Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

hej Robaczki:) domagam sie przytulaska😭 tylko mi nie mówcie, że o mnie zapomnieliście.... kto przytuli bo mi smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ulotna ja przytule tak przelonie ..:D:D i wypowiem sie w imieniu innych ,ze pamietaj ,pamietaja ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut......na bezrybiu i rak ryba....wiec godzę się na przelotnie;) normalnie mam ochotę się napic...jakaś dolina mnie dopada...wrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ----ja Ciebie przytule zawsze 🌼 🌼za ciebie to ja bym nawet w ogien skoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....amigo to ja się domagam teraz przytulasów , a nie rozgwieżdżona...co za niesprawiedliwośc...ehhhhh😭 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna---dla Cciebie mam zachowane specjalne przytulasy ;) ;) tlko ze sie troche zakurzyły\\ ulotna ----gdzie byłas jak Ciebie niebyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna -> dla Ciebie specjalnie mega ciepły, i ogromny przytulas aby wyprowadził Cie z doliny na wyzyny a nawet na sam szczyt gór:D, łap ulotna i strasznie milo Cie widziec😘 - amigo się chyba pomylił;):P no jesli nie, to mi miło;) ale cos mi sie wydaje ze chyba Ciebie miał na myśli, wiec łap od nas wszystkich po przytulasie i spij spokojnie🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezsdzone ---jezel mi sie cos myli to musi byc wina przytulanej :Pa naprawde to przepraszam za wszystko jestem dzisiaj \"zmeczony\" ulotna brakowało mi Ciebie!!! dobranoc ulotna, rozgwiezdzone!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc amigo🖐️ dobranoc ulotna[ czesc] dobranoc salut🖐️ dobranoc przytulanko gdziekolwiek jestes🖐️ dobranoc kociaczku 🖐️ dobranoc wszystkim ps. no własnie tak mi sie wydawało...:P ze Ci się pseuda pomyliły:P ;) o własnie zapomniałam ze jeszcze przytulanka tu pasuje zamiast mnie;) ale spoko;) dostałam dzisiaj taką dawke przytulasów na żywo, ze jakos przezyję:P ;) hehe :D :) ;) dobranoc wszystkim raz jeszcze kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek moi kochani ulotna----miło cię było widzieć/przeczytać;) rozgwieżdzona ---kochanie jestem jestem:) amigo----jaka moja wina?;) nie wiem o co chodzi......;) salut, słońce......a u Ciebie???????? ps.ulotna, czemu nas zaniedbujesz, skoro widać ze dostęp do netu masz????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest skomplikowane
no dobra...widzę,że ni chętnych na nocne przytulanko, więc idę się poprzytulać do poduchy... wszystkim moim kochanym forumowym przytulakom życzę dobrej, słodkiej i co najważniejsze-długiej nocy...... przytulam mocno i cieplutko...dobranoc..papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałałiłu
przytulam pewną ważną dla mnie osobę, może się jej chociaż przez sekundę cieplej zrobi....... ((()))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki jakoś;) zycze wszystkim dobrej nocy.... oj dzisiaj potrzebuję przytulasków na dobranoc i dobry dzioenk jutro:) wiec bede łapac jak tylko jakiegos zobaczę;) a jak nie zobaczę to sobie wyobraze ze łapie:P sle Wam wszystkkim po mega gorącym:) papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej kochaniutka przytulam oczywiście cieplutko na poprawe nastroju🌻 ja co prawda tylko na momencik, ale zawsze;) amigo, salut--was również mocno...:) rozgwieżdżona-- aTy co porabiasz z nadmiarem wolnego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z rozbiegu tu wpadlam..... i chce przytulania !Jest tu kto gotowy mnie przytulic, chociaz 1 sekunde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA-BIAŁO-CZERWONI!!!!!! helloł, nastrój pomeczowy, jak widać:D w związku z tym,że ja tu dziś tylko przelotem to po mega przytulasie dla wszystkich! a teraz idę grzecznie spać:) dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już
nikt nigdy nie przytuli. Jestem ze swoim problemem sama, a mszę wyrzucic to z siebie, więc pisze tu. Zostałam zdradzona, nie potrafię z tym żyć. I nie chcę. To już nie jest zycie. Uporządkowałam przez ostatnie dni wszystkie swoje sprawy. I tyle, zdecydowałma się skończyc z tym wszystkim, przestanie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty chcesz konczec i przez kogo?jakiegos idiote niewartego nawet twojego spojrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie już
tyle że ja tego idiotę kocham od wielu lat, ufałam mu. On był moim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge tylko sobie wyobrazic co czujesz!!!ale robic jakies gupstwa z powodu zdradzacza? jego to poboli moze chwile a ty masz pewnie jeszcze rodzicow przyjacioł oni beda cierpiec nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana--w tym tygodniu niestety pracuje na nocna zmiane ale wysyłam Ci dziennego przytulasa i wszystkim innym chetnym (nie działaja emotikony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo----miłej, spokojnej i leniwej pracki;) przytulaski ofkors;) dla całej kochanej reszty również🌻 śpijcie dobrze, a nawet lepiej niż zawsze...:) dobranoc.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia1
Mezczyzni, ktorzy bywaja systematycznie na tym topicu sa dla mnie idealami; napewno uczuciowi namietni i dbajacy o potrzeby kobiety....Kocham Was i pozdrawiam, przytulajcie nadal ,tak jak to robiliscie dotychczas.Chcialabym miec w domu takiego przytulacza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×