Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamanka

nie było nocy poślubnej, nie ma związku

Polecane posty

dlatego dopiero teraz bo Darek kilka lat pracował w Niemczech i odkładał na mieszkanie dla nas no i wesele. za wszystko prawie sam jeden zapłacił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie powód do dumy, że facet wszystko postawił? P.S. Wierzysz w lata wierności na emigracji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam na wsi tylko w mieście, stolicy Podbeskidzia :-) moja teściowa jest bardzo uroczą kobietą, bardzo religijną i o podobnych poglądach na życie jak ja :-) mówie do niej w trzeciej osobie gdyż uważam że zasługuje na najwyższy szacunek. podobnie rzecz ma sie z moim teściem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
To nie miej pretensji ze sie uwalił na weselu ;) jak se kupił, chciał sie wybawic !!!!!!!!!!!! Tylko to mu zostało !Serdecznie współczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
to proponuje modły wznosic za tesciowa ! Fajnie tak, zgrana rodzina ! Szanujaca sie ! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Mamanka jakie masz wykształcenie? Nie wierzę, że jesteśmy z tego samego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrę czy stronga
to czemu się schlał jak prosię a tak piszesz że na szacunek zasługuje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam średnie wykształcenie. chodziliśmy z moim mężem do technikum budowlanego. :-) tylko co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bys była taka wspaniała
to bys poszła do gastronomika coby mezusiowi dogadzac kulinarnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
To jak juz chcesz tak bardzo zaoszczedzic, i nie wydawac na alkol, to proponuje drozdze spozywcze z woda i cukrem rozmieszac i odstawic w ciepłe miejsce do fermentacji + urok osobisty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
A wogóle proponuje denaturat!Po co sie meczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia 123123
A ja miałam noc( poranek) poslabną i było romantycznie, i pięknie :D choc to nie był nasz pierwszy raz ale to był nasz pierwszy raz ze skonczeniem we mnie bo tak to meczylismy sie przez 6 lat w dwoch gumkach :D:D:D Mezus stwierdzil ze to najwspanialsze uczucie ................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bys była taka wspaniała
ja to w dwoch?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia 123123
kurde no w dwóch gumkach bo zawsze sie bałam ze wpadniemy :o a teraz sie staramy o dzidzie juz prawie rok i narazie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bys była taka wspaniała
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia 123123
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle nie uznaje prezerwatyw, ani żadnych innych środków zapopiegających ciąży. trafi sie ciąża to dobrze, przecież to jeden z podstwaowych warunków udanego małżeństwa. potomstwo być musi, bo inaczej nie jest sie rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
A jeśli ty lub twój mąż jesteście bezpłodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
To do mamanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tej kasy za gumki
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego jeszcze nie wiem przecież, ale gdyby nie daj Boże tak było to będziemy musieli pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. niestety jednak nasze poglądy religijne nie pozwalają na sztuczne zapłodnienie :-( nie wiem, na razie nie dopuszczam do siebie takiej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Ech, Mamanko, Mamanko... Chłopcze drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
wiesz mogłas w czasie slubu powiedziec ukochanemu zeby tyle nie pił:-) kolejna rzecz kto powiedział ze pierwszy seks ma byc od razu w noc poslubną?????? znam małżenstwo które tak bało sie pierwszego razu ze zrobili to dopiero po miesiacu małżenstwa...:-) a planowanie pierwszego razu czyli kochanie zrobimy to w sobotę o 21 to jednak trochę głupota.... seks nie powinien byc planowany... to ma sie zrobic kiedy jest sie pewnym i oboje partnerów tego chce... za bardzo wyolbrzymiasz ten problem... ja tez jestem religijna czekam z seksem do slubu ale nie przyszło mi do głowy zeby powiedziec narzeczonemu kochanie w noc poslubną bedzie seks... dlaczego? bo taki jest jakis zabobon? obyczaj?(nie wiem jak to nazwać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asq
O ja niezłe, ale się uśmiałam o mało co z krzesła nie spadłam. Co za laska. Poglądy i zachowanie 5 latka. Najpierw foch, że jej nie dał. Potem jak jej dał to już ok. Przebieranki przed 1 razem. Kochanie się po ciemku. Facet zapłacił za cały ślub. Miejsce żonki w domu, czyli przynieś , wynieś pozamiataj i pozszywaj opierdziane gacie. No i to ze środkami anty buhaha to życzę pokaźnej gromadki, najlepiej tak 15tki. Będziesz miała zajęcie. A ja nie do tego. Wychaczyłam, tu jakiś post o czymś tam z kaszy gryczanej. Dobre?dacie przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze nie ma takich idiotek mamanka musisz byc strasznie brzydka, a ten twój mąz to pewnie tez byle co...:O 28 lat dziewica... przebieranki w suknie slubne, porazka, hahahha, nie, to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie może być prawda
ale dzięki mamanka za rozrywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoreczkaaaaa
ok k u r w a poległam dzisiaj na tym topiku:):):):):):):):): skad sie bierze w XXI w ieku taka ciemnota jak nasz bohaterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×