Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asstar

MARKOWE UBRANIA - dlaczego kupujemy i czy warto je kupować?

Polecane posty

Gość Asstar

Forum poświęcone jest ubraniom. Czy ubrania markowe zawsze są lepsze od zwykłych, czy poprostu ich cena jest tylko "lepsza" :) Temat to rozważań :) ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
różnie to bywa :) nie zawsze jakość jest adekwatna do ceny choć jak mawiaja za markę się płaci . Czy kupuje markowe ubrania ?? korzystam z sezonowych wyprzedaży i jak trafi się jakis ciekawy okaz to czemu nie. Tym sposobem zyskuję dobry jakosciowo ciuch . Metki nie mają dla mnie wiekszego znaczenia za to jakośc jak najbardziej. Dobra jakośc gwarantuje nam dłuższy czas uzytkowania odzieży , solidniejsze wykończenie , dbałość o detale . Jestem zdania , iż za tandetę przepłaca sie dwa razy oby tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwymen
od czasu do czasu kupuję. chociaz wole kupic sobie za ta cene 2-3 tansze ciuchy,ktore tez maja dobra jakosc,a nie dodatkowo droga marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinnia
nie chodzi tylko o jakość .. na chinskim bazarze nie znajdziesz tak ładnych ciuchów jak w markowych sklepach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto bo dobry kroj i material
dobrze zaorojektowane .Ja kupuje je w lumpeksie, bo mi szkoda forsy na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montigesto
Dziś kupiłem sobie koszulkę Versace i muszę powiedzieć że w cale super nie zrobiona. Musialem nitki ucinac ktore wystawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na metki nie patrze, zwłaszcza na te na które mnie zwyczajnie nie stac.. ja niestety nie zarabiam fortuny, jestem studentką i dorabiam wieczorami w pubie jako barmanka.. także nie stać mnie na fanaberie w temacie ubrań.. ja też preferuje lumpeksy - można się tam ubrac ciekawie, a i często markowo. Najlepsze lumpeksy jakie widziałam są w krakowie - dużo klimatycznych miejsc, ale trzeba znać tajemne ścieżki - kiedyś oprowadzała mnie po nich koleżanka.. w sieci polecam www.vintageshop.pl - też secondhand, choć ja osobiście wole grzebać własnoręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię choć nie zawsze mogę
sobie na takie ciuchy pozwolić. stawiam na najlepszą jakość, ciekawy fason, ale i lubię mieć poczucie, że kupuję sobie coś luksusowego. najbardziej jednak cieszę się, gdy na targowisku wyszukam ciuch świetny jakościowo, ciekawy i do tego za grosze. ostatnio kupiłam sobie ręcznie robioną (szydełkiem) bluzkę za 35 zł. po trzech praniach nadal wygląda idealnie i kilka osób już mi powiedziało komplement dotyczący tej bluzki. kurczę, jestem próżna ale jeszcze za biedna na snobizm odzieżowy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montigesto
Z tym snobizmem to różnie. Ja jestem studentem i wcale b. zamozny nie jestem ale czasami lubie sobie kupic jakis ciuch z najwyzszej półki np. Armani, Versace. Oczywiscie za 1 koszulę pewnie kupiłbym 10 innych no ale warto zeby w szafie chociaz 1 taka wisiała na jakieś okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asala
Posiadam kilka fajnych rzeczy chanel,gucci,dior,versace, dolce Gabbana,Louis Vuitton... Torebki,portfele,buciki,okulary,kostiumy kąpielowe, perfumy,apaszki itp. Zapraszam do obejrzenia zdjęć : http://asala-shop.webpark.pl asala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×