Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamanka

nie było nocy poślubnej, nie ma związku

Polecane posty

Gość ffugjfkgf
teraz dopiero przeczytąłm coneico topiku a nie tylko początek... żałuje ze dokarmiałam trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona powinna także podmywac się przed kazdym powrotem męża a jak wejdzie to klękac, zdejmowac mu buty i całować stopę, zawsze to powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonka, jak to po co? żeby mieć chociaż namiastke tamtej zaprzepaszczonej nocy poślubnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj pachnie prowokacją
no dobra skoro to kwestie wychowania to sobie siedz w tym domu i gotuj, ale pewnie przestanie ci to odpowiadać po kilku tygodniach, sama sie przekonasz. ja nie wiem czy twoja jedyna aspiracją życiową jest gotowanie kaszy i czyszczenie kibla??? nie masz zainteresowań, nie chcesz rozwijać sie zawodowo, nie chcesz sie uczyć, czy robić cegoś innego. ja bym tak nie mogła. jednak tradycyjne podejście to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trudno zgadnąc, czy faktycznie o tradycję chodzi czy moze o wygodnictwo fajnie tak w domku posiedziec jak ktos inny robi tylko ciekawe co bedzie jak zonke taki mezuś kantem pusci i ona zostanie z dzieciakami, bez zrodla dochodow i doswiadczenia zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
też się utwierdziłam w przekonaniu, że to prowokacja - całe szczęście :D a jesli jednak nie to mam nadzieję, że nigdy nikogo takiego na żywo nie spotkam i jesli to jednak nie prowokacja ( w co trudno uwierzyc) to też się zastanawiam skąd taka wytrwała dziewica zna na tyle wymiary penisów zeby okreslic, ze jej mąz ma malego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nogi myjesz mężowi jak
wraca do domu? Zakładasz mu kapcie na nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy w skrajności :-0 nie myje mu nóg, ale owszem kapcie ma przygotowane no i czasem jakieś piwo do obiadu :-) jedno, bo wiem że jakby znowu zaczął pić to byłby chyba koniec naszego małżeństwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrę czy stronga
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie znam sie na tych wszystkich piwach. ide na zkupy do supermarketu i kupuje to najtańsze po 1,50 za puszke :-0 co za różnica? i tak wszystkie te piwa są obrzydliwie niedobre i nie rozumiem jak ludziom to może smakować :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanka, gdzie wychaczyłaś swojego męża? I gdzieście się uchowali z takimi poglądami? Nie macie grupy wsparcia myślących podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
Ze MAMANKA to facet !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowy karmelek
Ludziom smakuje :) Tobie nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to już na pewno prowokacja
najtańsze to po 89 gr widziałam, więc po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy na południu Polski, w Beskidach :-) z moim mężem znamy sie od dziecka i praktycznie ta nasza miłość kiełkowała w nas od wczesnej młodości :-) co do pytania o długość jego sisioka to mam porównanie z kafeterii. bardzo często mężczyźni pisali że mają powyżej 18 cm, a Darek nie ma wiecej niż 14 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrę czy stronga
a mówiłaś że się cały tydz gniewałaś na niego? Mimo to kupowałas mu piwko i kapciusie na nóżki wkładałaś?????????????????????????????? eheheh sama się wkopujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziała o tym przed ślubem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywałam sie do niego, ale przecież pisałam że razem jedliśmy, spaliśmy i w ogóle żyliśmy. z tym że bez rozmów. :-0 prosze czytać uważniej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
(długość jego sisioka to mam porównanie z kafeterii) TO JAKIES Z ARCHIWYM X , SZOK, TO MUSI BYC FACET !!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMANKA , gra skonczona przyznaj sie, miej odwage !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak ta miłość tak długo kiełkowała, to czemu tak późno wyszłaś za niego? Byłaś najstarszą panną we wsi? Nie szkoda Ci lat seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to już na pewno prowokacja
ja tam nie wiem ale jak ja pierwszy raz zobaczyłam przyrodzenie mego faceta to myślałam, że umrę taki był wieeelki, ale jak teraz na niego patrze to widzę że wcale taki nie jest. ale dodaję odrazu uwielbiam go i tyle! cm nie mierzyłam bo po co. dla mnie nie wielkość a jakość sie liczy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×