Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość popsute zęby

gdzie w wolominie dobry stomatolog?

Polecane posty

Gość popsute zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfrida 2525
W Wołominie nie ma nic dobrego, przejedź się do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczę się w Wołominie na ul. Moniuszki 29, fachowa i miła obsługa. Tutaj adres ich strony: www.stomatolog-wolomin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie - stomatologia legionowo - http://dentlux.pl/. Najlepiej zacząć telefonicznie - zakładam, że problemem nie jest jeden czy dwa zęby do leczenia, tylko jest coś bardziej złożonego. A wtedy już na prawdę nie każdy specjalista rzeczywiście wykona pracę tak jak należy to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gold-Dent Wołomin polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Warszawskiej 9 jest Centrum Stomatologiczne Demed. Mają naprawdę dobrych stomatologów, polecam się do nich udać. Cennik mają na stronie zamieszczony, więc możecie sobie sprawdzić dokładnie co ile kosztuje. Cen nie mają wygórowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu lat chodzę do dr Daczewskiej ul . Prosta za Technikum Szklarskim. Dr jest przemiłą osobą , empatyczną, ma bardzo przystępne ceny, np przegląd jest darmowy. Poza tym dr jest specjalistą II stopnia stomatologi zachowawczej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pezo
W centrum Demed na prawdę sa świetni specjaliści! ja leczyłam tam kanałówkę i szczerze mówiąc bardzo zadowolona jestem z efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka23
Na pewno w Centrum Stomatologicznym Demed , zwłaszcza pani dr Katarzyna Zwierzchowska. Jest też świetnym stomatologiem dziecięcym . Mi bardzo dobrze wyleczyła 6 zębów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta
Dnia 15.02.2018 o 18:38, Gość Anuszka23 napisał:

Na pewno w Centrum Stomatologicznym Demed , zwłaszcza pani dr Katarzyna Zwierzchowska. Jest też świetnym stomatologiem dziecięcym . Mi bardzo dobrze wyleczyła 6 zębów 😉

Potwierdzam, bardzo dobry stomatolog, tak samo cale centrum jest naprawdę na poziomie. Dobry, nowoczesny sprzęt. Gabinety odnowione, wszystko tak, jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki

Ja jednak wybrała bym gabinet Eurodental w Warszawie. Mają szeroką ofertę i świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammm

tez chodze do Demed, moim dentystą jest pan Michalczyk, z zebami juz sporo walczymy ale pomału wychodzimy na prostą 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Też uważam, że w Łomży najlepsze jest centrum Demed. Ja tam chodzę do ortodonty z córką. Naszą panią stomatolog jest pani Kristina Kovalenko. Super kobieta, ma dobre podejście do dzieci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wołominie najlepiej leczą w Centrum Stomatologicznym Demed przy ulicy Warszawskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My całą rodziną korzystamy z pakietu stomatologicznego w Lux Med. Świetna sprawa bo mamy zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczę zęby w Demedzie w Wołominie i nie mogę narzekać, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby były jakieś komplikacje, czasem potrzeba jakiś poprawek, ale gabinet wtedy zawsze służy pomocą i szybko zostaje umówiona wizyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×