Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamanka

nie było nocy poślubnej, nie ma związku

Polecane posty

witam ponownie. jednak wczoraj to zrobiliśmy. zostało to poprzedzone dlugą rozmową i przeprosinami na kolanach i z bukietem kwiatów :-) ubrałam na siebie suknie ślubną, a Darek swój ślubny garnitur :-) pwoli potem rozbieraliśmy się z tego i doszło do tego pierwszego razu. nie powiem żebym była zadowolona. Darek ma małego, ale i tak mnie bolało, mimo że starał sie być delikatny. na szczęście szybko skończył. dla niego to też był pierwszy raz. teraz musimy odczekać kilka dni bo cała obolała jestem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahahahahaha
Wierzyć się nie chce. Nie mogą na ziemi żyć tak durne istoty, jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co cie tak rozbawiło? :-( i dlaczego wyzywasz mnie od durnych istot? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aoi
Pomyśl, dziecko. POMYŚL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem już dzieckiem :-0 mam 28 lat. co złego jest w tym że zachowałam wianek tak długo dla tego jedynego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojniemoge
zboczency fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
boszeeeeee jaka kretynka. Masz rację nie zakładaj już żadnych topików, bo płakać się chce jak się ciebie czyta. Różne egzemplarze sie tu zdarzają, ale to przeważnie wygłupy u ciebie niestety zalatuje "autentykiem"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Nic nie rozumiesz, dziecko. Możesz sobie mieć w dowodzie te 28 lat, ale psychicznie jeszcze z pieluch nie wyrosłaś. Najpierw dąsy, bo pan młody popił sobie na własnym weselu a potem ekshibicjonistyczne obnoszenie się z faktem utraty dziewictwa. DURNA JESTEŚ! Co to kogo obchodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileż w was jest zawiści i jadu :-( chciałam sie z wami podzielić moimi przykrymi przeżyciami z dnia ślubu, które jednak w pore można było naprawić, a wy skaczecie po mnie jak po burej suce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
skoro wszyscy po tobie jadą to coś w tym musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Dziecko, ty nie wiesz, co to są przykre przeżycia z dnia ślubu 💤 . Daj swojemu mężowi pożyć, bo inaczej szybciutko się z tobą rozwiedzie. Jesu, powinni chyba jakieś testy psychologczne robić, zanim takim dzieciakom udzieli się sakramentu małżeństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeee tam,ja bym się nie przejmowała na Twoim miejscu złośliwymi wypowiedziami. Wszak to Twoje, Wasze życie i Wasza sprawa. No i grunt że się dogadaliście :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Skoro to jej życie, to niech nie szuka współczucia u innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D ubraliście się w ślubne stroje przed pierwszym razem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Paris, ja też mam wrażenie, że to prowokacja. To niemożliwe, by ktoś był aż tak głupi! I to mając te 28 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje darianko ;-) 🌼 dzisiaj ugotuje mojemu mężusiowi, który tak na dobrą sprawe dopiero od wczoraj jest prawdziwym mężusiem, kaszy gryczanej którą tak uwielbia :-) a wieczorkiem może uda nam sie jakiś peting uprawić :-) czuje że spełnie sie jako żona, a w niedalekiej przyszłości także jako matka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ten topic zdołował teraz widze, że w swoim związku wszystko robię nie tak i beznadziejna ze mnie zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że tak zapytam Magdusia z macierzyństwa to przypadkiem nie Twoja siostra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Hahaha, mnie też zdołował. Cholercia, może powinnam porozmawiać o tym z jakimś psychologiem? Normalnie seksu mi się przez to odechce... Powinnam chyba zabrać kieckę z komisu i zrobić ostry striptiz przed mężem, bo się chłopisko nie podnieci na widok koronkowej bielizny. No i pochowam alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
A co z tą Magdusią? Jestem zaciekawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istotnie mam siostre Magde :-) skąd wiedziałaś? ale nie wiem czy ona sie udziela na kafeterii :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej skończ się dziecko
wygłupiać bo ewidentnie podszywasz się pod osoby które czekają z seksem do ślubu żeby kogoś obrazić. Każdy ma swój sposób na szczęście a ty daj sobie siana. Ps. Moze jeszcze nam napisz ile ma cm? A powiedz kogo to obchodzi czy on ma małego czy nie? Czy ktoś cię pytał jaki był wasz pierwszy raz? Nie. Więc oznacza to że nikogo to nie obchodzi więc nie prowokuj dalszych głupkowatych dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałam...macie ze soba wiele wspólnego:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanka ale Ty załosna jesteś :O na pierwszej stronie walisz focha jak małe dziecko, że nie będziesz tu pisać a teraz włazisz i ośmieszasz swojego męża i siebie :O :O ale to na pewno prowokacja bo mózg masz mniejszy od wiewiórki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Nie obrażaj wiewiórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka Mlotkowa
a skad wiesz ze jego maly jest maly ?? pewnie bylas taka dziewica ktora tylko d buzi bierze a tam to juz grzech wiec dopiero po slubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiego koloru ma
?????? Ciemnego czy raczej bladego? No podaj te cm to pośmiejemy się razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×