Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Agula niby tez ostatnio (w styczniu) pisałam kolosa u tej samej babki i byłam w 100% pewna ze nie zdam bo uczyłam sie czego innego niz było na kolokwium i zdałam ale do tej pory nie wiem jakim sposobem? Ale teraz mysle ze ona specjalnie zawyzy poziom zeby na złość nam zrobic przed obrona. Wiesz jak Ty studiujesz resocjalizacje to jestesmy prawie o podobnych kierunkach bo ja Pedag. społ.-opiekuncza:) Tyle że Ty po swoim kierunku masz jakies perspektywy na prace a ja nie i dopiero mgr mnie ratuje i tez myslałam aby iść w kierunku resocjalizacji. Kamika moje słowa w znacznej części sie spełniaja👄 jeszcze raz Gratuluje zdanego egzaminu:D Dziewczyny co do spacerówek to polecam tę co my mamy bo jest naprawde leciutka i można ją trzymać jednym palcem u ręki!!! wazy 1,6 kg już ja testowałam i jest świtna!!! Gabrysiu ja równiez chodze po sklepach za takimi rzeczami dla dziecka a potem ewentualnie kupuje na allegro jesli wychodzi mi to taniej;) Moja znajoma kupiła fajny wózek dla swojej nowonarodzonej córci i jest inny niz my mamy, bo jest węższy, zgrabny a my mamy taki wózek z gondolą i fotelikiem- kołyską duzy, ciężki i chcący dać go do auta to trzeba wymątowac w nim kółka bo inaczej sie nie zmiesci wiec radze Ci zakupic z tych nowszych;) Ona dała za niego ok. 700zł bez fotelika- kołyski. Byliśmy dzis na kontroli u dr i Gabi jest zdrowy, płakał co nie miara jak mu do buzi zagladała:D:D:D Dr mówiła ze \"hoho pchaja sie mu wszystkie zęby\" to by tłumaczyło jego markotne zachowanie ostatnio. Gabrys wazy 8300g. Dr mówiła ze nie ma skazy wiec moze pic krowie mleko 0,5% jesli dzieki temu ma apetyt:D Kamika fotelik jeszcze do nas nie dotarł ale wydaje mi sie ze jest w przystępnej cenie poniewaz przeglądałam duzo fotelikow w sklepach i na allegro i wszedzie są w cenie od 200zł do 1000zł i wiecej a ten z wkładka jest supcio i taniocha:) no i do 39kg czyli do jakiegos 7-8 roku życia dziecka, tak mi sie wydaje. No to zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam życzyc Wam Kochane przyszłe, oczekujące i juz obecne mamusie wszystkiego najjjjjjjlepszego w takim wspaniałym dniu jak Dzień Matki:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko u mnie w szkole mozna zrobic magisterke tzn to sa uzupełniające magisterskie na kierunkach: resocjalizacja społecznie nieprzystosowanych, pedagogika kryminologiczna, pedagogika sądowo-penitencjarna, edukacja dla bezpieczeństwa, profilaktyka i prewencja kryminalna. Ale ja to chyba skoncze tego licencjata i to bedzie na tyle:)no chyba że sie coś zmieni to zostane jeszcze te dwa lata ale na dzien dzisiejszy to raczej nie. a miałas moze taki przedmiot jak techniki dramowe??musze teraz napisac projekt do tego przedmiotu i wcale nie wiem jak sie za to zabrac:D A i zapomniałam dodac ze po mojej historii w szkole to z tego wszystkiego dostałam @jeszcze w ten sam wieczór:D:D:D a mowiłam kolezance przed tymi zajeciami ze cos mi sie @ spóznia:Dhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja również życzę wszystkiego najlepszego mamusią tym z kilkuletnim stażem, tym pierwszorocznym oraz przyszłym mamą!!! ❤️ Agula dość ciekawe u Was są kierunki;) Ja tak czy inaczej chcący utrzymać rente po tacie musze gdzies sie uczyc do 25 r.