Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filomenna

Farba do włosów kolor brązowy.

Polecane posty

Gość filomenna

Jasny brąz wellatonu czy może karmelowa czekolada? Waham się nad tymi odcieniami. Nie chcę włosów bardzo ciemnych, ale żeby to był właśnie brąz. Ni e ciemny blond ani też nie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona gwiazda pop
nie wiem jak wygladaja te ale odradzam szatyn opalizujacy z garniera.... nie dosc sie szybko spiera to jak masz odrosty to te odrosty bedziesz miec rude.... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zrobilam z ferii jasny szary kasztan kolor wyszedl mi jak naturalny a wczesniej mialam pasemka teraz są fajne refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jeszcze zanim zrobilam pasemka to kolorem nr 1 byl aksamitny brąz z garniera bardzo lubiląm sie w tym odcieniu ale to zalezy juz od gustu no i od rodzaju wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybralabym karmelowa czekolade ale to pewnie bedzie dosyc ciemny kolorek. licz sie z tym ze wyjdzie troszke ciemniejszy niz jest na zdj na pudelku. ja osttnio robilam \"swietlisty sredni braz\" a mam prawie czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenna
Stało się.poszło z jasnym brązem welli. Wyszło bardzo bardzo ciemno.ale liczyłam się z tym. Z drugiej strony wiem, że za pare tygodni farba się zmyje i bedzie ładny kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomysl.. jakbys zrobila ten karmelowy to pwenie byloby jeszcze ciemniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenna
Wiesz, chyba jednak jasniej. przynajmniej na opakowaniu ta karmelowa wydawała się jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×