Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
kurde też bym powagarowała parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
marzycielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol kochana ty moja tak naprawde to korzystaj poki mozesz, ale z umiarem hihi. Ja rzadko wagarowalam i niestye za przyzwoleniem rodziny, wiec nie bylam na typowych wagarach, nie wypuszczalam sie w miasto :P:P tylko siedzialam w domu. A dzis z sentymentem wspominam te czasy jak czasem budzilam sie rano i stwierdzalam ze jednak mam wszystko w nosie i nie jade na zajecia. No ale wtedy, na studiach to nawte zwolnienia nie potrzebowalam, bo zazwyczaj 1 zajeia mozna bylo opuscic i nie na all wykladach sprawdzali obcnosc. Matko! Jakie to byly piekne czasy!!! A teraz nawet za bardzo urlopu na zadanie nie moge wziac, bo mi jeden dzien zostal i oszczedzamm go na sylwestra:P ehh, ale sie rozmarzylam i rozczulalam :D Ciekawae w ogole czy gdzies pojade, bo jak mi sie skonczy umowa to moge bide klepac :/ wwwwwwwrrr (no i na koniec sie musialm zdenerwowac!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ja w technikum jak nie chcialem do szkoly to do kumpla pic lechy mocne a pozniej na automaty :) to bylo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej to nie jest, ale coz jestem owiniety teraz i staram sie wypocic... ale kur... nawet nei ma kto sie zatroszczyc:) no ja pamietam jak sie nachlalem w 1 klasie technikum, bylem na wagarach z kumplem, nie mielismy co robic to pijani tak po parku lazilismy ze wpadlem do stawku w zimie. Oczywiscie cale ciuchy mokre i uswinione... mistrzostwem dla mnie bylo przyjscei do domu takie ze nawet nikt nie zauwazylem ze jestem caly czarny :) ... i nie wynikalo to z tego ze jestem mulatem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehhe ale sie usmialam!!!! A na brak troski to nie narzejak bo cie odesle do szpitala! Tam sie toba zaopiekuje gruba siostra z trwałą ondulacja na glowie, taka pod 50 - tke! Bedziesz miec opieke! I do tego 2 zastrzyki. To cie na nogi postawi w 2 dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jak juz jakas slicznotka, wysoka, duze cycki, zgrabna, o kureskiej buzce :) bedzie mnie myla, masowala i wogole to co powinna pielegniarka czyli zajmowac ciekawie czas, bawic, ulzyc, wspomoc, rozladowac:) coz.. jednak polska sluzba zdrowia jest genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa, pomarzyc wolno :D:D Gruba Helga by cie napewno obslugiwala :P A zreszta pfu pfu na psa urok, nie gadajmy o szpitalach bbrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okok, wiem ze by sie dorwala mlodziutka pielegniarka... ha a wiem wogole ze chciala by odrazu cewnik zakladac :) dobra zmykam, dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
witajcie witajcie, jak dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, przyszlam ponarzejac, zmeczona jestem jak diabli. Mam ogolna niechec do wszystiego. Buuuuuuuuuuuu - wyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
TGIF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex---> Ej, maruda! nie naszejak:P ty tu nie zagladasz i nie piszesz co u ciebie! Brzydak! a ja jestem do niczego ---? TGIF - co to? p.s jade na nastepna rozmowe kwalifikacyjna w poniedzialek. A co do tamtej, to zadzwonili i zaprosili mnie na kolejny,chyba juz ostatni etap. Mieli szczegoly wyslac mailem juz wczoraj a tu nadal nic. Nie podoba mi sie to, CHyba ich jednak oleje cieplym moczem (przepraszam) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks ta twoja reka na dzin dobry wyglada jakby promieniwala :P Albo jakby dzwonila, czy dzwieczala:P Czesto taka roztrzesioną robisz! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
Thanx God Is Friday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
jak tak patrzę na to to chyba powinno być "It is" ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurde teraz ja gadam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Nooo,ja juz po robocie....Mam troche grosza na pare miesięcy i moge się obijać spokojnie...:-D A rączka jest na powitanie:-D Pozdro marudy...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
he to co ty porabiasz?. zlecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex alex brzęcząca ręko! ale co to za praca? co robisz zawodowo? Fajnie tak: Mam troche grosza na pare miesięcy i moge się OBIJAC !!! Cudnie!!! :D Zaciekawielś mnie. Ciekawe co to może być. Zgaduje: Aranżacja ogrodow? Architektura? Budownictwo (operator katapilera, koparki jednonaczyniowej?..... walca?) konferansjer? pisarz?? hmm Handlarz... samochodami? Platny morderca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
hmm ja bardziej obstawiam informatyczne sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×