ż. A my jestesmy z tego samego roku, tak? 86? Napisz mi jeszcze o czym mniej wiecej jest ten przedmiot ...drama? Bo ja pierwszy raz z takim sie spotkałam. Aniu tutaj mozna nawet smucić więc jesli chcesz i nie krępujesz się możesz napisać, po to, to forum chyba funkcjonuje aby sie zwierzac, dzielic radościami, smutkami, problemami oraz sprawami dnia codzienngo i wiele innych;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przepraszam, ale zmęczona jestem, więc za wiele nie napiszę :( pozdrawiam Was serdecznie 😘 Aniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurczę pogoda się popsuła :( zimno, pada! mielismy iść na rynek spacerkiem, ale wsiedlismy w auto, bo nie dałoby rady iść (mamy na rynek około 1km), ale wiatr jeszcze do tego straszny wiał :( ja znów chcę ciepła! a ponoć do poniedziałku ma tak być :( Na rynku nakupiłam sobie owoców , bo teraz tylko na nie mam ochotę ;) no i w rossmanie wydałam prawie 50 zł. kupiłam sobie olejek na rozstępy! na razie żadnych u siebie nie widzę, ale trzeba zacząć się czymś smarować, co by ich za dużo się nie pojawiło ;) chociaż powiem Wam, że nie mam obsesji na tym punkcie! szczerze to jest to sprawa, która najmniej mnie obchodzi w tej ciąży! A co u Was babeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczyny dzisiaj pojechałam na badania : morfologia, WR, mocz badania ogólne, przeciw ciała anty Rh-, toxsoplazmoza, cukier . nie ktore mialam za darmo a za nie ktore placiłam wsumie 105zł. i z tego wszystkiego zapomniałam zrobić badania: na glukoze. ale mam dzisiaj cięszki dzień bardzo mnei boli głowa nacieram sie amolem mam nadzieje że nie zaszkodzi dziecku.zaczol mi 4 miesiac na plusie 3 kilo. a gadałam z koleżanka ktore jest w 6 miesiacu i zyskała 2,5 kilo. dostałam dzisiaj od mamy dziennik mojej ciąży. fajnie bede mogła zapisywac moje wszystkie odczucia związane z ciażą i np. wyniki z badan. Aniu wysyłam uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Agatko pozniej Ci napisze o czym sa te techniki dramowe, a tak w skrócie to wcielanie sie w rózne postacie. Ewa mam nadzieje ze wyniki beda dobre:)no ja coż przytyłam w sumie w ciazy 23 kg(poczatek 50 - koniec 73kg) :D ale juz w sumie mam wage jaka chciałam zawsze miec:) fajnie ze mam dała Ci taki dzienniczek:D acha ja sobie skronie smarowałam oil olbas-em tak mi polecił gin jak na poczatku głowa mnie bolała:) Aniu ściskam❤️ Kamilko ale Damianek jest śliczny!!!!:)i jaki juz duży:) ale ten czas leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko napisałam Ci na nk wiadomosc o blogu co kiedys prosiłas, oczywiscie dostałam go od naszej kochanej Sary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu to dobrze że smarujesz się kremami bo ja przyznam szczerze troche to zlekceważyłam poniewaz mimo smarowania i tak robiły mi sie rozstepy na udach zewnatrz i wewnatrz oraz na łydkach i biodrach:( wiec postanowiłam sie nie kremwac skoro i tak mi skóra pęka i pod koniec ciąży pojawiły mi sie masakryczne rozstępichy na brzuchu, takie grube że pod palcami je wyczuć- tak wiec pisze tylko aby ostrzec i abys sie niezniechęcała do tego tak jak ja. W ciązy tez sie bardzo nie zamartwiałam o rozstepy a teraz to jest moja udręka;) malawronka super!!! 