Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody kolega

uwielbiam starsze od siebie kobiety....uwielbiam

Polecane posty

Gość młody kolega
Tajemnico... Uwielbiam Tajemnicze kobiety ;) ale serio odpowiadając, moim typem kobiety jest szczupła zadbana z seksapilem i tym czymś w spojrzeniu... podniecającym spojrzeniu :) i z miłą chęcią zapraszam również na maila ciastoo@interia.pl dojrzałe kobiety mają coś magicznego czego nie mają rówieśniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
Masz u mnie duzy plus!Jeszcze tylko spotkac taką i zrealizowac swoje pragnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Nawet nie wiesz jak bardzo chce taką spotkać i zrealizować wszystko bez zdanych zahamowań mmmmniamm sama czysta rozkosz... bardzo sie ciesze że mam u Ciebie jakiegoś plusika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
Wiem ,ze masz wielka ochote byc z kobieta o jakiej marzysz!Tylko ze to nie jest takie proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
nikt nie mówił ze będzie lekko... ale za to jaka satysfakcja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenka
ja sie tylko dorzuce ze wspomnieniami.. Miedzy mna a nim było 11 lat róznicy i było bosko. Polecam. Oczywiście, bez angazowania sie jesłi ktoś potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
zaangażowanie nie wchodzi w grę... :) sama rozkoszna przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenka
no, tylko uważaj młody kolego, bo jesłi sie ktos zaangazuje to raczej ty, a nie ona... I bedzie bolało... no, ale co ci tam bede gadac.... Przyjemności zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna L
a dlaczego bez angażowania się bez tego związek jest pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenka
dlatego ze z tego zadnego związku byćnie może, przynajmniej z moich doświadczeń tak wynika.. ale seks super, bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
zgadza sie związku nie da sie utworzyć z tego względu ze przy takiej różnicy wieku mimo wszystko ma sie inne spojrzenie na świat ale za to sam sex fascynujący.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna L
miłość nie zna barier wiekowych i tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopieszczona do granic
ja 44 on 22, mmmmm sex cudowny a młodzieniec chyba bardzo zakochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 37
wiem coś naten temat... 16 lat różnicy... i jest jak w bajce. Długo się wahałam ale teraz nie żałuję i wszystkim życzę takiej przyjemności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka marianka
życzę powodzenia !!!!! sama bym się zabawiła z młodszym i sprawnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlody kolega
Nie badz taki pewny siebie.Ja tez spotykam sie z mlodszym i facet ,mimo umowy zakochal sie,chce malzenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka marianka
:( - to nici z seksu z młodszym i bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 37
hej kochanko marianka... marzenia sie spełniają.Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaklinacz
Glupoty opowiadasz,moj zarabia duzo wiecej niz ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody kolego - umow sie wreszcie , i zatrac sie w milosci ze starsza od siebie kobieta.Jezeli tego nie zrobisz, bedziesz caly czas, marzyl, pozadal, pragnaL....i co? Na tym etapie chcesz poprzestac?A moze tylko tak lubisz fantazjowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Chyba muszę coś tutaj sprostować... nie szukam miłości tylko kochanki jak napisałem na samym początku... z tego względu ze już mailem takie spotkania i myślę ze z pierwszego postu można to wywnioskować...zaklinacz akurat to o czym napisałeś jest rzeczą która nawet nie przeszła by mi przez myśl wystarczająco zarabiam i szukam KOCHANKI a nie utrzymanki a to jest wielka różnica :) Pozdrawiam Ps. Kochanka Marianka dlaczego nici? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
oczywiście że można ale nie ma na to wpływu wiek i nie ma żadnych reguł bo równie dobrze można sie zakochać w kochance w swoim wieku jak i dojrzałej wiec jest to temat bez końca, a narzazie nie chodzi o miłość tylko o przyjemność z samych doznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka marianka
jak to dlaczego - a jak się zakocha? - to już nie będzie bez zobowiązań mam 35 lat - stara dupa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
mlody kolego- Dobrze przekonales mnie!!! Skupmy sie tylko na doznananiach! Chce ci powiedziec ze sa one kosmiczne, wiem cos o tym !!!!Bylam w takim zwiazku!! I musze przyznac,ze bardzo trudno bylo mi sie z niego wyplatac!Tak kobiety jak i faceci mają rozna psychike! Gdzie w gre wchodzi wspanialy sex, wtedy roznie bywa z oddzieleniem uczuc od sfery czysto sexualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
aha i jeszcze jedno, piszesz ze rownie dobrze mozna zakochac sie w kochance w swoim wieku, tylko ze z jedna mozesz sie zwiazac na stale , jezeli milosc jest odwzajemniona, a z druga nie, gdyz jest bariera wiekowa! i tu jest pies pogrzebany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka marianka
a czemu ze starszą nie może? moja kumpela ma męża 9 lat młodszego od siebie , więc można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
kochanka marianka- i jak im sie uklada?Ja mowie zdecydowanie nie , takim zwiazkom! Jednak mlody kolega ma racje! On mnie bardzo pociaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka marianka
tylko im pozazdrościć - mają problemy - bo kto ich nie ma - są już długo razem i z tego co wiem są sobą zafascynowani nadal mimo upływu czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×