Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

mowia ..ale napisalem juz ..zadna to tajemnica .. wiec o co chodzi ..?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo---myślałam o Włoszech, ale znajomi kręca nosem,że za mało egzotycznie...ehhh...nie dogodzisz wszystkim;) w kazdym razie do wrzesnia może cos wymyślę;) a Tykiedy wpadniesz odwiedzić ojczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana----oczywiscie ze grzecznie to jest własnie na mnie sposób ;). gdyby mnie łamali kołem to bym milczał:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tygodnie ale tylko na tydzien niestety:(zabraknie mi 10 dni zeby sie spotkac ze znajomymi rodzima i troche odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana--ja mam egzotyke za oknem nic ciekawego .ale jak to mowia nie zobaczysz nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana----tylko jak odpoczywac z porannym silnym bolem głowy;) a ja juz wiem co mnie czeka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle chłopcy w waszym towarzystwie czas milutko płynie czakolwiek bardzo szybko i ani sie człowiek nie obejrzy i juz grubo po północy:( w związku z powyższym udaje się wprost do łózka przypomniec sobie co to znaczy spać;) miłej, kolorowej i ciepłej tak jak u mnie nocy...dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana---to jeszcze tylko przytule na dobranoc 2 razy🌼🌼miłych snów salut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczek300
amigo.... nie wykrecaj sie przed spotkaniem ze mna...jak dlugo mozna przytulac sie na necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczek300
salut... ty jeden potraktowales mnie powaznie....martwi mnie tylko jedno...napisales ze jestes brzydki i w dodatku nieogolony....moze jestes zbyt samokrytyczny....nie boj sie mnie ja chce tylko przytulania nic wiecej..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przytulaski :D przytualm sie do was serdecznie i cieplutko:) na smakowite kolorowe sny:) przytulamy, przytulamy i jeszcze raz:D wszystkich razem i kazdego z osobna:) bez wyjatku;) paaaaaaa 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikkkkk
przytul mnie............i mnie bardzo tego potrzebuje, jak nigdy......utulić do snu i spokojnie zasnąć..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przutulam ..mimo ,ze chyba nie mnie o to prosisz..;) ale jako ,ze ja tu staly bywalec (cokolwiek to znaczy) .. dbam o tulasy .. wiec 🤗..;) i usmiechnij sie przed snem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikkkkk
Dzieki :) zawsze to lepiej:) Postaram się uśmiechnąć............choć bedzie cieżko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikkkkk
Wiem zawsze moze byc gorzej, ale bywają gorsze dni. Daje rade, oby rano było lepiej. Bardzo miło tu u was, będe zagladac:). A jak narazie uciekam do wyrka i postram się zasnąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulasie ..a klapsa chcesz..?:P:P slutuje to ja jak sluzba tego wymaga..:D:D teraz przytulam .. i o usmiech prosze.. i zobacz udalo mi sie ..mimo ze trudo jest ..;) karolikkkk...bedzie dobrze ..(sam tez tak sobie wmawiam)..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikkkk
Mam taka nadzieje, życze Wam wszystkim dobrej i przyjemnej nocy dobranoc :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-----niegrzeczny......:D a jak powiem ,że chcę to co...?:P aha! no przecież się śmieję....nie widać...? tzn.chciałam powiedzieć-uśmiecham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×