Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

tulaku ..jeden dzien wystarczy ..:D moje serducho by nie wytrzymalo wiekszego stresa..:D:P mar_ a ..no niemoze byc inaczej ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- skoro mówisz,że jest dobrze to...dobrze:) miłej nocy Ci zyczę, bo uciekam już:) i ofkors przytulam:) rozgwiezdzona i amigo- was równiez kochani:) dobranoc...dziś chyba jednak nie mój dzień ...papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanka dobrej nocki :) salut tez ci się stresa zachciało:) na stres dobra czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar_a ..wole piwo ..zimne z pianka na dwa palce ..:P:D stresa mam rzadko ..nerwa czesciej ..;) przytulaku ..jest jak jest .. i Ty wracaj usmiechnieta ..:) 🖐️ gwiazda no swiec bo mrocznie sie robi ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dodasz soczek malinowy to mogę posiedzieć ;) z tobą przy piwku;) a na nerwa pomaga liczenie do dziesięciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczek malinowy i piwko ..dla mary...starch sie bac ..:D:D i mi liczenie nie pomaga wiec daruje sobie ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój żaby ...ja soczek ty piwko ;) pora duchów... mykam lulu życzę kolorowych snów :D i tradycyjnie tulasek dla ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry chciałam jedynie sie przywitać i zakomunikować (o ile to kogos interesuje) że humor powrócił a co za tym idzie-życie towarzyskie i forumowe wróciło do normy:D pozdrawiam cieplutko wszystkich i przytulam mocno na dobranoc🌻 amigo i rozwiezdzona- co z Wami??? bo saluta to czasem widuje;) buźka, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplutko🌻 i przytulam ...jak ktoś by miał ochotkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkich wystraszyłam :( ale trudno i tak zostawiam tulasa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nie wystraszylas..;) odwzajemniam tulasa ..:D a reszta sie urlopuje ..jak mniemam ja tez juz za dni pare wezme plecak swoj i gitare ..hehhe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zazdroszczę tym co się urlopują ...ja już po :)parę dni ale zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie siektos pokazał:) wszystkim ja tam sie jeszcze nie uropuję, ale co ma wisieć....;) amigo, salut, mar_a-no co tam u was, bo dawno was nie widziałam???? a rozgwiezdzona to chyba w kosmos poleciała, tyle jej juz nie ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanka 🌻 amigo to korzystaj dwa dni to mnóstwo czasu dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut.ja ostatnio wydreptałam drogę w Wąwozie Homole było super :) i pogoda do dreptania mi się udała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana ----jestem jeszcze 2 dni mało czasu ,bardzo mało :( .ale podaj date to we wrzesniu wpadne!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana----west yorkshire jak bedziesz w poblizu to zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera, no kawałek jest, ale....zobacze co da sie zrobić;) póki co, mykam spac bo o 6.00 pobudka:O przytulam na dobranoc zycząc jednoczesnie kolorowych...:) dobranoc i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×