Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Marylka_

Wózek do 1000 zł - czy warto?

Polecane posty

Gość _Marylka_

Witam, ponieważ w większości topików o wózkach przeważają opinie o Quinny, Mytsy itp oraz dyskusje tym ile kto zarabia, zakładam wątek tylko o tanich wózkach. Macie, używacie, sprawdziłyście? Warto kupić? Czy lepiej wydać więcej bo te tanie się rozlecą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka**
Wózki Tako: ciężkie ale wytrzymałe, trwałe i świetne w prowadzeniu. Na pewno po roku się nie rozlecą, a kosztują koło 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartowarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartowarto
błeeeee - nie ma to jak szpan co? choćby w domu syf:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek głęboko-spacerowy za 600zl podobny do tako, jest ciężki, ale świetnie się prowadzi. Teraz kupujemy spacerówke lekką. Warto, jak nie ma się dużo schodów np. w bloku do pokonania. Ja niestety mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błeeee
Ja nie pisałam o cenie tylko o wyglądzie. Dla mnie to obrzydliwość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy kupic wozek firmy JEDO - bartatina classic, spelnia wszystkie nasze wymagania, 2 znajome kupily i sa bardzo zadowolone no i za tysiac zlotych masz zestaw 3 w 1 czyli gondola spacerowka i fotelik samochodwy z mozliwoscia montowania na stelazu. tutaj mozesz go obejrzec i o ile przeszukalam sklepy internetowe i allegro to oni maja najlepsza oferte... http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=483&osCsid=7a9920462edefca65e61b45d2e2650ad a tutaj link na temat na kafe o tych wozkach http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3403918 co do TAKO - znajomi kupili poltora roku temu i juz 2 dziecko go uzytkuje, nie ma gondoli tylko nosidlo no i niestety waga 21kg dla mnie jest porazajaca :( prowadzi sie na moj gust ciezko i zaczal sciagac na jedna strone (o ile pamietam to na prawo). aha z doswiadczenia powiem ze zaden wozek nie jest do konca wielofunkcyjny bo jesil gondola jest super to spacerowka juz nie koniecznie i na odwrot. zreszta duzo zalezy od tego jaka jest wozkowa exploatacja. mam kolezanki ktore po pol roku sprzedaja mutsy bo im sie spacerowka nie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planowałam Jedo Bartatina Classic, ale w sklepie oglądałam i chyba jednak zdecydujemy się na Deltim Fokus, chyba lepiej się sprawdzi jako spacerówka bo tak na boki nie kołysa. Ale jako gondolę to Bartatinę polecam! Mięciutki, wszędzie wjedzie i wcale nie taki ciężki jak Tako. I z wyglądu wg mnie bardzo ładny, jak Emmaljunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacertaa wg mnie deltim ma wielka wade - brak regulowanej wysokosci raczki. biorac pod uwage ze moja mama ma 154 ja 170 a maz 184cm to bez takiej opcji wozek odpada. co do kolysania na boki sa 2 wersje bartatiny - na wahaczach i na paskach. ta na paskach tez moze byc wyregulowana. trafilismy na super sprzedawce w warszawie ktory pokazal nam wszelkie mozliwosci wiec to nie bylo takie samodzielne ogladanie ale pod fachowym okiem :D my bierzemy opcje na paskach i kolach piankwoych ;) a co do wygladu to jak przegladam oferty na bobowozkach to przez chwile myslalam ze JEDO wrzucil jeszcze jakies nowe kolorki a to byla emmaljunga :) no coz taki nasz polski odpowiednik zachodu :) warto pamietac ze jedo - jędroch to firma wozkowa juz z 30letnia tradycja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rączka mi nie przeszkadza bo wszyscy mamy podobny wzrost i nam pasuje. A z tą Bartatiną to fajnie byłoby trafić na takiego sprzedawcę bo ja nie mogę nigdzie porządnie obejrzeć tego wózka. Ale chyba się do Częstochowy przejadę i odwiedzę salony firmowe Deltima i Jędrocha to będe mieć porządne porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, coś mi się pomyliło. Jedroch nie ma salonu w Częstochowie. No i potwierdza się że w woj. Śląskim nie ma gdzie tych wózków obejrzeć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roana oglądałam. Sprzedawczyni wychwalała pod niebiosa, a byli też klienci którzy go mieli i też chwalili. Na oko funkcjonalnie bardzo podobny do Jedo Bartatiny, porządny, miękki i obszerny. Tylko wygląd szczerze mówiąc mnie rozczarował, w internecie sie naogądałam i prezentował się lepiej. W rzeczywistości materiały z jakich jest zrobiony przypominają tapicerkę kanapową :-) Tak mi się skojarzyło, a widziałam chyba z 7 różnych tapicerek, może inne są lepsze bo on ma masę różnych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co wydać tyle kasy
