Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Czesc ludziska:):):) Jak samopoczucie po tygodniu pracy?:P meczarni i w ogole hehehe....i jak humorek przed weekendem:D pozdrawiam .. milych snow zycze :D *a ja jestem do niczego* - po czym jestes taki obolaly?......pozdrawiam raz jeszcze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie sobie na zlecenie monitoring prasy - czyli ganiam po kioskach i sprawdzam jak wygląda dystrybucja gazetki. mam w nogach masę kilometrów, a to dopiero początek. pocieszam się tylko, że będę miala figurę jak modelka i jeszcze mi za to zapłacą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*a ja jestem do niczego* -- ze jaak? ja kiedys tez mialam prace polegajaca na chodzeniu ladnych pare godz.;/ ech dzieki boghu skonczylam z tym:)Marna kasa a i ludzie w pracy do dupy:/ Ps. to Ty jestes kobietka?? Ja ciagle sadzilam iz jestes facetem!! Serio eheheh....dopiero po Twojej powyzszej wypowiedzi stwierdzilam,ze jestes K a nie M eheheheh trybie jak dizel i to na mrozie;) Lece juz do wyra...milej nozki zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! przyszłam ponarzekać...bo deszcz pada i pi*dzi na dworze, a w domu też zimno...już mi centralne przykręcili, świenie :P rozumiem, że idzie wiosna, ale jako stworzenie ciepłolubne cierpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee u nas dość ciepło jest. wprawdzie mokro ale nienajgorzej jak na koniec lutego:D Bibelotka - ja to bieganko mam jako uzupełnienie do mojego pół etatu i w sumie jak na taką durną robotę to nie jest zła płaca. a kondychę będę miała, że hej. no ale tak to jest, jak człowiek się nie może wzia=ąć i znaleźć porządnej pracy. zresztą co to znaczy \"porządna\". i co ci przyszło do głowy, że jestem facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} \"Ps. to Ty jestes kobietka?? Ja ciagle sadzilam iz jestes facetem\" - hyhyhyhy ale sie usmialam! BIBELOTKA ty draniu :D:D hell woman --. wieje wieje... tez mam tego dosyc! Na szczescie mam kurtki z kapturami! A ja jestem--> traktuj to jako misje. To w koncu nie bedzie trwalo dlugo! Dasz rade. Figure masz super juz teraz, ale chodzenie poprawi kondyche zniszczana przez fajki! I pamietaj, czeka nagroda w posatci dodatkowej kasy! Teraz masz konkretny cel, zeby ja wydac, ale jak ci sie trafi jeszcze kiedys taka fucha to mozesz to potraktowac jako bonus i wydac jakas czesc tylko na przyjemnosci :D Gdzie jest Alex?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlson
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexa nie widzę. Cześć tak w ogóle. U nas nie wieje. A co do chodzenia - nie jest to złe. Muszę przyznać, ze nie narzekam. Nogi bolą bo przez ostatnie 3 dni średnio 4 godziny galopady robilam - dotleniłam się oparami benzyny niesamowicie. latem by było łatwiej bez kurtki. ja mam taki dziwny charakter, że nie ważne jakie zajęcie, staram się to robić jak najlepiej bez zlewki. A jak twoja praca Asasello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki...teraz moge tak smialo napisac:) *a ja jestem do niczego* - 🌼 ehhehe to chyba Twoj nick mnie zmylil i jakos nie zauwazylam w Twoich poprzednich wypowiedzi jakiegos swloa,ktore naprowadzilo by mnie na to iz jestes kobietka i z gory zalozylam ,ze jestes ta \"brzydsza polowka naszego swiata\" czyli facetemn:) Wybacz:P:P Co do Twojej roboty to dobrze,ze kasa Cie zadowala ..ja chodzilam po wioskach od chaty do chaty i sprezdawalismy krzyzowki itp.....tzw.kolportaz.... Asasello -- 🌼 ja sie Tobie w ogole nie dziwie,ze usmialas sie ze mnie bo ja juz tak mam...czesto-gesto jakas gafe walne a pozniej ludzie sie smieja z tego..ale mam nadz,ze nie ze mnie tlyko tych smiesznych sytuacji, ktore