Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

Gwiazda ..jak mozna takiego jak Ty swiatelka nie przytulic ..;) toz to zbrodnia ..:D a tak powaznie to usmiechnij sie ..szkoda zycia na smutasy ..;) jeszcze raz ..tulas ogromniasty .. i wracaj z usmiecem i swiatelkiem ..;) dobranoc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od tego sa tulasy by humor wracal ..;) a jak nie to od tulasa ..poczytaj humorasa ..:D Jeśli drogę przebiegnie ci czarna babcia, czarna wnuczka, czarny Mruczek, czarna Kicia, czarna kurka, czarna gąska, czarny bociek, czarna żabka, a na ostatku kawka, też czarna, to znaczy, że dziadek zamiast rzepki wyciągnął kabel wysokiego napięcia. i USMIECHNIJ SIE ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobka ..jak powolutku ..to jeszce jeden tulas .. i humoras ..jak to nie pomoze ..to ja juz nic nie poradze ..;) Dwóch ledwo żywych rozbitków dryfuje w szalupie na środku oceanu. Żar leje się z nieba, a oni nie mają ani wody pitnej, ani jedzenia. Jeden z nich próbuje coś złowić. Po wielu staraniach udaje mu się coś złapać. Wyciąga haczyk z wody, patrzy a tam złota rybka. - Wypuść mnie, a spełnię twoje życzenie? - rzekła rybka. - OK, spraw, aby cała ta woda wokół zamieniła się w dobrze schłodzone piwo. Błysnęło, huknęło i rzeczywiście - już po chwili unosili się na falach złocistego trunku. Rozbitek dumny z siebie, spogląda na swego kompana,czekając jakby na słowa pochwały. Drugi, który do tej pory milcząco obserwował całe zdarzenie, odzywa się wreszcie z niezbyt zadowoloną miną: - Aleś wymyślił! Teraz musimy sikać do łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanie zart dzis zapodaj na poprawe humoru komukolwiek kto tu trafi ..i ostaniego tylaka zostawie ..;):D : Poradnik dobrego kierowcy 1. Ruszaj ze świateł dopiero wtedy, gdy zielone świeci się już kilka sekund. 2. Ochlap pieszego. 3. Zajmij komuś przed nosem miejsce na parkingu. 4. Przyspieszaj w czasie gdy ktoś cię wyprzedza. 5. Ruszaj zanim jeszcze wszyscy piesi opuszcza przejście. 6. Słuchaj muzyki na maxa przy otwartych szybach. 7. Zawsze mrugaj długimi lub używaj klaksonu wobec kierowców których chcesz wyprzedzić. 8. Uprawiaj slalom po wszystkich pasach. 9. Jadąc w nocy wyłączaj długie dopiero wtedy, gdy masz całkowita pewność, ze oślepiłeś już nadjeżdżającego. 10. Jedź z łokciem wystawionym za szybę. 11. Wjeżdżaj samochodem w najgłębsze zakamarki lasu. 12. Ruszaj z piskiem opon. 13. Gdy zamówisz hamburgera w McDrive, jedz go zawsze na parkingu w samochodzie. 14. Zadbaj o to, żeby w twoim samochodzie był maksymalny syf. 15. Udowodnij ze twój samochód potrafi zabrać więcej niż 5 osób. 16. Pokazuj innym obraźliwe gesty przez szybę. 17. Czekając przed zamkniętym szlabanem wyjdź na papierosa. 18. Szanuj żarówki - włączaj kierunkowskaz dopiero gdy skręcasz. 19. Wjedź na skrzyżowanie w taki sposób, żeby po zmianie świateł zatkać inny kierunek ruchu. 20. Parkuj tak, żeby inni nie mogli wyjechać. 21. Hamuj z piskiem opon zatrzymując się na stacjach benzynowych albo koło przydrożnych barów. 22. Nie daj się wyprzedzić innym - to przecież hańba i dyshonor. 23. Zadbaj o to, żeby bez przerwy włączał ci się alarm. Zwłaszcza wtedy, gdy nie będziesz mógł go usłyszeć. 24. W czasie jazdy wyrzucaj niedopałki przez uchylona szybę. 25. Gdy na parkingu potracisz inny samochód, uciekaj czym prędzej. 26. Naklej na samochód kilka kolorowych kleksów. 27. Wsiadając do cudzego, dobrego samochodu wołaj innych kumpli na przejażdżkę. 28. Pamiętaj, ze najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. 29. Zainstaluj sobie klakson - melodyjkę. 30. Powieś na lusterku kartonowy zapaszek. 31. Jadąc w dłuższa trasę miej zawsze wyładowana komórkę. 32. Nigdy nie tankuj do pełna. 33. Jedz w taki sposób, żeby wszyscy pasażerowie byli przez cala drogę zaabsorbowani tylko twoja jazda. 34. Gdy usłyszysz za sobą sygnał karetki pogotowia, pozwól na to, żeby wyła bezpośrednio za tobą. 35. Podświetl sobie podwozie i tablice kolorowym neonem. 36. Jeśli myjnia sterowana jest z zewnątrz, spróbuj czy po wrzuceniu karty uda ci się dobiec i wsiąść do samochodu. 