Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

No to jak pozdrowienia byly to dzis beda calusy! :) Fatalna pogoda, nie? Znowu czekamy na ukochana wiosne... Ciekawie czy w zimie beziemy bardziej narzekac. Ja chyba tak :D Przeciez przez pol roku (a zaloze sie z i dluzej) bedzie zimnooooo. Pa maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zmeczona.......Praca praca praca, poza domem jestem bardzo dlugo. Nawet w te sobote musze pracowac ;/ I slonca cholera nie ma. Fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumulacja już dziś
Kumulacja w totku a ja znowu nic nie wygram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co by tu ponarzekac... hm.... A to tradycyjnie: na pogode! Zimno, pada, ciemo W pracy za to fajnie :D I mam nadziej ze bedzie coraz lecpiej :D:D Sle calusy dla narzekaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała naiwna
to ja ponarzekam na swoje głupie serce, które nie może się uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Nie wiem czy mnie pamietacie.....jakis zcas temu tu pisalam:) Dzis przyszlam tu aby ponarzekac......:/ w**rwia mnie to,ze czuje nacisk moich bliskich na pewna sprawe....ja NIE oni TAK:/ Staram sie nie ulec ale...to nie takie latwe no i pare osob przeze mnie moze przy tym oberwac po tylku i to mocno:/ Tak mi zle z tym wszystkim;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca debilek
jestem beznadziejnym pasożytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo jak ja tu dano nie bylam! :D Co nie znaczy ze nie mam powodow do narzekan! Mam! tylko nie mam czasu:( Pozdrawiam wszystkich i pamietam wszystkich :) Moze przez swieta sie jakos tu spotkamy :D Bedzie wiecej czasu hihi. Calusy! Kurcze zapomnialam jak sie robi brzeczaca reke! :D Probuje! Uawaga.........! {{{🖐️}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... teka sie udala jak wiadac :D Tylko nie wiem co mi tak te "swieta" podkresili hyhyyh, to nie ja! To samo sie zrobilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pustki, co zrobic? A ja tak tesknie za kaferteia!! Choc teraz mam nowa pasje, ktora mnie pochalania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Asasello-->co cię teraz tak pochłania,że nie masz czasu dla kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pochlania mnie galdiatus.pl haha Zycze wszystkim ktorzy tu zajrza wesolych i spokojnych Świat. Abysmy sie czesciej spotykali na narzeklani, tak jak kiedys. ALe oby powodow do narzekania bylo jak najmniej:) Sciskam i caluje Asasello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Wesołych Świąt bez zmartwień a z barszczem i karpiem. Niech gałązki świerkowe pachną na zdrowie. Przyjmij gorące życzenia,niech się spełnią wszystkie marzenia. Aby te Święta były pełne miłości, spokojne,ciepłe i nastrojowe, niepowtarzalne oraz wyjątkowe. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje5groszy
....sraczka to dopiero jest paradox,często i rzadko...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZERWE NIEZRECZNA CISZE
NAAARRRZZZEEEEEKKKKKAAAMMMMM! do cholery jasnej narzekam na sama siebie i swoj pusty łeb! jak ja moglam wpakowac sie w cos podobnego na wlasne zyczenie to robie! samejs obie! a mam tyle mozliwosci,szerokie horyzonty to NIE! ja wole bagno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×