mi sie przytrafiaja:):)hehe:) hell woman -- 🌼 Witay:) Ehehe u mnie tez podoga do d**y..z rana sadzilam,ze mi dzrewa powyrywa z ogrodu taki wiatr byl mocny, do ytego snieg z deszczekm ale od paru min,swieci slonce i od nowa chce mi sie zyc:P Ja to taka dzwina jestem bo od pogody zalezy jaki mam humor, jak swieci slonce to moge wszystko robic a jak pada itp. to tlyko lozko i tv:) Milego i crazy weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karlson z dachu? :) A ja jestem --> w robocie ok, teraz pacuje te 4 dni w tyg. Zobcze jak to bedzie jak bede normalnie, po 5. Kurde, no chyba dam rade popracowac do konca roku, albo do maja przyszlego r.? Musze dac... Tylko jesli mi zmienia godziny pracy, to nie wiem czy znajde polaczenie :( No ale postaram sie nie martwic rzeczami ktorych jeszcze nie ma. Bibelotka --> tak dla twojej wiadomosci. tu sa same babki, procz Alexa, ktorego teraz gdzies wywialo, no ale mam nadziej ze wroci.D Sle wam serdeczne caluski.❤️ Dzis ide szukac czerwonego plaszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaszcz nie zostal znaleziony :/ Ale za to wypatrzylam fajne zlotawe buty na obcasie :D Musze dojrzec do decyzji czy je kupic :D Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc maluszki. Dzis byla fajna pogoda - cieplo i slonecznie. DObrze mnie nastroila na caly tydzien :D Czasu mi strasznie brakuje.... Wkurza mnie to. Jak nie urok to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeeeesc kobietki 😘 Jak tam po weekendzie? Ech ja muszew ponarzekac na brak roboty....oid jutra ostro zabieram sie...prawie 2 miechy juz jestem bez pracy...na poczatku podobalo mi sie bo ciezko charowalam ale teraz.....to siedze w chacie i nabieram masy ehehehhe *a ja jestem do niczego* -- to przybij piatke ja tez nie znosze tamtej , \"innej\" populacji :P Asasello - witay:) hehe no juz wiem,ze tutaj sa prawie same kobietki:):) co do butow to kupouj, nie ma na co czekac:) Ra sie zyje no nie?:P:P pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D wioszna dzis u mnie byla :) Bibelotka - kupie pewnie te buty po wyplacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Cześć marudy!!!! :) Cześć---->Asasello Cześć----> *a ja jestem do niczego* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo Alex :) Czesc dzieciaki! Za oknem ciemno i ciemno, a ja juz chce zeby byl jasno! Zeby swiecilo slonce, ptaki spiewały, dzieci krzyczayly za szeroko otwartym oknem. Chce chodzic na spacery, na piwo do ogródków i jeszcze wygrac w lotto. Czy to naprawde tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem beznadziejna bo mi sie nie chce studiowac.nie czuje powołania.niestety nie ma wyboru.co za zycie kurewskie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, ja to bym jeszcze postudiowala :D Ale tyko dziennie. Zeby czas sie cofnał ........... No, znalazl sie :D:D Kurde, nie lubie wczesnie wstawac! I wczesnie klasc sie spac! Bleeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} ....kurna,nic mi się nie chce....:( Masakra. Zdarzają się właśnie taki dni jak dzisiejszy....:( Znacie to uczucie? Położyć się spać i obudzić w nowym lepszym świecie, gdzie problemy się same rozwiążą. „Boże spraw żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaseilo
Tiaa... ja znam.. zreszta chyba kazdy. Ale to normalne, nie moze byc zawsze fajnie i wesolo. Nasze cialo i umysl maja prawo miec rozne nastroje. Na szczescie to nie trwa wiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada..... szaro.... beznadziejnie..... I nic mi sie nie chce!!! Alex chyba mnie zaraziles. A wczoraj tak cwaniakowalam! Albo przed wczoraj :P heh, moze wieczor bedzie lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×