4 miesiac to teraz czas zleci szybko:) Co do wagi to równie sie przybiera na niej, to juz tylko zalezy od fizjologii. Ja przytyłam 13 kilo ale przyznam ze troche kontrolowałam wage, bo i tak juz przed ciążą miałam nadwagę... a Agula chudziutka i przytyła dużo, dużo wiecej i szybko doszła do formy a ja nadal walcze z wagą:D Moja siostra 1 ciąża- 20kg przytyła, 2 ciąża 8 kilo, 3 ciąża- 13 kilo (oczywiscie tak w przyblizeniu bo dokładnie nie pamietam). Różnie to z tym jest:D Co do badan to duzo wydałas na nie, ja połowy badan takich nie miałam robionych w ciąży jak Ty. Miałam tylko te podstawowe. Agula dziekluje za info na NK:) Co do technik dramowych to zgadałam sie z mężem i powiedział mi ze miał taki przedmiot w szkole wiec pokrótce mi wyjaśnił o co chodzi;) Własnie skonczyłam pisanie pracy na dzis, jutro z rana ciąg dalszy pisania..... echhh juz mi sie nie chce, oczy jak piłki mam:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynki witam . Glową lepiej jak tylko troszke zaczyna mnie boleć to nacieram skronie oli Olbas pomaga, polecam. wczoraj mnie nie było byłam cały dzien poza domem szczerze uciekłam od remontu chciałam troszke odpocząć od stukania pukania wiercenia. dzisiaj już bede w domku czeka mnie sprzątanie pokoju kuchni i ugotowanie obiadu dla mojich fachowcow : męża ,, jego ojca ,jego brata i mojego taty. wczoraj moj maz do mnie dzwonil że glodni są musieli sobie sami poradzić troszke szkoda mi ich bylo. do lekarza ide w piątek. odebrałam wyniki: cukier 101 toxoplazmozy nie mam przeciw ciala Rh- : nie stwierdzono WR: wynik ujemny krew: wydaje mi sie ze mam malą anemie ale nie znam sie za bardzo na tym zobacze co lekarz powie mocz: mam nie liczne bakterie czyli nie jest tak żle troszke przejmuje sie ta anemia ale to chyba genetyczne mama i siostra miały. no i te bakterie w moczu ale zobaczymy w piatek co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka anemia często występuje w ciąży, moja siostra tez ją miała i często traciła przez to przytomność- oczywiście nie chcę Cie nastraszyć, bo to są tylko i indywidualne przypadki, Gosia tez miała w ciąży anemie więc tego nie zbgatelizuj mimo wszystko i wcinaj dobre witaminki jesli Ci lekarz zaleci;) Co do moczu to ja zawsze w ciąży miałam taki wynik i to jest może spowodowane tym, że troche bakterii dostało się do moczu podczas oddawania siku;) Ale tym bym się zbytno nie przejmowała. Daj znać po wizycie u lekarza co Ci powiedział👄 A ja własnie skonczyłam pisac kolejne częsci pracy i zmukam do snu. Jutro od nowa czeka mnie pisanie i pisanie.......... Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam sie pochwalić, że Gabrys robi juz samodzielnie pierwsze kroczki!!!! Dosłownie przez chwilą pokazał nam jak ładnie chodzi:D Robi około 5-7 kroczków i musi sie wtedy czegoś przytrzymać a jak nie to upada na pupę:D Sam sie puszcza mebli i idzie:) Niesamowity widok i przeżycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ malawronka co do anemii to dziewczyny mają rację! co do bakterii w moczu to ja miałam i dostałam na to urosept. to lek ziołowy bezpieczny w ciąży! Agatko gratulacje dla Gabrysia!!!!!!!1no to teraz się Wam zacznie ;) Balbinko cieszę się, że u Was lepiej 😘 Pozdrawiam i mykam! u mnie bez zmian! czyli na raziue ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja dopiero teraz jestem:)bo mi w czwartek komp padł i juz jest sprawny:D U nas Wiki chodzi sama bardzo duzo:D wlasnie wrocilismy od rodziców a tam mamy dłuuuugi korytarz bo az 9 metrów i chodziła sobie w ta i spowrotem:D a dzisiaj jak juz bylismy w domku Wiki wzieła sobie swój chodzik-pchacz i spacerowala z nim po mieszkaniu:D sama nawet nie musiałam jej mowic zeby go brała i z nim chodziła, to był dla nas wielki szok:D:D:D Agatko to WIELKIE gratulacje dla Gabrysia🌼 ja