Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

przytulasie ..realnie to ja zabieram swoj zgrabny tyleczek ..:P i ide spac ..juz nie przeszkadzam ..trzymajcie sie dzieciaki ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo przyznaj, że na te siatkarki patrzysz, a nie na ich grę;) ale masz rację---fajne babki i grają nieziemsko:) jakie jeszcze sporty lubisz, ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut---dzieciaki????? w moim wieku to komplement:) dzięki :) masz tu przytulasa za to i nawet jeszcze buziaka😘 śpij słodko:) dzieciaki...hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze czego nie lubie bedzie łateiej :zuzla, wyscigow samochodowych ,hokeja jest tego niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut te dzieciaki to było dobre :D ja jestem starszy niz węgiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te przytulasie ..bo spac z wrazenia nie bedziesz mogla ..:P myslalby kto ze dzieciaki to takie smieszne ..:D:D:D:D:P no dobra \"starucho\" ..tak lepiej ..?:D:P ok ok ..juz mnie nie ma ..:P ps. buziak slodkawy ..az sie obliznałem ..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo--Kubicy nie kibicujesz??? no co Ty????? ani, ani???? ale każdy lubi co lubi;) ja generalnie to nawet łucznictwo oglądam;) szkoda,że ze mnie taki sportowiec \"telewizyjny\" zamiast wyczynowy hehe:) ale dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut---no przecież podziękowałam za komplement:) a że się przy okazji ubawiłam...to podwójne przytulaski i buziaki😘 ps.dobrze,że sie oblizujesz a nie wycierasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo 🖐️ ..dobry to wegiel zima ..:D i nikt nie powie, ze to staroc ..:P:P juz naparwde mnie nie ma ..;) dobranoc ...[wstawcie sobie w miejsce kropek co chcecie ]..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana---kibicuje Kubicy tylko w sportach samochodowych 95% sukcesu to samochod a juz inzynierom nie bede kibicował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zgodzę sie z Tobą,że 95% to inżynierom się należy, ale zbyt późna pora,żeby rozwijać temat:) innym razem podyskutujemy, ok? a teraz śladami saluta udaję sie spać, bo jutro jadę się szkolić czy tam imprezować, co nie zmienia faktu,że rano muszę wstać:) więc dobranoc amigo, miłego acz szalonego weekendu i do zobaczonka po niedzieli:) przytulam mocno...dobranocka:) buziak😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko--- ja pomału musze konczyc jutro kolejne 12 godzin w pracy 😭(pilne zamowienie) a znowu prawie nie sypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko--przytulam na dobranoc 🌼 🌼 wyszalej sie na szkoleniu ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
Miłego weekendu i dużo przytulaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone--- 🌼jezeli to cos pomoze to przytulam ,jutro napewno bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozgwiezdzone glowa do gory .. dosc tego pochmurnego nieba ..gwiazd nam trzeba ..:P jakby co to przytulam ..;) 🖐️ amigo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki przytulaki 🌻 nom...niech sie "odkituje" jak najszybciej... :O spijcie dobrze, dobranoc🌻 a nasza przytulanka sie już pewnie na szkolenie wybrała;) przytulam również amigo 🌻 salut 🌻 i dzieki za przytulasy, ich nigdy za duzo :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie obudzilas gwiezdzista ..:P a tak cos czytalem kiedys ..ze Ty taka no teges .. nie nocna .,.:P az oczy przetarlem ..:P ok ok ..dobranoc ..juz nic nie mowie ....tardycyjny ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przetrzyj jeszcze raz:P ;) oj salut, sto razy bardziej bym wolała juz w łóżku wyladować :O i chyba to niedługo zrobie moze być, ze nie teges, fazowosc mnie cechuje:p albo chodze cały czas późno albo wczesniej, wiesz którą \"faze\" miewałam ostatnio;) słodkich snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozgwiezdzone ..ja wszysyko rzoumiemiem .. zmeczenie ,nietegesownie ,humor nie ten .. ale szlaczkowte miny mnie wnerwiaja ..😠..:O wiec albo to zmienisz ..albo ja spac bede szedl z taka mina ..:O:P a liczylem na gwiadeczki .. popatrz jak to czlowiek moze sie przeliczyc ..:D:D a uprzedzajac ..znam znam ..umiem liczyc ..:P dobranoc ....wcale niegwiezdzista..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no nie, znów czuje sie rozbrojona;) nie to zeby powtórka z rozrywki:P no ale tak nie mozna:p tak niby niechcacy, a wyrzuty sumienia mi zgotowałes ;) wnerwa wiec robię:p zeby nie było zamiast fali ( dobreeee:P) ale nie do Ciebie:P a gwiazdeczki bedą w niedziele 🌻 a przynajmniej zamiast -> :) no nie, no dobra... kolorowych 🖐️ to ja niestandardowy tadam, ni ma mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiezdzist co ty granata udajesz ,ze rozbrajanko u Ciebie ..:P i nie zwlaj na mnie o te wyrzuty . .masz cos na sumieniu..? przyznaj sie ..:P:D i sie tak nie nerwuj ..bo wiesz .. nie chce banalnym byc i cytowc .. ze zlosc ..blabla .pieknosci bla bla .. wiec gwiezdzista na dobranoc ...USMIECHNIJ SIE ..:P no chyba ze juz spisz ..wiec rano to zrób ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, nie chce mi sie juz czytac:(..rozmowa na przytulanym topie jest znacznie przyjemniejsza;) salut rozbrojona znaczy nawet bardziej niz :) hehe masz dar:P bla bla, eee tammmm... ;) no bardziej do mnie pasował w tamtym momencie szlaczek, ale nie chciałam zebys sie wybierał z podobnym spać bo by Ci tak jeszcze zostało:P i co potem? musiałabym pisac posty z \":D\" zeby weróciło do normy:P a tak widzisz mozesz spac spokojnie a właśnie, no ja przecieram potrójnie, co Ty sie taki nocny marek dzisiaj zrobiłes?:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe ze od konca Twego postu zaczne .., ja jestem taki Marek ..::D co czasmi i nocmi bywa..;):D i gadaj o tym darze ..co i jak ..;):D a szlaczkowate miny zawsze mnie doprwowadzaja do jednego .. wiec prosze grzecznie ..:P i nie przecieraj ..to naprwde ja ..:D:D: zaswiec noca gwiezdzista ..waszk noc sweitojanska sie zbilaza ..;);) juz za chwileczke juz za momecik ,..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym buzi dostal moze i bym taka noc ..mial ..:P a tak kwiata suszyl bede cala noc ..wiec ..:O jakby nie byly nieprzespana noc.. zgadij przez kogo ..?:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam myślała, ze Ty sspisz z kwiatkiem nie kwiatkiem na twarzy grunt ze nie z.. ach... już sie powtsrzymałam lednwie... przed szlaczkiem:P a tu widzę ze hoho co innego Ci po głowie chodzi:P:P:P a to swietojańska a to co innego etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×