Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3454353543

dziewczyny czy wy macie jakis kompleks zeniac sie w wieku 18- 20 lat?

Polecane posty

Gość 3454353543

to wynika z malej samooceny? zaciagacie faceta pierwszego lepszego ktory wam sie nawinie bo na lepszy model nie mozecie juz liczyc? Czy po prostu zaliczacie wpadki i nie macie wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zazdroscisz bo Ty chcesz a nie mozesz bo zadna Cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landis21
ja slub wzielam zaraz po maturze, z moim obecnym mezem chodzilam juz 5 lat (to byl moj pierwszy powazny zwiazek, ja bylam dla niego 1 partnerka seksulana, on dla mnie tez-wiec napewno nie byl to jakis przypadek itp- to co wypisujesz), za soba mielismy tez oficjalne zareczyny, zapoznanie rodzin, ustalilismy termin na 2006 rok a ze szybciej zaszlam w ciaze z radoscia przyspieszylismy go sobie na 2005 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3454353543
ja mam 25 lat ale uwazam ze to za wczesniej zeby sie zenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sie nie żeniom wy durne bździągwy :-0 łone wychodzom za monż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3454353543
moj blad soory ale to i tak mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahmm, ja tam żadnego kompleksu nie mam :P chyba nie mam powodów :) a co, nie chce Cię żaden i jesteś zdesperowana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaa ona uważa
ze za wcześnie bo już nie ma kogo kto by ją chciał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
ale z was kretynki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
owszem nie, skończyłam studia, zaczelam prace, kupilam mieszkanie, samochod. jestem wyksztalcona, samodzielna, niebawem slub. a nie to co wy... ledwo mature to zda albo i nie i juz wielkie zony. myslalby kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widaomo dlaczego dziewczyny, ktore biora slub sa z siebie takie dumne i posadzaja inne, ze pewnie ich nikt nie zechcial. Moze trudno niektorym w to uwierzyc, ale istnieja osoby, dla ktorych malzenstwo nie jest najwiekszym zyciowym osiagnieciem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaa ona uważa
woooow!!!!!!!! Skończyłaś studia???? Ojej, to rzeczywiście wspaniałe że dałaś radę!!!!!! W naszym 21 wieku to wiez dziecinko, wszyscy studiują, wszyscy mają samochody:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enamorada zgadzam się z Tobą, ale działa to w dwie strony, dlaczego kobiety, które uważają się za starsze krytykują te młodsze. Heheheheh reakcja łańcuchowa. Szkoda, że jednym i drugim brakuje poszanowania dla wyborów reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srutututu banały
no tak i wyłania się kolejny stereotyp że jak się ma męża to nie można studiować albo że niby jest się gorszą żoną bo jest się bardzo młodym. Czy każdy musi iść twoim tokiem myślenia i najpierw kończyć studia a dopiero później brać ślub? Ja też już skończyłąm studia i 2 lata pracuję a ślub miałam jeszcze jak studiowałam. I też do wszystkiego doszliśmy w życiu. I wiem że gdybym poznała mojego obecnego męża wcześniej to i wcześniej wziełabym ślub:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
to nie chodzi o to, zeby MIEC. chocdzi o to, zeby cos wniesc do tego zwiazku a nie wieszac sie na szyi pierwszemu lepszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Kazdy wychodzi za mąż w takim wieku w jakim mu pasuje. Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..a moze..
dziewczyna 20 letnia wniesie wiecej do swojego zwiazku niz ty majac 25 lat? Myslenie nie boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krytykuję tutaj żadnej ze stron,ale dla mnie fakt założenia SWOJEJ rodziny wiąże się z tym,że mam już ustabilizowaną sytuację zawodowa i potrafię SAMA zapracowac na rodzinę i ją utrzymać,a nie wychodzić za mąż w wieku lat 20,studiować i zyć na garnuszku rodziców,a nie daj Boże męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
okokoko, ja z tym mieć też nie do ciebie :D a niech sobie wychodzą i w wieku 16. Przecież mogą tyyyle wnieść :D Miłośc to nie kwiatuszki i całuski. I dowiecie się o tym za pare lat, jak pozna cie trochę życia, zaczniecie pracę, zapracujecie na coś, na siebie chocby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srutututu banały
a dlaczego akurat uważasz że to pierwszy lepszy z taką pogardą? Jest wielu wartościowych ludzi i jeśli się kochają i chcą być ze sobą już teraz to czemu nie? Ja podziwiam takie związki, że mimo młodego wieku trwają ze sobą, potrafią kończyć studia a nawet kontynuować dalej dr itd. Pamiętaj że z tej wady "młodości" każdy się szybko wyleczy, a z "miłości" jeśli jest prawdziwa nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kompleks
to rosnący brzuch.. 90proc ślubów małolat to skutek ciąży.. żadna tam ideologia.. a potem - jak pisze paulinka - na garnuszku rodziców/teśció albo męża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
jesli jest prawdziwa... własnie... jakie sznase na "sprawdzenie" (nizbyt fortunne słowo) tej prawdziwości są, gdy chodzi się ze sobą za rączki do parku, odwiedzając się raz na dzień, a jedyne problemy są rodzaju, że starzy nie puścili na imprezę? No bo jakie inne problemy ma 18-latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..a moze..
temat dotyczny dziewczyn 18-20 wiec autorko nie wyskakuj tu z 16 -latkami teraz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie uważam, że to rzecz względna. Heheh cały ten wiek. Można mieć 30 i dalej być małżeństwie na garnuszku a mieć 20 i starać się już żyć samemu na własną ręke. Cechy osobowę są bardzo ważne. :D Eeee wiecie co wam powiem co za rożnica jeśli ktoś ma 18 i jest mężatką i ma 50 i bierze pierwszy ślub w życiu. Nie ważne co robi i jak żyje. Ważne żeby sie spełniał i był szczęśliwy i co najważniejsze nie krzywidził przy tym innych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zazdroszczę:P tak zdrowo i pozytywnie - o ile się tak da. To wspaniałe tak szybko się odnaleźć- można wtedy dożyć np do 75 związku:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu banały
jasne, 18 latka i spełnianie się.. no prosze cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×