juz wiem jak to jest, jak swoje dziecko stawia pierwsze kroki, no ale tak jak Ania pisała teraz sie zacznie bieganina:D Gabrysiu no z ta anemia to tak jest, a z tym moczem to ja miałam na poczatku ciazy przerabane bo co chwila zapalenie pecherza no ale potem przeszło własnie po urosepcie i jeszcze brałam debelizyne, fuj!:D Ja to fortune wydawałam na badania bo robiłam w prywatnym laboratorium, pamietam ze za jednym razem wydałam 300 zł bo miałam robione gr krwi + przeciwciała i cos tam jeszcze, jakies takie jak morfologia, mocz, WE, HIV, TSH i jakies podtypy do tej tarczycy i wiele innych:) moja gin kazała mi robic wszystkie badania że moje kolezanki co były w ciazy to nawet o takich badaniach nie słyszały:D ale nie załuje wiadomo dlaczego:D to ja narazie uciekam:)pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj przepraszam to miało byc do Ewy z ta anemia i moczem:)Gabrysiu przepraszam:D chyba jestem zakrecona dzisiejsza nocka z mężem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Przyznam się bez bicia, że trochę się nie odzywałam ale tylko czytałam a to dlatego, że jakoś tak mało czasu miałam :) No ale już się odzywam :) Agatha2007 Gratuluję pierwszych kroczków :) Mój co prawda też trochę śmiga ale w chodziku :) No ale spoko bo za dużo w nim nie siedzi bo wiem, że to nie jest dobre no ale ja czasem coś muszę zrobić w domu a na podłogę go nie posadzę bo u nas na wsi jest dużo chodzone a do tego psy no i podłoga jest dla niego niebezpiczna pod względem zarazków. Trzymajcie się zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam dodać, że w piątek byłam na USG brzuszka i z tego co wywnioskowalam z opisu to Damian nie ma refluksu :) Musiałam sama wnioskować bo lekarz nie był zbyt mily i chętny do rozmowy, no ale 8 go mam zamiar iść do alergologa i dowiem się więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Agula ty pisz troche krótsze posty, bo przeczytać je jest bardzo cięzko. Napewno nie zdajesz sobie sprawy ze swej uciązliowści, ale nam trudno cie przeczytać,grzecznośc nakazuje ładniejszych postów.\" - Pobożna Położna pisz proszę w swoim imieniu! w swojej wypowiedzi użyłaś słowa \"nam\", a ja nie mam problemów z czytaniem postów Aguli i nie uważam, że jej posty są niegrzeczne! a poza tym nie cierpię nieszczerych ludzi! takich, którzy mają coś do ukrycia, a TY widać masz, skoro bałaś się napisać pod tym nickiem jakim się zawsze posługujesz! no cóż nie skomentuje już nic więcej :( ale zrobiło się bardzo niemiło :( Agula he he Twoja córcia już sama śmiga! a dopiero nie dawno się rodziła :) leci ten czas oj leci! kamika kurczę co jest z tymi lekarzami! kuźwa idzie do niego zdenerwowana mama z wynikami, a takiemu nie bardzo chce się wyjaśniać co te wyniki mówią! ja to swojego męża będę po lekarzach wysyłać :) bo on pyskaty to się zaraz wykłóci, a ja to zazwyczaj boję się cokolwiek odezwać :( miejmy nadzieję, że dobrze zinterpretowałaś wynik :) a co w ogóle skłoniło Cię do wykonania usg, bo kurczę nie pamiętam :( Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze u żadnego lekarza z wynikami nie byłam a tu chodziło o lekarza który robił to USG brzuszka:) Robiłam to USG żeby już wykluczyć ten refluks ponieważ młody często kaszle ale ten kaszelek jest od tego, że ma katarek i mu z noska zlatuje w gardełko :( I nasz lekarz bardziej podejrzewa jakąś alergię ale dał skierowanie na USG żeby już się nie zastanawiać czy to oby nie refluks :) Dziś już byliśmy na pobraniu krwi i jestem dumna z mojego smyka bo nawet nie zapłakał jak go kuli :D Zuch chłopaka mam :) Wiem, że ta wypowiedź jest mało skromna no ale.