Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadoma

Miła niania potrzebna Warszawa Bemowo

Polecane posty

Gość gadoma

Poszukuję niani (najchętniej z Bemowa lub Woli) w wieku 24-45 lat, która zaopiekuje się naszą roczną córeczką. Osoby odpowiedzialnej, energicznej, ciepłej, lubiącej zabawy z dziećmi. Praca na godziny (maksymalnie do 16.00 a raz w miesiącu do 19.00) od poniedziałku do piątku, od połowy sierpnia 2007 do połowy czerwca 2008. Do zadań niani należałoby: przewijanie, karmienia(przygotowanym jedzonkiem), opieka, zabawa i spacer. Praca na Bemowie - Górce Nowe Kontakt Osoby zainteresowane proszę o kontakt po 15 maja: tel: 600053435 dobigu@poczta.onet.pl gadoma@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakas
była bym zainteresowana ta oferta mam 38 lat i 14 letnia córke bardzo lubie dzieci nie pale i nie pije mieszkam na Bielanach wiec blizko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odp
A ILE NA GODZINE?/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie, ciekawe czemu nigdzie nikt nie podaje pensji. Chcą się umawiać na rozmowy, zabierają czas a potem okazuje się,że dają nędzne grosze. Jak daje ogloszenie to przedstawiam od razu swoją oferte konkretnie bez ściemniania. Ps. Pracy nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onammm
przestan sie czepiac rosalindo, bo wkurzasz ludzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Rosalinda poruszyła ważną kwestię.Płaca powinna być jawna, Czas pracownika też się liczy (czas dojazdu, rozmowa, czas powrotu) - a tu się okazuje, że pensja to 400 zł za pełnoetatową pracę - ktoś proponuje.i potem się ludzie dziwi \"no chciałam dać pracę ale nieroby brać nie chcą\".Chce się odzewu? To warto od razu napisać jaka jest kwestia finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
400 zł to kpina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onana
No pewnie ze kpina ,tym bardziej ,ze sa ludzie którzy traktuja taka prace powaznie i potrafią zapłacić i 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onana
No pewnie ze kpina ,tym bardziej ,ze sa ludzie którzy traktuja taka prace powaznie i potrafią zapłacić i 1600:) miało byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onana
Ja sama jestem nianią,nie mam zamiaru się przechwalac ,ale dobrą:) mam doswiadczenie z niemowlakami i przedszkolakami z dziećmi chorymi i babciami i dziadki:) zawsze pracowałam z polecenia.Od Sierpnia chętnie podejme pracę w pełnym wymiarze godzin.Jestem z Warszawy.Zainteresowane i normalnie płacące kobietki ,zapraszam do kontaktu:) rachella@op.pl. A coś o mnie:) Jestem ,optymistką,szczerą i usmiechniętą,wkładam serec w opiekę,szybko się zaprzyjaźniam. Lubię osoby naturalne i szczere,takie które rozumieją że zycie jest zyciem a niania to nie maszyna do opieki,tylko ktos kto daje z siebie baaaardzo dużo:) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxiroxi12
ja powiedzialam ze bede pracowac za 4zł na godzine a babka mnie wysmiała i powiedziała ze to zalezy od jej zarobkow... a co mnie one obchodza :| jak chce moze oddac małą do złobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
nie nie nie ... babka z mojego miasta... mialabym pracowac od 8:00 do 17:00 a ona do mnie ze 4zł to duzo i to zalezy wszytsko od jej zarobków :/ nooo qwa co one mnie obchodza ... 4zł to bardzo bardzo mało no ale juz jestem w stanie zrozumiec małe miasto... wiec ok 4zł to minimum ale 3????? too niech odda do złobka ja nie bede bawic bachora za 3zł :/ i to jakie laska ma wymagania :/ szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczkolanisa
Dziecko nazywasz bachorem? już bym cię nie przyjeła jako nianie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×