Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody kolega

uwielbiam starsze od siebie kobiety....uwielbiam

Polecane posty

Gość zak 28
Tak czytam te wszystkie posty i zaczyna mnie to bawic !Dlaczego nie umowicie sie od razu skoro on uwielbia ja , a ona go pociaga.Np.tajemnica1, jest kobieta bardzo inteligentna , i jak mysle napewno intrygujaca, nie dziwie sie ze rozsiewa tutaj aure tajemniczosci.Ciekawy jestem jak dlugo jeszcze bedziecie bawili sie w takie podchody.....chyba ,ze was to podnieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol 23
Wczoraj widzialem w supermarkecie taką 30 paroletnia facetke i wyobrazcie sobie chyba mnie zahipnotyzowala..popatrzyla na mnie i juz nie moglem oderwac od niej oczu.Zamiast kupowac lazilem za nia wszedzie.Jaki miala tylek , figure , kazdy ruch emanowal kobiecoscia,...... udawalem ze cos kupuje ,aeby byc blisko, czuc jej bliskosc.....Wdomu do dzisiaj o niej mysle i wcale sie nie dziwie ze niektorzy uwielbiaja starsze kobiety, bo ja tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeoo
kobiety po 30 to babcie a ty jestes chory to sie leczy jak mogą się komuś podobać stare , pomarszczone kobiety po 30 brrr okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol 23
Romeoo-ty glupi palancie,jkobiety po trzydziestce to sama esencja kobiecosci.Sa fantastyczne....Maja cale poklady wspanialego sexu i do tego czesto cos madrego do powiedzenia!Sa namietna i bez zahamowan.....wiec nie piernicz glupstw1To co napisalem znamz autopsji i dlatego to wszystko jest prawda a nie banalami wyssanymi z palca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-jaga
Romeoo - po twoim wpisie wnoszę że masz z 15-cie lat i niewiele wiesz o życiu, a o kobietach jeszcze mniej. kobieta po 30-tce to w pełni ukształtowana, mądra i wiedząca czego chce osoba. to najlepszy wiek dla kobiety. zobaczymy co powiesz jak skończysz 20-cia a potem 30-ci lat! to nie babcie, o nie!!! wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Zgadzam sie z Baba-jagą i karolem. Jakie pomarszczone ?co ty wypisujesz Romeoo? chyba nie wiesz co to prawdziwa kobieta... Droga Tajemnico możliwe ze sie mijamy na ulicy tego nikt nie wie ale jeżeli mieszkasz w Łodzi to bardzo możliwe... ;) a odnośnie całowanie uwielbiam to wiec z checiak kazdy kawalek Ciala ktory bys chciala pocałował bym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-jaga
mmmm Młody kolego ;-))) a więc mieszkasz w Łodzi ...faajnie. to może ja mijam Cię częściej niż niejaka Tajemnica ?? a w której części obracasz sie najczęściej ??? popatrz tylko jaki ten świat mały - no kto by pomyślał hihi buziaki Młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
najczęściej można mnie spotkać na Bałutach i w centrum ;) a Ciebie moja droga...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
mlody kolego- ztego co napisales mieszkasz w Łodzi, a ja troche bardziej na poludnie.Dzisiaj przeczytalam twoje mile slowa. jest mi niezmiernie przyjemnie ,ze lubisz piescic cialo kobiety.To mamy wspolne upodobania.Chyba zabrakloby nam dnia i nocy zeby je zrealizować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-jaga
,,,,,;-)) młody kolego mrrr.... no cóż mieszkam w Łodzi...przemieszczam się w okolicach Retkinii (Wyszyńskiego i centrummmm) mrrrr grrrr mniam mniam ;-))) podaj górną granicę wieku a ja ci powiem czy coś zaiskrzy...czy nic z tego buuu ;-((( młody...lubię mniam i tyle ale czy Ty lubisz...??? jeśli bez ograniczeń...jeśli lubisz STARSZE ;-)))) daj pozor ;-)) czeka (napalona) Baba-jaga ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-jaga
Młody mrrrrr mniam pa pa znajdę cię i schrupię ..... ;-)))) tak mnie jakoś naszło czy cóś hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-jaga
młody...;-))) mam teorię a Ty powiesz mi czy sie mylę oki??? jesteś wampem...wampirem energetycznym i milczysz do północy si?? a potem dajesz znak-sygnał ...??? dałeś mi czadu i.......NIC !!! MŁODY........;-)))) odezwij się.........czekalski na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-jaga
Jeśli mam rację ------ powiedz o której jesteś.....znajdę Cię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Droga Baba Jago szczujesz muszę przyznać i To bardzo i ta świadomość ze mamy siebie nie daleko.... szczerze mówiąc nie mam górnej granicy... i uwielbiam mniam oraz jak pisałem sex bez ograniczeń i mam nadzieje ze coś zaiskrzy ;) pozdrawiam i mocno całuję mam nadzieje ze kiedyś realnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
