Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

nioo dzięki wam kochaniutkie nawet córka mi zazdrości(ta starsza) tego romantycznego... ja mam kolrek na głowie czarną czerwień, tak pod światło czerwieni sie włos jak to baran ognisty ma byc , a dzis wybrałam oberżynę ,,bo w Lorearze była promocja hahha koloru mi nie zmieni a ładnie będzie się odbijał .. tak mysle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranko44 na jaki kolor się zdecydowałaś?nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę tych kwiatów,tej romantyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze kolorek wyjdzie jak sie patrzy . Ja tez nie robie pasemek i innych takich .Urodzonam ciemna sztynka i tak jest .Lubie odcienie zmieniac ,ale to wszystko . Dziewczyny jakie dludie macie kudelki ? Zaraz wyobraznia zacznie pracowac i bedziemy sobie siebie wyobrazac hihihi .A potem wymienimy sie fotkami . Bedzie sie dzialo ! Dobry pomysl czy niekoniecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranku Moj nie nerwowac mnie sie prosze .Task mnie po tym piwku zakrecilo delikatnie ,ale juz jest ok .Herbatka wisniowa z rumem dziala cuda . A jaka pyszna .Kupuje na gramy .Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11 ja takie do ramion blond naturalny,całe życie długie,raz tylko na łyso było, Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11 ja takie do ramion blond naturalny,całe życie długie,raz tylko na łyso było, Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
i męża mam baranka, a tak w ogóle uwielbiam barany... Pozdrowiam gorąco wspólne planety i kosmiczne klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do ramion . Z grzywka ktora wyprodukowalam sobie sama hehehe . Czasem kucyk czaem normalnie .Czesto prostownica idzie w ruch ,bo jak nie to mam jakies takie loki dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc baranku 41 Rozgosc sie jesli chcesz ..... Iza jestem milo mi Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranku41 opowiadaj,witamy Cię bardzo miło!jesteśmy spragnione szczególów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
O, dzięki..., ledwo widzę coprawda na oczy, ale rozgaszczam się... Miło tu u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
Bosh, musiałabym topik w całości poczytać, tak spontanicznie weszłam po baraniemu i... nie wiem, co pisać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale baranek41 to musi mieć przeżycia patrz mój wpis o romansiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się stron 6sta zatrzymała myslałąmze śpicie a tu tyle przegapiłam noi jeszcze nie pomalowałam .. ale juz uciekam ,, ja mam teraz krótkie co nie lubię ja takich, zawsze miałam takie do spinania w koczek ale nadszedł czas zmian ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :D:D:D🌻 Nie martw sie baranku 41 .Pisz cos o sobie . My dzis tylko zaczelysmy i zobacz jak leci . Jednak Baranice to sa super laski . Siadaj i opowiadaj . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
[poszła czytać...] Ale jak barany wszystkie, to i na pewno spontaniczne, temperamentne, szybciej działają niż myślą..., heh... Racja? Ale burza u mnie... Dobra, idę czytać od początku... Alicja mam na imię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj krótkie parę słów na swój temat,a skąd,męza ma,dzieci,i takie tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec witaj Alu .Jestae juz duga Ala w naszym gronie . Gdzie jestes ze taka burza ? U nas spokojnie .Tzn u mnie . Ale kto wie co bedzie dalej . Baranko44 odpusc juz dzis to kolorowanie .Posiedz .Pogadaj z nami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
Zaczerniłam się, mam nadzieję, ze wyszło. Lat, tyle, co w nicku. Dwójka potworów: 11 i... prawie 6 lat; pierwszy to mężczyzna, druga to kobieta jak się patrzy... Mąż też jest, wiadomo baran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran41
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wysłałabym Ci jakąś mordę,ale nie umiem!więc mogę Cię serdecznie uściskać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka 3
witajcie, może się dołączyć jeszcze jeden baranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×