Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Figaa

Ile za to?

Polecane posty

Mam pytanie, czy wie ktos jaka oreintacujnie mogla by byc cena za cos takiego? - dwa razy w tygodniu porządne sprzątanie (kurze, odkurzanie, zmywanie podłóg) - prasowanie (myślę że wystarczy raz w tygodniu) - mam dwie córki w wieku 3 i 7 lat. Oczekuję pomocy w przygotowaniu dla nich ubrań. Mam jeszcze syna 15lat, ale on sam sobie daje radę. - nadzór w miarę potrzeb nad moją trzyletnią córką.Podać jej coś do jedzenia lub picia. Wysadzić na siusiu. - przygotowanie posiłku obiadu (jednodaniowego), preferujemy kuchnię prostą, więc kotlety w różnych postaciach, rybka, pierogi (są gotowe i bardzo smaczne), kurczak, raz w tygodniu mogłaby być zupa, dzieci uwielbiają spaghetti.- różne drobne prace porządkowe (np. umycie okien - ale to wiadomo praca jednorazowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn chodzi mi o to ile za godzine mogla bym powiedziec? Nie orientuje sie w cenach takich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakumba
umycie okien to drobna praca porzadkowa? HA hA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi mi za godzine, i chcialbym uzyskac prawdziwa odpowiedz. Moge podjac taka prace tylko pracoedawca powiedzial zebym sie zastanowila jaka kwote za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umycie okien bedzie jednorazowe, bo to praca na trzy miesiace jest. A wyobraz sobie ze ci nie zrobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ktos ma sie w 45 godziny
wyrobic z tym wszystkim??? Nie dziwie, ze chcesz placic stawke godzinowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja chce placic, ktos mi sie zapytal jaka bym chciala cene za godzine pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i nie 45 godzin tygodniowo tylko 27.5 h. Orientuje sie ktos? Chce podjac taka prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam na mysli
4,5 godziny dziennie, ale zapomnialam, ze przecinki nie dzialaja w nicku:O Ciezko sie bedzie komys wyrobic z tym, czego od niego oczekujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam na mysli
A, to Ty masz podjac prace??? Zadaj DUZOOOOO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku przeciez pisze ze to mnie proponuja takie zajecia, i mam teraz odpisac jaka wedlug mnie stawaka godzinaowa bedzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam na mysli
to jakies sknery i i tak wybiora najtansza oferte:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne duzo. Ale ile to jest duzo, malo srednio za taka prace? Nie oreintuje sie wogole w cenie. 5zl, 15, 20, 40, 70? Napisalam tak bo nie mam pojecia , zrozumial to ktos czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam na mysli
Powiem tak...moja znajoma placi 50 zl, za posprzatanie raz w tygodniu 70 m mieszkania. Bez prasowania, gotowania i opieki nad dzieckiem. Do tego osobno 100 zl. za mycie okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że ..............
minimum 2.000 na m-c + wyżywienie Wiesz takie gadanie ..."- nadzór w miarę potrzeb nad moją trzyletnią córką.Podać jej coś do jedzenia lub picia. Wysadzić na siusiu."... to moim zdaniem siusianie po scianie :) wiadomo na czym polega opieka nad dzieckiem 3-letnim, a jeszcze +2 + 1 i to 15 latek, ktory sam sobie daje radę. No nie widocznie ta osoba, ktora tak mówi nie wypełnia podstawowego obowiązku rodzicielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam na mysli
50 zl. za jedno sprzatanie mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastektomiczny piotrek
JA NAPISAŁEM H O J N I WŁAŚCICIELE A TA TĘPA KAFETERIA MYŚLAŁA ŻE JA PISZĘ TE SŁOWO NA CH I TO ZMAZAŁA CO ZA MATOŁY TO TWORZYŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasik
Za godzinę licealistce płacą w W-wie od 8-12zł ( opieka nad dzieckiem ), natomiast tutaj to chyba więcej ok. 15-20zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz sa jakies konkretne odpowiedzi.:) No wlasnie w tym sek ze nie mam poecia co to za ludzie. No to przykre ze nie wypelniaja sowoich obowiazkow, ale przeciez z drugiej strony to nie jest praca 24 godz na dobe wiec reszczte czasu spedzaja ze swoimi dziecmi. Piotrek ale mi nie chodzi tylko o twoje zdanie tylko zdanie innych tez. Wiec pytalam ponownie. Czy tak ci ciezko to zrozumiec. Wypisujesz jakies glupoty o mojej osobie, daj sobie spokuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem ...
ale to bardzo duzo obowiązków bo to rodzina 5-osobowa, gotowanie, sprzątanie ... Trzeba powiedziec jasno potrzebna jest pomoc domowa, a nie takie ble ble ble jak piszesz Co to znaczy nadzór w miarę potrzeb nad moją trzyletnią córką? Przeciez dziecko 3 letnie potrzebuje opieki ciagłej i trzeba miec oczy dookola głowy, tak samo 7 latka, a 15 -latek, który ma burze hormonów i w głowie wiadomo co ... wszyscy byliśmy w tym wieku... :) i wiemy jak to było :) Ja na m-c bym zarządała 2.100-2.300 zł. oczywiście z wyżywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sprzątania
ma byc dom czy mieszkanie, bo to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnien ie wiem czy dom czy mieszkane. Ale opieka ma wygladac tak ze jeden rodzic jest w domu, bo pracuje w domu ale potrzebuje spokoju na pare godzin zeby zajac sie praca. Wiec trzeba w tym czasie zajac czyms dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego kłamiesz
i piszesz, że nie masz pojecia co to za ludzie ? Powiedz, że to ty dajesz ogłoszenie i chcesz żeby ktos charał za marne grosze ..."- nadzór w miarę potrzeb nad moją trzyletnią córką" ... Pewnie z ciebie pani ze słomą w butach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...klasik
tutaj jest opieka nad DZIEĆMI do tego sprzatanie, gotowanie czyli potrzebna jest pomoc domowa to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, dostalam takiego emaila od kogos, kto mi napisal czego oczekuje od pomocy dowmowej i jakie maj byc obowiazki. Ja jestem studentka wiec to wyklucza posiadanie dziecka w wieku 15 lat nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam na mysli
A opieka nad trzylatka nie polega na piciu , amciu i siusiu> To juz jest praca na caly etat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To w takim razie
radzę tobie temu komus pokazac FIGĘ Z MAKIEM :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figę za makim mówisz:D Kurcze no przydaly by mi sie dodatkowe pieniadze. No i mam teraz dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile chcą tobie
dać, przeciez mozesz negocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×