Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona12234

Moje 2 tyg dziecko budzi się czasami na karmienie co 6 godzin?

Polecane posty

Gość zaniepokojona12234

wiem że powinnam karmic co 3 godziny i tak karmię ale czasami tak się dzieje?czy powinnnam się martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona12234
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona12234
Czego nie otworze to piszą ze co 2,5-3 godziny :( gubie się już w tym wszystkim....W jednej gazecie napisali że trzeba ściśle tego przestrzega,że hipoglikemia itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona12234
Ok dzięki, uspokoiłaś mnie troszke,zrobię tak jak mówisz, mam wrażenie ze to macierzyństwo mnie przerasta,chyba popadam w depresje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu budz ja sama co 3 godz bo w nocy pokarm jest najbardziej tlusty i dziecko najbardziej przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona12234 ja bym też się zupełnie nie przejmowała. Jeżeli śpi i nie budzi się na karmienie to najwidoczniej go nie potrzebuje.... Zamiast się zamartwiać po prostu wyśpij się :) A dla swojego spokoju porozmawiaj z lekarką/położną na pewno powie ci to samo ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaGla
zazdroszcze ci,moje dziecko budzi sie co 2 godziny i nie na karmienie ale na zabawe!ma miesiac i powinno przesypiuac 20 godz a spi zaledwie 10 wiec masz sie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie budz go w nocy na karmienie,ciesz sie ze mozesz sie wyspac . moje dziecko rowniez nie jadlo co 3 godz,to bzura.niektore potrzebuja zjesc co 1 godz a niektore co 4 lub 5. moja corka do 2 tyg jadla co 4 godz a w nocy jak dostala cyca o 21 to budzila sie normalnie do karmienia dopiero o 6 rano i miala 3 tyg,teraz jest 6 letnia pannica i jest zdrowa i dobrze sie rozwija,wiec nie przejmuj sie bredniami o karmieniu co 3 godz to bzura ,dziecko tak jak ty je ile potrzebuje,a jak bedziedz je dudzic specjalnie to rozciaqgniesz mu zeeladek i dopiero bedziesz wtedy nazekala ze nie chce sie oderwac od cyca. a i chcialam ci powiedziec ze ja bylam najszczesliwsza matka pod wzgledem karmienia bo moja corka od 4 miesiaca w ogole nie jadla w nocy dopiero gdzies o 8 ,9 rano wiec ja zawsze mialam noce przespane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE BUDZILAM TEZ SPAL W NOCY PO 6H POLOZNA POWIEDZIALA MI ZEBY NIE BUDZIC BO JAKBY CIEBIE KTOS CHCIAL BUDZIC W NOCY I KAZAL JESC CZY TEZ BYLABYS ZADOWOLONA W DZIEN TAK BO RAZ MI PRZESPAL DLUUUGO I POTEM O 3 W NOCY MIAL GADANE A JA OCZKA NA ZAPALKI MYSLE ZE GDYBY NIE HCCIALO JESC TO WTEDY BYLBY PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 17 dniowa córa przesypia całą noc bez karmienia.Od 24 do 7 rano.Budzi się tylko w nocy na kupe....ha ha.A na wadze przybiera ładnie więc nie masz się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę... mój smyk kończy niedługo 3 miesiące a wciąż domaga się jedzenia co 2-3 godziny, tylko w nocy trochę odpuszcza, ale nigdy dłużej niż na 5 godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ssie kciuka przez san(albo smoczka). moj ssal kciuka. przesypial cala noc. okazalo sie ze zamalo przybiera na wadze. 2 noce bralam go sama na jedzenie. nie wybudzal sie nawet:) . teraz juz sam sie budzi:) jesli waga jest ok to nie masz czym sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×