Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

z nim, to znaczy z mężem jestem ponad 26 lat W czerwcu będzie nasza 26 rocznica slubu, ale mieszkamy razem trochę dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy
ja bez nalogow piwo uwielbiam bez piwa ani rusz, a tak pozatym to ja wychodze praca goni to pozdrawiam do narezie!A WY KOBITY UTRZYMOJCIE TEN TOPIK cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie i na innych topikach? Baranku 40 cos mi sie wydaje ze tez tak samo \"staro\" wyszlas za maz jak ja ;) W tym roku 18 lat bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też za chwilę musze wybywać z domu , ale jak wrócę na pewno tu wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka44
Hej ! jestem baranka44, ale teaz troche popracowac muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka44
mam córcię 23 latka , synka 19 lat i córcię 7 lat,...mąż na emigracjii od 7 lat.. tak że jestem wolna hahaha. Juz nie paląca i na wiecznej diecie...mazowieckie do niedawna warmińsko-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej chwilę mnie nie było,i tak się rozkręciło,super witam baranka44 i justyne.ja urodziłam się 30 marca,z mężem nr 2 od 10 lat dziecko dziewczyna 18-tka jej stuknęła parę dni temu,ja będę zaglądać w każdej wolnej chwili,na topiki inne po co skoro tu coś próbujemy rozkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka44
ja też 30 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszecie tak dużo, bo nie zdąże czytać:D moi synowie są w wieku 18 i 14 lat Długo bylismy tylko we dwoje, ech.... to były lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta x sorki nie doczytałam,witaj.ja myślę,że my wszystkie na wiecznej diecie siedzimy,już taki nasz los....a jeszcze wmawiają nam bądż szczupła,zadbana,wiecznie młoda.....a mam psa Matylda ma na imię starutka biała pekinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowego baranka :D:D:D Kurczę muszę wyjść a jeszcze coś mi kazało tu zajrzeć. Mój M na emigracji od 2 i pół roku a my z dziecmi od prawie roku u Niego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi wychodzić, tak fajnie topik się rozkręca, ale muszę :(:( Mam nadzieję, że będzie dużo wpisów jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.baranka44,o ......ja tylko raz spotkałam w życiu osobę,która urodziła się w tym samym dniu,niejaka Hanka Bakuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka44
zajrze później ,... mój nie chce zebym przyjechała...tylko dzieci zebym wychowywała na ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja baranka ale przed 30
Pozdrawiam wszystkich z tego topicu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapale jeszcze z Wami a co mi tam . Gary udalo sie pozmywac ;) Witam nowe Baranki. Dziewczyny ,na pewno kazda z Was czytala horoskopy opisowe. Czy naprawde my takie uparte i wredne jestesmy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranka przed 30-tką fajnie,że wpadłaś przerabiaj się szybko na czarno....i opowiadaj co,jak wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w to to ja akurat nie watpie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz baranku? Moj ulubiony to czerwony ,,,Zaraz potem niebieski i baly ...Nie lubie granatow i zieleni ciemnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przylaczam sie jesli pozowlicie.Jestem baranek i rok po trzydziestce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale nie uparte tylko kosekwentne,nie wredne tylko znające swoją wartość,ej dziewczyny przecież nic nie równa się sile barana w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sasiadko w naszych progach . Rozgosc sie i opowiadaj :) Masz racje baranko .Z tym ze ja jakas nietypowa jestem .Czesto wymiekam i odpuszczam . :O A jak tam z tymi kolorami ? Zgadza sie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nałogowo uwielbiam czerwone torebki,nawet płaszcz mam jeden czerwony i szaliki wyglądam w tym płaszczu jak wóz strażacki,ha,ha,ha.sąsiadka paręsłów osobie skądjesteś,stan rodzinny i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie zauwazylam ze sasiadka pisze bloga :) Wpadne jesli pozwolisz .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wiec melduje: 1 maz, 3 dzieci.:) Mieszkamy w Niemczech. A co do koloru, to zgadza sie, ja uwielbiam czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×