Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
oj racja Alex, racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
eh jutro się wyśpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na pielgrzymce maturzystow wczoraj. glowa mnie boli, przeziebilam sie. najgorsze jest to ze jest m ismutno, bo... podczas odmawiania rozanca, siedzial niedaleko mnie na przeciwko chlopak...i patrzyl sie na mnie, dosyc czesto, az sie usmiechnelam do niego, usmiechnal sie tez, ale speszyl sie...i pozniej rzadko patrzyl, jeszcze raz sie do niego pozniej usmiechnelam...i pozniej poszedl sobie gdzies z kolegami:( byl sliczny...mial taki sympatyczny wyraz twarzy:( ubrany byl w czerwona bluzke, spodnie wranglera, buty nike...czarne wloski, a te oczy, i ten usmeich... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
wszystko mnie boli dzis wrocila z kolejnegoi wesela masakra!!!!ale za to mialam takie branie jak nigdy hhehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} dzyń-dzyń...:-) Cześć kurczaki-marudy... Co nie marudzicie,nie mam co poczytać na poprawę humoru...!?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uslug! Marudze: 1. z tamtych trzech rozmow o prace nic nie wyszlo. Tak zwana kupa. 2. Jutro jade na kolejna, ale firma mi trochre smierdzi znowu. 3. Pada deszcz 4. mam lenia wiekszego od siebie --> trudno z nim wiec wygrac walke. Bo jak tu walczyc z przeciwnikmiem takich rozmiarow? 5. Tesknie za swoim chlopem. 6. Pozdrawiam was wszystkich, tez mnei rozsmieszacie, i jak juz mowialm - jak znajde robote do sie z wami all spotkam w kraku :D Boście fajni :D:D lalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a ja znowu chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
lapie mnie chorubsko i daniel za dupsko heheheheheh wiec lece na male co nieco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello - wrzuca się piosenki tak:otwierasz sobie stronke,z piosenką..wciskasz prawym przyciskiem na linijke..http:...za czerniasz ją,potem prawym ,przyciskiem myszy wybierasz ..kopiuj..i wklejasz na topiku...oki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest hujowe
poza dupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia22
słuchajcie ja nie wiem czy to jest normalne?? przed chwilą wróciłam do domu...a 10minut wczesniej jechałam w zatłoczonym autobusie z katowic..było strasznie tłoczno...stałam mniej więcej w śrrodku obok mnie stał jakiś koles..zatrzymalimsy się na przystanku dosiadło się kilkoro ludzi...scisk był na tyle duży,ze stalam w środku i trzymałam obydwiema rekami torebki...po dłuzej chwili zorientowałam sie tzn poczułam,że ocieram dlońmi o krocze faceta przedemna...po kilku minutach choc wcale tego nie chiałam czułam ,że byl w stanie erekcji...bylo mi strasznie glupio i nie mogłam na niego spojrzec...z jednej strony bylam podniecona a z drgiej wystarszona...wam tez sie takie rzeczy zdażają?? proszę pomóżcie..on mógł wiedziec,że dotykam go dłonią...?z reszta sama o tym niewidzialam z poczatku..POMOCYY :/ wam tez się coś takiego zdazyło? to jest obmacywanie czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia22 --> to sie nawywa ocieractwo :D mnie sie na szczescie nie zdarzylo nigdy. Nienawidze jak ktos nieznajomy mnie dotyka np. w autobusie, bo jest to dla mnie obrzydlwe. Ale upodobania sa rozne. Alex --. ho ho ales wymyslil, to to umiem, przeciez wrzucama m.in pj harvey :D Chodzi mi o to jak wrzycić pieśń którą mam na kompie :D:D P.s bylam na tej rozmowie - to najpzyjemniejza i najbardziej konkretna rozmowa na jakiej bylam. Wszystko byloby ok, gdyby nie to ze jak podalam kwote jaka chcilabym zarabiac to rekruterzy mieli dziwny wzrok :/ HCyba za wyoska podalam. I to jest wlanie przesrane. Podasz za niska - nie cenisz sie, podasz za wysoka - wezma kogos innego. Czemak na wyniki w kazdym razie - czy sie zakwalifikowlam do 2 etapu. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} - pobudka!! :classic_cool: Ocieractwo - niezły numer...:-) Asasello - zarejestruj się na stronce www.wrzuta.pl no i tam wklej swoją muze...a potem podaj nam adres URL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
powinnam była zostać lesbijką, mężczyźni doprowadzają mnie do rozpaczy czarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do niczego ---> jeszcze nic nie jest straconego..:-D Asasello ---> wiedziałem że się \"odgryziesz\"...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×