Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
libris

ŁÓDŹ - gdzie plastyka brzucha albo liposukcja

Polecane posty

Gość molly.m
anna, podaj maila. Do rudzynki masz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaa1978
witam, mój mail andziolot4@wp.pl, dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz9999
z tym zmniejszaniem brzucha to woziłem kuzynkę z Brzezin do Pulsmedu na POW w Łodzi... była zadowolona (z Pulsmedu, nie ze mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natijagi
Dziewczyny czy któraś jeszcze tu zagłada z tych co miały liposukcji robiona w este larte na aleksandrowskiej w Łodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną plastykę brzucha w Art Medical Center w Szczecinie u dra Śliwińskiego, wszystko poszło dobrze, byli bardzo wyrozumiali, gdy dzwoniłam ze swoimi obawami w trakcie dochodzenia do siebie, efekt końcowy na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Łódź to mogę tylko dobrze wypowiedzieć się o Dream-Med z Łodzi, bo tam miałam robioną liposukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! Najlepszy lekarz w Łodzi z zakresu medycyny estetycznej to Marzena Majcherzyk z Dream-Med!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką metoda miałaś robioną ta liposukcje? Body-jet może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body-Jet jest najlepiej rekomendowaną metodą odsysania tłuszczu. A co myślicie o głodówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A doktor Żukowska? Ona w Dermedzie łódzkim własnie pracuje i robi takie zabiegi. Z tego co wiem to jest świetną specjalistką. Nie myślałaś żeby wybrać się do niej na konsultację ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo czytałam o liposukcji metodą bodu-jet i jak dla mnie wypada najlepiej na pozbycie się tkanki tłuszczowej, jednak nie mam do końca odwagi... Nadal szukam sprawdzonej osoby, która wykona mi zabieg, której będę mogła zaufać w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Prestige

Dzień dobry

jako klinika medycyny estetycznej, która zajmuje się zabiegami liposukcji, polecamy swoje usługi. Znajdujemy się w miejscowości Koło (wielkopolska) - do Łodzi niedaleko.

Na wstępie pragniemy nadmienić, że zabiegi liposukcji wykonujemy przy użyciu systemu N.I.L, który uważany jest przez chirurgów plastycznych za jeden z najbezpieczniejszych dla Pacjenta. Zabiegi wykonywane są przy asyście anestezjologa w znieczuleniu miejscowym.

Zalety systemu N.I.L:

* Przy wykorzystaniu systemu N.I.L, jesteśmy w stanie pozbyć się zbędnych kilogramów, nie obciążając tak organizmu – wykonując zaledwie jeden zabieg.

* Podczas tego jednego zabiegu jesteśmy w stanie pozbyć się do 3,5 litra tłuszczu oraz zmniejszyć obwód o 10 - 12 cm.

Atutem jest fakt, że zabieg taki wykonujemy raz na daną partię ciała.

* System N.I.L pozwala na eleganckie wymodelowanie mięśni.

* Zabieg nie wymaga hospitalizacji - po kilku godzinach wychodzi Pani do domu.

* Zabieg taki wykonuje się raz w życiu, a przy zdrowym trybie życia tłuszcz w tych okolicach nigdy nie wraca :)

 

Każdy pacjent przed zakwalifikowaniem do zabiegu jest dokładnie konsultowany (konsultacje są darmowe) przez lekarza chirurga oraz anestezjologa.

Zapraszamy na stronę naszej kliniki poświęconą liposukcji, na której dowie się Pani więcej o zabiegu: https://www.klinikaprestige.pl/liposukcja

Ceny takiego zabiegu są zróżnicowane - w zależności od partii ciała. Ceny prezentują się następująco:

Brzuch: 7000 zł - co istotne, cena zawiera również liposukcję "boczków". W większości klinik cena za boczki jest osobną pozycją w cenniku.

Biodra - 4000 zł

Uda - 5000 zł

Kolana - 3500 zł

Ramiona - 4000 zł

Plecy - 6500 zł

Podbródek - 2500 zł

Pośladki - 5000 zł

Ginekomastia - 4500 zł

 

Dodatkowo, badania potrzebne do zabiegu wykonujemy bezpośrednio w naszej klinice i są one wliczone w cenę (tak samo jak ubranie uciskowe, pobyt w klinice po zabiegu, a także konsultacje pozabiegowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia

Kiedy urodziłam dziecko to moja skóra na brzuchu niestety nie wróciła do swojej normy tylko bardzo mi obwisła. Dopiero gdy zrobiłam zabieg plastyki brzucha to nadmiar skóry został mi usunięty. Zabieg jest bezpieczny i dzięki niemu tylko mogłam pozbyć się nadmiaru obwisłej skóry. Mogę polecić klinikę w której wykonywałam zabieg Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Urodziłam dziecko 7 mś temu ale obwisła skóra nadal mi pozostała na brzuchu. Bradzo nie ładnie to wygladało, również miłam prpblemy ze schudnięciem. Zrobiłam zabieg plastyki brzucha u Pani dr Marta Raczkowska-Muraszko https://www.raczkowska.pl/  i teraz moja figura jest jak sprzed ciązy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po ciąży robiłam sobie plastykę powłok brzusznych w łódzkiej klinice Dermed . Operowała mnie dr Dorota Żukowska,Wspaniała chirurg plastyczna. efekt na prawdę super, nie spodziewałam się aż takiej poprawy tak szczerze powiedziawszy. Polecam

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×