Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
pięknie, pięknie krejzol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy pandy
kurwa! bylam wsciekla, gowno zrobilam a nie interes! do dupy ten chujoey dzien!!! bosz..nigdy nie sprzedam i nie kupie nowegio telefonu!! eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
kurwa nienawidze tych kielc frajerka zdarla ze mnie 36 zl za podciecie wlosow szmata ale mam dola!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku....dlaczego takie paskudne dziewczyny maja takich ladnych chlopakow!! a ja....a ja.... tak jakby wolna, a jednak nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc maluchy. Bylam na tym spotkaniu rekrutacyjnym. Przeszlam do kolejnego etapu ale powiem krotko - nie jestem zadowolona, i znich i z siebie chyba troche tez. Nie wiem czy pojade na to nastepne spotkanie. Mam mieszane odczucia. CHyba mnei zniechecili. Musze znalezc praceeeeeeeee! Musze! Alex a ty bys moze os wiecej napisas o swojej robocie :D Wiem ze teraz czyms sie znajmujesz,napisz:) A ja jetsm do niczego - musimy sie porzadnie zabrac za ciebie! Oferty czekaja na nas :):) pozdrawiam was wszystkich i sel caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
krejzol, jak słyszę teksty o ładnych chłopakach paskudnych dziewczyn to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. pora dorosnąć i uwierzyć w znaną prawdę: uroda to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
oj oj ktos tu ma mega kompleksy.......niebylo mnie cztery dni bo bylam na panienskim przedluzonym od czwartku do dzis wieczorze zyskalam nowe kolezaneczki i zostalam wodzirejka weslea ale jaja ...czyli dzis nienarzekam az dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kupa. Szukam nadal pracy bo moj szef mnie wkuuuuuuuuuuuurza!!!!!!! Co za typ! Poza tym narzekan na brak kasy. Widzialamfajny sweter ale ... moze na wiosne :P Poza ty mbrak mi slonca.Oj pamietam jak a ja jestem do niczego narzekala na upaly! Ale bym tego teraz chetnie poluchala!!! Teraz tak zmino i cienmojak sie rano wstaje. Na wiosne musimy zrobic zlot narzekaczy w kraku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sienie wklaja innych forow ale posluchajcie np.Kleopatra, Willaim W, Człowik widmo :P Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maluchy! nie wkleilam tego?! łęeee ale ze mnei trąba powietrzna! Wpiszcie sobie na googlach \"the syntetic\" i poszukajcie piosenek \"Kleopatra\" i \"Willaim Walles\" - szok gosc antytalent(wokal mam na mysli) robi kariere, koncertuje, a slyszalam ze i z Kazikiem zaspiewa. Niestety nie umiem robic zadnych wrzut wiec wam nie umieszcze tego na kafe. Alex no i czemu draniu nic nie napisales o robocie, he? jesienne caluski dla all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce takiego
wyc mi sie chce auuuuuu i nie tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie che mi sie sprzatac w dokumentach, ael sie wezme. Czy wy tez macie jesienia i zima takie wrazenie ze tylko wstajecie, idziecie o pracy/szkoly, idziecie spac i tak na okraglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardlo mnie boli i z tego powodu cos zaraz rozpier*ole! nie moge, niechce i nie mam zamiaru byc chory! jak narazie wpie*dalam rozne mikstury niewiadomego pochodzenia z bazaru :), ale mysle ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
Mr T nie martw się ja po dwu dni "leczonej" choroby poszłam na antybiotyk - już 5 dni biorę i jeszcze 5 mnie czeka. głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur... a ja chce jutro w pilke grac i musze byc zdrowy... zreszta jutro moglbyam sie spotkac z kims i pobawic sie... ale jak gardlo chore to co wtedy.. do bani!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
nie ma rady, trzeba przeżyć. wcinaj czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojętna koneserka
do dupy z tym wszystkim powysyłałam znajomym kopie robocze wiadomości , z błedami ortograficznymi z literówkami... do dupyyyyyyyyyyyyyyy i dalej nie wiem z czym się pije ouzo, woda mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×