Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3454353543

dziewczyny czy wy macie jakis kompleks zeniac sie w wieku 18- 20 lat?

Polecane posty

Gość ta nie lecisz na kase
bo masz kase ciekawe skad. ledwo mature zdalas, albo i to nie. i nibyu sama zarabiasz? buhahaha utrzymanka takie małżeństwa to też kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gówno cię to obchodzi skąd mam pieniądze :D sama jesteś kurwa, do tego zazdrosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwaaaa
ja uwazam,ze dziewczyny ktore mlodo wychodza za maz sa dojrzalsze... dla mnie na przyklad taki stereotyp jak nauka, dorobiuenie sie czegos i dopiero szukanie meza to bezsens ... przeciz jak sie kogos kocha to nie ma znaczenia ile sie ma lat.... ja mam obecnie 17 lat chodze z moim chlopakiem ponad rok, wczesniej bylismy tylko znajmoymi i w przyszlym roku po skonczeniu osiemnastki zamierzamy wziac slub... czy to cos zlego??? poprostu bardzo sie kochamy i chcemy byc razem... moim zdaniem nie ma znaczenia kto kiedy bierze slub, najwazniejsze jest uczucie... a Ci sa mysla inaczej sa dziwni.... bo niechce nikogo obrazic i powiedziec glupi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwaaaa
sorki za bledy, ale szybko pisalam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie 88 jestes
pusta jak laska twojego fagasa. szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz, że \"laska mojego fagasa\" jest pusta? zaglądałaś ?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie się dowiedziałam że
Siwaaaa: z racji wieku i doświadczenia, zarówno zawodowego i prywatnego, pragnę powiedzieć Ci, że prawie w 100% (!!!) związków występuje coś, co potocznie nazywa się różowymi okularami. jakby nie było, Ty i Twój chłopak w takim właśnie stanie aktualnie jesteście. i to jest fakt, któremu nie możesz zaprzeczyć. może rzeczywiście jesteście typem Romea i Julii, czyli miłość przedkładacie przed wszystko Znaczenie ma Twój wiek, możesz być bardzo dojrzałą 17-latką, dojrzalszą od niektórych 25-latek, ale jeśli tak jest, to jesteś przypadkiem 1 na milion. Zatem niestety Twoje zdanie jest tylko Twoim zdaniem. a nie ukazaniem zachowań dużej grupy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×