Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

humora znalazłam, ciekawy dosc to ci zapodam... ; Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę i mieszkać w tym hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety pomylił jedną literę w adresie. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i >chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: Do: Moja ukochana żonaTemat: Jestem już na miejscu Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja podróż będzie równie bezproblemowa,jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco... Pozdrawiam ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na ziemi tego szukal nie bede . .bo marene szanse..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie promyki moim wsparciem .. ale nie bede sie uzalal..nie taki pierwszy dzien i nie ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuce gwiazdke z nieba, ty sobie złapiesz, pomyslisz zyczenie i moze sie usmiechniesz:) a w lipcu to nie młao spada, uwazaj zeby ci życzen nie zabrakło:) nie raz w jedna noc mozna wszystkie obskoczyc;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non problem, jak chcesz mozemy pomilczec:) zawsze to raźniej;) nie ma za co, juz ja dobrze wiem, ze się rózne dni przez życie przewijaja;) pomilcze z Tobą chwile.................................................................................... i ide spac, bo mi sie same oczy zamykaja, dobranoc salut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba się dziś spóźniłam ;) salut bez humorku ...może ranek będzie weselszy zostawiam [przytulaska ]dla potrzebującego no to dobrej nocki i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar_a...ja juz takie koszmary przezylem ,ze nic mi nie straszne ..;) tule na poprawe humoru ..:D no USMIECHNIJ SIE ..:P:D:D tulaku no Ciebie tez tradycyjnie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×