Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la mariposa

Zielona herbata szkodliwa?

Polecane posty

Ostatnio cos slyszalam ze herbata zielona pita w duzych ilosciach moze uszkadzac watrobe i nerki. Slyszal ktos o tym, to prawda?Pije ja juz od dluzszego czasu ale tylko raz dziennie po obiedzie. To chyba nie sa duze ilosci :P ale i tak sie martwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
To chyba jakieś bzdury. Piję nałogowo zieloną herbatę od 10 lat......Zdarza się że nawet 10 filiżanek dziennie....Gdyby to była prawda to byłabym niezłym królikiem doświadczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dim dirim dim
a czy to prawda ze ta herbatka(zielona) dobrze wplywa na trawienie, oczyszcza z toksyn i odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dobrze wplywa na trawienie, nie wiem jak z oczyszczaniem bo niby jak to sprawdzic, nie zauwazylam efektu odchudajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dim dirim dim
hm..no szkoda bo troszke pasowaloby schudnac:( no trudno, pilam kiedys ale juz nie pamietam czycos zadzialalo:) a slyszalyscie moze czy daje jakies efekty picie herbat..kurcze jak one sie nazywaja? te reklamowane teraz 3 etapy odchudzania? oczyszczanie, utrata, stabilizacja? moze kojarzycie o co chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozamóónda
Ja bym nie piła zielonej więcej niż 3 razy dziennie bo akurat nie zawsze dobrze sie po niej czuję, a tez słyszałam pogłoski, nie wiem czy potwierdzone przez kogokolwiek, że szkodzi na żoładek a mnie właśnie czasem po zielonej bolał brzuch, więc może coś w tym jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reality show
chyba każda herbata pita w dużych ilościach może być niezdrowa, bo pić się powinno przede wszystkim wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×