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam też nie mam problemów z czytaniem postów więc wypowiedź Położnej chyba tu nie psuje. Sama czasem chyba piszę trochę bez sensu ale w końcu chyba tez o to chodzi w forum, ze można pisać co akurat przeżywamy i nie musi być to wypracowanie z ładem i składem jak w szkole :) A jak komuś się nie podoba to niech nie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( Jeśli któraś z was nie lubi czytac moich postów to niestety sie pożegnam z Wami:( i bardzo mnie zabolało to że nie zdałaś się Pobożna Położna na to żeby napisac to \"normalnie\" czyli pod nickiem którym się posługujesz do tej pory na tym topiku:( acha i nie kazdy ma talent pisania ładnych postów:(!!!!!!!!!!😭 sorki ale zrobiło sie niesmacznie wiec nie bede wam psuc topika:( bardzo jest mi przykro z tego powodu bo jak topik zaczął \"zamierac\" to sie pisało co kolwiek tylko aby sie to wszystko trzymało a tu teraz takie rzeczy to ja dziekuje:(trzymam za Was wszystkie kciuki!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys skończył 11 miesiąc!!!!! ❤️ Poprawilam tabelke za Jole, Dorcie i Gosię👄 Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...6tc...............07.12.2009......22 cykle gawit_79.....14tc...............12.11-2009......6miesięc y.........Łódź MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......11m...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... ....11mies1tydz... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel.......11 mies......... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.....11 mies......... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub........10mies3tyg... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........7 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............?....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula znam z autopsji, że na kafaterii na wszystkich tematach pojawiają się "obcy", którzy podają się rzekomo za np. "jedną z nas" a w rzeczyuwistości są to całkowicie przypadkowe, obce osoby, którym się nudzi i szukają zwady aby zrobił sie wielki szum. Nienawidze takich chamskich ludzi. Nikt nie ma pretensji do Ciebie, poprostu twój post był jako ostatni kidy "ta" osoba tutaj weszła i wykozystała Twój nick aby dać upust swoim rządzom. Nie przejmuj się i wpisuj się tutaj nadal, lubięczytac jak piszesz co u Was slychać, jak się ma Wikusia👄 A takimi ludźmi sie nie przejmuj tylko spółczuj, ponieważ tacy mają z regóły problemy emocjonalne na podłożu psychicznym, mają wiele kompleksów, które chcą zagłuszyć właśnie w taki oto sposób jak u nas na kafe. Kochane jak nie wierzycie mi, to same zobaczcie że takich "ludzi niedostosowanych społecznie" jest dużo!!! Wejdzcie na kafeterii chociaż by na stronę EROTYKI i poczytajcir pierwsze lepsze tematy-posty jak tam lubią sie nawzajem poniżać, kłucić, wyzywać itp. Oni potrzebuja fachowej pomocy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam:D niech sobie pisze co chce i tak mam to w dup....:D taka osoba jest dla mnie zerem:D hehehe:D widac ze ma problemy natury psychicznej:) az strach pomyslec takie ludzie to powinni spedzac czas u psychiatrów a nie na forum o ciąży i dzieciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×