37. Nie pozwól włączyć się do ruchu innym. 38. Nigdy nie ostrzegaj innych przed grożącym im radarem. 39. Załóż sportowe alufelgi w limuzynie. 40. Traktuj jazdę na trasie jako \"Need for Speed\" na żywo. 41. Kup samochód o dużej pojemności silnika i narzekaj ze dużo pali. 42. Kup samochód o malej pojemności silnika i narzekaj ze nie ma przyspieszenia. 43. Zatrzaśnij kluczyki w samochodzie. Najlepiej gdzieś na trasie. 44. Wyprzedzając rowerzystę nie włączaj kierunkowskazu. 45. Jeździj w czapce, berecie lub kapeluszu. 46. Zajmuj lewy pas na 3 km przed skrętem w lewo. 47. Jadąc na trasie, zatrzymuj się wielokrotnie i wyprzedzaj potem te same samochody. 48. Zapamiętaj, ze wszystkiemu winne są głupie przepisy, fatalne drogi, zbyt duża liczba samochodów i korki. Ty sam jesteś zawsze bez winy. 49. Myj samochód raz na miesiąc, albo i rzadziej. 50. Na stacji benzynowej, stawaj z niewłaściwej strony dystrybutora i ciągnij waz dookoła samochodu. 51. Zamontuj dodatkowe głośniki pod maską - będzie Cię lepiej słychać. 52. Powieś CD na lusterku. 53. Załóż pokrowiec z misia na kierownice. 54. Rozmawiaj przez komórkę w mieście kiedy i gdzie się tylko da. 55. Nigdy nie zapinaj pasów. 56. Zamontuj melodyjkę Lambada kiedy jedziesz na wstecznym. 57. Przy kolejce na CPN po zatankowaniu paliwa połaź jeszcze trochę po sklepie. 58. Nie zdejmuj folii z siedzeń po kupieniu samochodu. 59. Dłub w nosie w oczekiwaniu na zielone światło. 60. Wyprzedzaj pod górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobka taki ból to przyjemnosc .. milej i usmiechnietej nocy ..;) polecam sie na przyszlosc ..:D dobranoc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgwqieżdzone niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek 20
to cudownie ze temat jeszcze nie umarl....kochani, znowu jestem z przytulaczami . jest mi z Wami wspaniale.ode mnie potrojna dawka przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek300
amigo ...witam Cie po dlugiej nieobecnosci.Pamietasz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek300
salut ...i Ciebie tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloł amigo:) u mnie wszystko gra:) urlopuje sie od poniedziałku, jade wygrzewać kosci na Chorwację i do Bułgarii, w październiku będe prawdopodobnie w Anglii przez kila dni, więc moze w końcu napijemy sie tego piwka razem??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana---bardzo chetnie ;) ,mowisz chorwacja zazdroszcze😭ja za 2 tygodne odwiedzam irladię ,oj bedzie sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątroba nie wiem czy mam jeszcze taki organ;) tym bardziej ze własnie konczy sie u nas długi weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo---Irlandia powiadzasz? No to widzę,że nieźle sie zapowiada:) jak tak dalej pójdzie to obydwoje spotkamy sie na conajwyżej..coli;) a jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy super naprawde anglicy troche zli bo przegrali w piłke 8-3 i ciagle gadaja o rewanzu:D a my do nich potrenujcie poł roku to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo---tylko pól roku ima daliscie???? przez pół roku to oni sie dowiedza co najwyżej jak piłka wyglada i do czego słuzy:D a tak na marginesie, to zazdroszczę Ci tego,że jestes z pracy zadowolony...ja swojej brrrrrr niecierpię:( ale może juz niedługo.... no i w zwiazku z tym ,że musze rano wstać sie tam udać, to musze sie tez połozyć lulu:) (chyba sie starzeję) ale widze że Ty amigo nie masz nocek w tym tygodniu, więc moze sie jutro tu spotkamy???? przytulam mocno i dobranoc🌻 wszystkim pozostałym również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana ---moze sie uda ;)całe szczescie juz chyba nie bede miał nocek nigdy :) ja takze przytulam na dobranoc 🌼 🌼miłych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgwieżdżone
ach, wstąpiłam na sekunde aby was wszystkich ciepło pozdrowic i zyczyc słodkich snów 🖐️ 🌻 Salut 🌻 wiesz za co:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ..no jakos nie wiem..:P mow do rzeczy a nie kwiatki slesz..:D ps..tulasy tradycyjniasy ..;).. dla potrzebujacych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×