troszkę temacik ucichł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez kocham dojrzale panie... powiem wiecej - ostatnio nawet placa mi za sex :) sponsorki mnie uwielvbiaja pozdro ps. zapraszam w razie czego kobietki drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
myślałem że się jeszcze jakaś sympatyczna kobieta odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
mlody kolego -szybko o mnie zapomniales!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy kolega
do tajemnicy 1 on nie zapomniał o Tobie - nie da się zapomnieć przecież ;-))) o TOBIE wiem troszkę o Tobie tajemnico1 - jestes taka ....mmmmm...że się nie da... kiedy się znowu spotkamy ? nie zapominaj o starszych....kolegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student2323
Doskonale widać, że temacik wygasa. No niestety niektórzy po prostu znaleźli kogoś z kim mogą porozmawiać na osobności. Nie chciałbym w żadnym wypadku nikomu ubliżać ale tak jakby co niektórzy to tylko się czają w ukryciu a jak jest okazja zaznajomienia się to jeszcze bardziej się chowają. ŚMIAŁO! Nie wycofujcie się kiedy cel macie przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do\" starszego kolegi\".....a to niespodzianka.......kto mnie ,az tak dobrze zna......? Moze mnie z kims pomylileś.....! Odezwij sie jeszcze..... Wpadne na ta stronkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student2323
No widzę, że tu kompletnie wygasło wszelkie życie. Czy sam tylko tu zaglądam? To jak zaglądać do rozsypującego się budynku tylko z sentymentu, że się tam kiedyś mieszkało. Ale widzę, że i inni też zaglądają. Trzeba trochę rozruszać ten kanał. No chyba, że już spełnił swoje zadanie i każdy znalazł kogoś ciekawego do rozmowy. W takim razie czuję się wyobcowany bo ja nie mam na razie z kim rozmawiać. Nie użalam się nad sobą więc bez paniki. Zastanawiałem się jaki odsetek kobiet na świecie chciałoby mieć kontakt z 2x młodszymi chłopakami. Jak widać chyba niewielki ale też trzeba wziąć pod uwagę, że nie każda kobieta ma dostęp do neta i nie każda znalazła ten temat. Odejmując jednak te co tylko marzą a zachowując te co się decydują to chyba rzeczywiście niewiele zostało? A może znajdzie się jakaś osoba z Torunia bądź Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2
do student 2323- a czy ty tu juz byles na tym topicu..? wczesniej byl tu "student 23", czy to ta sama osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student2323
Dokładnie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student2323
Hmmmm jakoś nie doczekałem się odpowiedzi. No cóż. Zdaje mi się czy tylko ja tu zaglądam co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 2
do student 23 Nie tylko ty, ja takze tu wpadlam ......Okazalo sie ,ze my tylko zostalismy na placu boju........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student2323
Do JA 2. No właśnie widzę. To przykre. A już wydawało mi się, że jest o wiele więcej takich osób. Jednakże z własnego doświadczenia wiem, że jest dużo takich jak Ty czy ja, którzy nie wiedzą jak i gdzie taką znajoość rozpocząć. Niestety bardzo trudno jest znaleźć podobne niezaśmiecane miejsce na necie. Jak już się znajdzie to jest płatne. Sam osobiście długo tego miejsca szukałem. Ale jak już się znajdzie to korzystać trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Kolega
oj dawno mnie nie było mam nadzieję że temacik rozwinie się ponownie :). Bo jak tu było pisane starsza konieta i młodszy męszczyzna mogą dać sobie barrrrrdzo wiele przyjemnośći i równiesz przyjemnie sie o tym czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
i nastała cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 40...
i wcale nie jestem pomarszczona...mam samych młodszych, nawet dużo młodszych kochanków...i wcale im za to nie płacę...wręcz przeciwnie..oni obsypują mnie prezentami..dajemy sobie nawzajem rozkosz...i tyle..wiek nie ma tu nic do rzeczy..wole młodszych bo są zawsze chętni do seksu otwrci na nowości...szybciej gotowi do dalszych zmagań...ze starszymi facetami nie mialam tak świetnych orgazmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×