3800 za coś takiego bo wózkiem nie umiem tego nazwać wszystkie te drogie i nowoczesne wózki mają masę szmerów bajerów nie wiadomo po co ale za to idealnie nadają sie do rozwalenia dziecku kręgosłupa wszystkie mają sztywne łączenia i wstrząsy pzrenoszą się idealnie na dziecko sa ciasne, w pozycji półleżącej-chciałybyscie spać w czymś takim?? my mieliśmy tako i to był super wybór-dużo miejsca dla dziecka, miękkie zawieszenie, duże koła nadawał sie i na spacer po mieście i na rolki w parku i na spacer po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoja odpowiedź najbardziej :O To jest temat o tańszych wózkach, więc nie musisz się nam chwalić zasobnością swojej kieszeni. Mało nas to obchodzi, tak szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_ajka
Nie wiem czy to to jest funkcjonalne w ogóle ale na pewno nikt nie powie że staromodne z wyglądu i może o to chodzi w tych wózkach? Żeby być modnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska kupi wszystko co najle
ten wozek ma super amortyzacje i jest wysoki wiec nie musiesz sie schylac i dziecko wszystko swietnie widzi.Tako to dopiero 21kg cud techniki typowa wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - takiego wózka, jak ten za 3800 nie wzięłabym nawet za darmo - nie jest w moim guście, wolę klasykę, a nie szpan i formy, które za rok będą wyglądały śmiesznie. Ale oczywiście Tobie może się podobać, całe szczęście, ze na ulicach nie jeżdżą same identyczne wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie temat bo autorkę tego postu nie obchodzą wózki za 4 tysiaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co wydać tyle kasy
no to ja wolę być wieś :) i mieć zdrowe i szczęśliwe dziecko a za te parę tysięcy wolałam dziecku zapłącić za bankowanie krwi pępowinowej no ale przecież rachunku z banku sobie na czole nie przykleję żeby wszyscy widzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz widzimy
z kim mamy do czynienia - jeżeli nie potrafisz kulturalnie się wypowiadać, tylko od razu sypiesz tekstem "typowa wieś", to nie mam nic do dodania... a ten wózek to oczywiście nie z Twoich zarobków, bo nie sądze, zeby ekspedientka z GS-u zarabiała więcej niż 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty od tego wózka za 3800zł
pewnie metkę z ceną nosisz na wierzchu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek Stokke hmmm w Poznaniu ich jest mnostwo jesli chodzi o wyglad nie moj styl ale przeciez wygoda dziecka najwazniejsza. Na kafe kazdy kto pisze ze ma cos drozszego odrazu jest dla Was gorszy? nie rozumiem tych glupich komentarzy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cię lubię, z racji zawodu (pracownik socjalny) mam czasem styczność z podobnymi ograniczeniami 🌻 dla ciebie frustratko to jest temat o tańszych wózkach, więc zjeżdżaj stąd w podskokach kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej od wózka za 3800
Z Twoich wypowiedzi tylko jeden wniosek: stan portfela nie świadczy o intelekcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do normalnych dziewczyn na tym topiku - tez mam problem z wyborem wózka, wprawdzie kupie go dopiero gdzies za 2-3 miesiące, ale nastawiam się na głęboki (posłuży tylko 6-7 miesięcy) i chyba kupie jednak uzywany, z komisu. Potem dopiero cos lepszego, bo przeciez spacerówka - jesli dobrze dobrana, posłuzy do 3 roku życia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głęboki najmniej ważny
Ja wózek głęboki (brzydki) pożyczyłam od bratowej, bo i tak posłużył mi tylko 5 m-cy, potem kupiłam wypasioną spacerówkę, z której byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×