Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Macie dzis na co narzekac? Ja mam: pogoda do bani - zimno, cisnienie nieskie - spac!!!, porobic w domu rzeczy z pracy - nie chce mi sie! Aaa, dzis moze wysle lotto :D Wy tez wyslijcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!! narzekam:D beznadziejna pogoda.... dzis rano jak wstalam tak mi sie krecilo w glowie jakbym byla pijana, w ogole nie wiem, zataczalam sie i tak przez caly dzien, ale ranek byl okrutny. moj luby jest beznadziejny... w ogole o mnie nie dba! jutro go opieprze.! mam duzo zadne na jutro:( a ja wyjezdzam na tydzien nad morze w wakacje, i w sierpniu do wloch:) a karnacje mam ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
nie chce mi się sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak sobie:P nie hce mi sie szkoly, i ta pogoda... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
zimnooo. kurde, że się pogoda nie może ustabilizować na sympatycznym poziomie 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a ja nadal chorutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Ci choroby. Kuruj sie! A ja sie zabralam za pisanie, matko! nic mi nie idzie! Najgorsze jest to ze w dzisiejszych czasach jest cos takiego jak edukacja całozyciowa. Czlowiek sie uczy i uczy i uczy. Całe zycie. A mnie sie juz poprostu nie chce! Rzygac mi sie tym chce!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym polezała z fajna ksiazka... Ehh, zapale papieroska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ale padłam wczoraj. leciał Henryk V i tak nas ładnie uśpił.... w końcu się wyspałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna barzdo dzis
jak zwykle nie chce mi sie dzisiaj żyć:(....na ludziach sie zawodzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekam na beznadziejne tematy na Kafe. Tematy typu ; Czy podoba mi sie imie ....są dennne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie denerwuja takie tematy. A i na paru ludziach sie zawiodlam.. Przykre to. Ale ja niestey nie daje kolejnej szansy, jesli zawod był duzy. Czasem traci sie fajne znajomosci. Ale skoro wymagam od siebie (lojalnosc, pomoc innym) to tez oczekuje tego od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam takie samo zdanie. tez stracilam przyjaciolki ostatnio ktore mnie oklamamy, ale na jendo to i ciesze sire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurde pogoda się zmienia co parę godzin. przed południem gorąco, teraz zimno. topiki nudne i głowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam a ja jestem
głodna i musze mojej kolezance wode do włosów podżucić co by mi jak czupiradło nie wygladała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×