Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosadzicieo...

WOZEK QUINNY

Polecane posty

Ja mam taki wozeczek i jestem bardzo zadowolona. Szybko i latwo skalada sie do samochodu, fotelik samochodowy latwo mona montowac i demontowac ze stelarza, a dodatkowo jest super na letnie spacery z dzieckiem, ktore jeszcze nie siedzi i nie moze spacerowac w spacerowce, a w gondolce to takiemu szesciomiesieczniakowi to nie koniecznie sie podoba. Jeyne czego jeszcze nie stestowalam to spacerowka, ale zdaje sie byc fajna i praktyczna. Tak wiec polecam . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek jest bardzo ladny, ale wedlug mnie ma jedno podstawowe \"ale\" - spacerowka nie rozklada sie tylko przechyla, czyli dziecko siedzi prze caly czas w tej samej pozycji, troche jak w foteliku, czyli ze zgietym kregoslupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo
Ja juz sprawdzalam ten wozio i raczej sie zdecydujemy :p Ciesze sie,bo podoba mi sie zielony kolorek Co do spacerowki to fakt dziecko ma zgiety kregoslup,ale ja sobie tak myslalam,ze spacerowke wykorzystam dopiero za jakis czas,bo dopiero rodze lub nawet juz :D :D w lipcu :p Chyba sie zdecydujemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się
Moim zdaniem jest fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziap
według mnie fatalny, szczególnie spacerówka, kto to wymyślił!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko w pozycji lezacej spacerowki nie ma zgietego kregosłupa tylko lekko podniesione nozki i spokojnie moze w tej pozycji spac przed kupnem wozka sprawdzalam to i producent rowniez wziął to pod uwage. Zapewnia on zdrowa do snu dziecka pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersja spacerowa jest ładna, elegancka i widać, że wózek jest w miarę stabilny, ale przede wszystkim spacerówka wydaje się być bardzo mała. Nie wiem może to wina zdjęcia, ale wygląda to tak, jakby dziecko nie mogło usiąść, ale tylko oprzeć pupę i tak jechać z opuszczonymi nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ten wózeczek - ale tylko spacerówke i jest naprawde super. po pół roku użytkowania jak dotąd znalazłam w nim 1 minusik - brak blokady przed rozłożeniem ;( poza tym wózio jest naprawde rewelacyjny ;) jesli chodzi o quinny a dokładniej o spacerówki to Buzz jest raczej dla szczeplutkuch i wysokich maluchów a Speedi dla ciut grubszych a niższych - warto brać to pod uwage przed kupnem tych wózków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo...
spacerowka nie jest taka mala :D A wozio w rzeczywistosci jest o wiele ladniejszy niz na zdjeciu.Podoba mi sie szybkosc skladania :p Czy myslicie,ze do tej spacerowki potrzebny bedzie parasolik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parasolki nie mamy - budka nam wystarcza. Za to super jest śpiworek quinny- lekki, łatwy w utrzymaniu w czystości a co najważniejsze trzyma ciepło. a i kupując zestaw można do dostać w rozsądnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo...
BLONDYNA Wiemy :p Juz orientowalismy sie co do ceny :D Tak tylko zapytalam bo widzialam,ze parasolki sa w zestawie :) A srodek z gondolki mozna chyba wyciagnac i prac :O Nie jestem pewna,ale chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania do użytkowniczek
Są tutaj może jakieś mamy, które użytkowały ten wózek na polnych, leśnych drogach? jak się sprawdza? Da się nim bez problemu przejechać po kupie piasku? Jak się sprawdza zimą, w zaspach? Jest warty tych pieniędzy (dla mnie 2 tys. to dużo), czy lepiej kupić coś tańszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły stosowałam ten wózek w typowo miejskich warunkach, bo na lasy i pagórki miałam inny, ale zdarzyło się, że zabraliśmy zeszłoroczny Quinny z racji jego gabarytów do Chorwacji i kilka razy, w górach i ekstremalnie niesprzyjających warunkach wózek lubił się przechylać, a pchany niedbale mógłby się wywrócić. Jednak z drugiej strony, dzięki temu, że jest 3-kołowy i bardzo skrętny, dobrze sobie radził w niewygodnych miejscach, więc nadal go chwalę. Mój synek bardzo dobrze się w nim czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo...
wywrocic :O Moze wlasnie dlatego,ze ma 3kola :D Ja slyszalam,ze super sie nim jezdzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacyjny
Czemu mnie na niego nie stać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w domu za miastem zatem testowalam ten wozek we wszystkich ekstremalnych warunkach. Sprawdza sie naprawde swietnie trzeba tylko na piaszczystych i gorowatych drogach zablokowac przednie kolo i jedzie leciutko. Uwierzcie mi, ze jest wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo...
SKUSZE SIE NA TEN WOZECZEK :O Jest rewelacyjny nie widzialm jeszcze tak wypasionego wozka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
Jak długo dziecko będzie mogło korzystać ze spacerówki Quinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dlaczego ja sie na niego zdecydowalam?? Bo chciałam wozek do ktorego mozna wpiac nosidelko samochodowe , a nosidełka maxi cosi ktore do yego wozka pasuja sa jednymi z najbezpieczniejszych w testach nosidelek na rynku wiec u mnie przedewszystkim bezpieczenstwo wzielo gore a potem byl fajowy wyglad tego wozka szczegolnie z tym wlasnie nosidelkiem i ze spacerowka. Jak ide z malym na spacer to prawie kazdy interesuje sie tym kosmicznym wynalazkiem. Jesli cie stac to kupuj i nie zastanawiaj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo...
JAGODA26 :D A PROPO NOSIDELKA JAK DLUGO...MOZNA DZIDZIE W TYM WOZIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam o to na innym topiku, ale moze wy wiecie? Jak napompowac kola w quinny??? Mam ta mala oryginalna pompke z wezykiem, ale jak tylko odpinam pompke od wentyla, to ucieka cale powietrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie do czasu az bedzie dzidzia siedziala i bedzie mogla jezdzic w spacerowce czyli kolo 7-8 miesiecy wiesz on jest do 13 kg wiec praktycznie to do tej wagi mozesz go wozic w tym foteliku w samochodzie, a co za tym idzie mozesz go wpinac do stelarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo
HMMM JA TEZ CHCE WIEDZIEC :P CO Z TA POMPKOM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosadzicieo
AHA DZIEKUJE JAGODA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faslgj
Nie chodziło mi o to, jak długo dziecko może jeździć w gondoli, ale w spacerówce. 2-letnie dziecko zmieści się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci napompowalamm przed chwilka kola i powietrze zgadaza sie ucieka w trakcie odkrecania wentyla , ale tylko przez chwilke jak szybko odkrecisz to pod koniec przestaje uchodzic i moze nawet zostac bez zakretki i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, jak ci sie to udalo?? Mnie ucieka calkowicie pod odreceniu popmki :( Flapec sie robi :O Bede musiala poprobowac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×