Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

ja tu się staram,zdjęcia pstrykam,skrzynka zawodzi i to jeszcze moja wina???te chłopy no,kobiety się starają i nic nie doceniają....i to obcym telefonem!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością:) poczekaj jak tylko uda mi się Tobie zdjęcie wysłać i porozmawiamy o tych wymaganiach............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, że mi podacie swoje prywatne maile, to wtedy...może szybciej dojdzie;) coś się dzisiaj wali na całej linii:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.jakąś rywalizację tutaj odczuwam;) spróbuj!zobaczymy czy sprostam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzcie dokładnie,bo wg mojej poczty,pare maili się wysłało! oj ubolewam!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna tam rywalizacja...:classic_cool: ja drugiego konta nie zakladam...poczekam az o2 ruszy :P daj znac dżoan czy i co dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam Flip pewnie zdjęcie,ale chyba nie moge mówić publicznie co na nim było.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
much-more- dobranoc 😘 😘 Wam wszystkim również dobreh nocy życze, jak wielcie wielmozna poczta zacznie dzialac, to cos na bank wysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie należę do osób, które by publicznie się uzewnętrzniały so don\'t worry! ale też nie masz się czego wstydzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze same nowe \"twarze\" :D:D pozdrawiam z garstka poezji na udany dzien😘 \"zabiorę cię w bajkową podróż poprzez szumiące zboża łany drogą usianą mnóstwem pokus lecz przeznaczoną dla wybranych w błękicie nieba zanurzony nuci kantaty mały śpiewak a wokół dywan kwiatów polnych i atmosfera taka gęsta gorącem spojrzeń płonie mech płonnik niczym gąbka pod nami się ugina na brzegu malwa w pąsach wiatr cicho gra na listkach szeptem skuszone usta poznają kształty zarys bioder i nie przestając szukać za intuicji dążą głosem smakując chwile bliskie więc już nie zwlekaj więcej powietrze jak przed burzą i twoje dłonie męskie a oczy są jak lustro\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj aj.podpadłam na całej liniii:/ cała technika przeciwko mnie. dziś obiecuję nadrobić zaległości. rozwód??zajrzyj do skrzynki lepiej!! miłego poniedziałku wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×