że to plamienie mogło być po dopochwowej luteinie lub po globulkach, które biorę na grzybka :( w każdym bądź razie byłam/jestem przerażona. przeleżałam dziś cały dzień, jutro tez mam taki zamiar! eh boję się o tą moją fasolinke :( chociaż ginka mnie uspokaja, że jak usg pokazało, że ok i nie mam bóli brzucha (a nie mam) to mam się nie stresować! no postaram się, ale to łatwe nie będzie. dziś wzięłam ostatnią globulkę! będę się obserwować, ale mam nadzieję, że plamienie się nie powtórzy! bo zwariuję! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Gabrysiu a czy Ty bierzesz oprócz tej luteiny globulki macmiror czy coś takiego nie pamiętam jak sie pisało tą nazwe:D bo ja je brałam na grzybka i po tych tabletkach tez miałam brązowy śluz ale to przez to że otoczka tej globulki była koloru takiego brązowego czy jakiś taki:)tez się przestraszyłam bardzo i zadzwoniłam do gin ale (wetdy jeszcze chodziłam do faceta) on mi powiedział że nie powinno byc takiej barwy po tej globule ale znowu z kolei kolezanka co brała tez te globulki miała tak samo jak ja a potem jak sie przepisałam go pani gin to powiedziała że tak moze byc bo ta otoczka wcale nie musiała sie rozpuscic dokładnie i dlatego taki efekt:D ale dobrze ze pojechałaś na pogotowie i sprawdziłaś czy wszystko w porzadku.Cieszę sie bardzo ze z Wami jest wszystko dobrze:) a odpoczynek wiadomo nie zaskodzi a pomoze. Ewa to wspaniała wiadomość:D przeczytałam juz w piatek ale było juz pozno i połozyłam sie spac a w weekend byłam w szkole i nie miałam czasu napisać bo miałam dwa kolokwia i musiałam sie uczyc:) ale jak przeczytałam to az mi sie łezka zakreciła w oku:) bardzo sie ucieszyłam!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie teraz od jakiego tygodnia mozna chować swoje nie narodzone płody czy zarodki?? bo ja chyba do konca zycia bede miała wyzuty sumienia co zrobiłam ze swoja dzidzią😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze z tym becikowym i kartą ciązy która trzeba miec od 10 tygodnia ciąży, tak??to moim zdaniem jakas paranoja!!!!!!!!!!!!przeciez ile kobiet dowiaduje sie ze jest w ciazy juz po tym 10 tygodniu!!jeszcze nie słyszałam ze jak idziesz skladac papiery na becikowe to pokazujesz karte ciazy!! szkoda ze nie wymyslili ze trzeba miec karte ciazy od pierwszego dnia zapłodnienia:D:D:D śmiech na sali!!!na to wychodzi ze trzeba robic test ciazowy w kazdym miesiacu no bo jak inaczej??poje....ne!!!!!!!!!!wwwrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dzisiaj znalazłam tą informację na necie Tak więc - jak wyjaśnia resort pracy - kobieta, której 10. tydzień ciąży będzie przypadał po dniu 31 października 2009 r. będzie musiała przedstawić zaświadczenia lekarskie, natomiast kobieta, która po 31 października 2009 r. będzie w ciąży dłużej niż 10 tygodni, nie będzie miała takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! gawit_79 i malawronka mam nadzieje, że już teraz nie bedziecie miały więcej stresików i tego z Damiankiem Wam życzymy :) k7zgc jn.b.fn ir ,mh4uj;hm , n N KMMM ,s fCXRV C XH RTTT A i moge dodać, że dziś zdałam testy na prawko i 25 maja mam egzamin z jazdy i mam nadzieje, że pójdzie tak dobrze jak testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula nie mam pojęcia jak się globulki nazywają. były specjalnie robione, mam tylko ich skład. wczoraj wieczorem jak ją sobie zapodałam to od razu wypłynęło takie coś żółto - brązowe, więc wierzę, że to od tego ten śluz! Kamilka serdecznie gratuluję zdania egzaminu! malawronka jak samopoczucie ? Pozdrawiam wszystkie zguby 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 czuje się dobrze tylko coraz bardziej mam mdłości, no i cycki swędzą bolą wszystko naraz. no i nic mi sie nie chce tylko spac i sikac. a ty jak się czujesz? fajnie że widziałś maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się czuję rewelacyjnie, co mnie czasem bardzo martwi. owszem bolą mnie piersi, czasem mam mdłości, codziennie po południu musze się kimnąć, a poza tym jest bardzo dobrze! no widziałam maluszka, ale nadal jestem pełna obaw :( chociaż staram się wierzyć, że się uda! Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) To ja sie odzywam ale miałam dzis tak zabiegany dzien ze nawet nie miałam czasu predzej właczyc kompa :) pozdrwionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też jestem :) i w sumie też włączyłam kompa dopiero wieczorem. stwierdziłam, że potrzebny mi od niego odwyk ;) bo za dużo czasu tu spędzam :D , znaczy w internecie :D a teraz na męża czekam! wraca ze Szczecina. dopiero o 20 stamtąd wyjechał. ma prawie 500 km do przejechania :( martwię się, żeby dał radę, bo jedzie sam, ale obiecał mi jechać ostrożnie i dzwonić do mnie od czasu do czasu :D więc czekam cierpliwie :D Dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ależ ten czas leci :) Damianek dziś kończy pół roczku :) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...6tc...............07.12.2009......22 cykle MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r6m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......10m...... Lola-u...............23.06.2008................Julia.... .........10mies... Agatha..............01.07.2008................Gabriel... .......9m2tyg..... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........9m2tyg....... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub.............9m1tydz... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........6 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Alanek....... ...........Amelka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam się jeszcze pochwalić, że mój smyk ma już obciętą grzywkę :) no ale jak na smyka przystało to nie siedział spokojnie przy obcinaniu i ma oczywiście różne długości tej grzywki no ale już mu włoski w oczkach nie siedzą i mogę być spokojniejsza o oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze dość długo się nie odzywałam , bardzooo długooo ale teraz mogę się już pochwalić bo po dwóch poronieniach jest ciężko , ale jescze widziałam siebie w tabelce Obecnie jestem w ciązy, 8 miesiąc już po mału się zbliża ku końcowi, jestem badzoo szczęśliwa teraz wiem że mojemu maleństwu nic nie zagraża i urodzi się całe i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Gosieńko to suuuuper wiadomość, no to teraz już życze lekkiego i szybkiego porodu:) odezwij sie jeszcze no i moze do tabelki sie dopisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy jestes juz w tabelce ale mozesz sie jeszcze dopisac do zaciazonych jesli masz ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczynki, czytam Wasz topik ale dawno nic juz nie pisałam. Mam pytanie. Mój lekarz powiedział ze przed kolejną ciązą bede musiała brac hormony żeby nie było problemu z zagnieżżeniem sie zarodka, i zeby juz od początku wszystko było ok. Czy któras z Was brała hormony przed kolejną ciążą? jak to wygląda czy to długo trwa? są jakies skutki uboczne? prosze napiszcie cos..... pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×