Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

jak zwykle musz elecieć :O bo oczywiście po tym jak ona zemdlala to posiedzialam u niej troche w domku... teraz musze sie jeszcze troszke pouczyć :P papa dziewuszki, dzieki za wszystko i dobrej nosi :* :D i pamietajcie!! jesteśmy optymistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
żaden wstyd. do jakiegoś 20 roku życia mdlałam regularnie co tydzień w kościele i albo sama wypełzałam i przybierałam dziwne pozycje przed kościołem albo ktos mnie wyprowadzał. teraz niby przeszło ale też się zdarza, ze z autobusu muszę wysiąść bo się przewrócę. a ostatnio przestałam jeździć autobusami:) jeśli mogę oczywiście:D pierwszą pomoc przy omdleniach mam opanowaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio musialam z solarium wyjsc bo o malo co nie fiknelam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurcze wysmarowałam sobie nogi chusteczką brązującą rossmana ale efektu jakoś nie widzę. będę musiała poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze odczekaj pare godzin... jutro moze zobaczysz jakis efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
no już odczekałam parę godzin. kurcze czasem tak mam, że samoopalacze nie działają u mnie na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne... ale ja ciagle mam zacieki jak sie posmaruje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
no dziwne ale jak kolastyną się posmarowalam to mnie opaliła na pomarańczowo. dobrze ze tylko kawalek nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
he - podziałało:) poznałam po smudze na jednej nodze - musiałam źle chusteczką przejechać. fajna sprawa nawet taka chusteczka, w końcu moje nogi nie beda miały koloru łopaty od wapna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki. Ja tez sie zaczne smarowac, ale od jutra. Dzis juz padam na twarz. Pojde niebawem poczytac chmielewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a to baw sie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
smugi smugi smugi. kolor w sumie niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a dzis to juz nikt nie narzeka? Slonce wyszlo, co? :P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narzekam. dzis tak 1. zamkniete byly wszytskie kawiarenki fuck :/ nie mam drukarki, tzn mam, nie amm plyty instalacyjnej, 2. moj luby jest beznadziejny, wkurwil mnie, to wszytsko bez sensu 3. ubralam sie za goraco, w czarne spodnie, zadnej bluzki z krotkim rekawkiem, zajebisci... 4. nic mi sie nie chce kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... sory:( ale juz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh z chemi i fizy to ja czesto dostawalam 2. Co do ubran kur.. mnie dyficyty w szafie. I w szafce z butami tez ;/ POza tym musze rzucic fajki a nie wiem czy starczy mi sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
teraz ja: nienawidzę upału!!!!!!!!!!!!!! mam spuchnięte nogi, chora jestem - bolą mnie zatoki, leci mi z nosa, oczy, charczę jak stary gruźlik, powinnam rzucić palenie, nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. przelicz ile wydajesz miesiecznie na fajki. Ja duzo ;/ Jakbym nie palila zawsze by mi cos kasy zostało. Duzo pale, i juz ponad 10 lat ;/ Hmmm to co? zapalimy? Ja sobie winka troszke wypije. Was tez czestuje \\_/ \\_/ \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurde też chce winka. jakbym nie paliła to bym kasę przeżarła więc bilans wyszedłby na zero. muszę znaleźć lepsza pracę, tylko jak? wszystkie stanowiska na jakie wysyłam największe szanse mają studentki. okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to winko dla ciebie \\_/. Ja tez malo zarabiam. Wiesz, przezarła jak przezarła. Moze bys sobie cos kupila. Poza tym lepiej zjesc dobry deser, wybrac sie gdzies na kawe niz przepalic. Wiem, wiem... prawie morały a same pale :P Mnie sie udalo rzucic na 2 m-ce, ale potrem jakos sie skusilam i poszlo z gorki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym niebawem czeka mnie poszukiwanie pracy, bo konczy mi sie umowa. Boje sie tego, ael musze probowac. Sluchaj a moze musisz popracowac nad cv, moze to byc cos pomoglo? Zdrowie :) P.s i zrob sobie czarny nick. Jestes przeciwz stałym bywalcem kafe :) Wymysl jakis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
mam trzy czarne nicki:) wystarczy:) cv mam normalne, listy motywacyjne mnie dobijaja. nie umiem wpisać się w obowiązujące trendy. cała ta otoczka, jak a u nas jest z udzielaniem łaski pracy doprowadza mnie do mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, listy nie moga byc szablonowe. Moimo ze napisalam ich troche, to nadal napisanie zajmuje mi wiele czasu. Trzeba ich cholera jakos zaskoczyc !! :P Wiesz, pocieszam sie tym, ze jednak emigracja zwolnila troche miesjsc. Moze bedzie dobrze, tylko nie mozemy sie zrazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
fakt, zwolniło sie trochę. te stanowiska, na ktore wymagane było tylko wyższe wykształcenie chcą obsadzać również osobami ze średnim. moze dotarło do nich, że żeby pisac na kompie nie trzeba mieć mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jes smieszne, ze czasme firmy wymagaja np. jezyka obcego, a w praktyce wcale on nie jest potrzebny. Dajcie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy, mam na mysli w danej firmie, ogolnie sie dosc przydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
dzisiejsze tematy są do bani - nieciekawe i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×