Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Okna wybijaja chooooligani .Przyjezdza policja i jak sie juz cos baknie to potem ciagaja po tych komendach i nic z tego nie wynika . Ostatnio poleciala taka duza witryna w salone plusa ....Widzialam szczeniakow uciekajacych to powiedzialam ....Ich nie zlapali a ja sie tlumaczylam dzis . No ale pan wladza byl calkiem przystojny ,wiec jakos to zgryze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!i kolejną stronę mamy.u mnie też zapowiada się pracowicie....uj...a przecież baranki naajbardziej lubią leżeć i pachnieć,jakie to wyczerpujące.........bo i leżeć i pachnieć,ha,ha,hi,hi,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Was opuści Kochane Baranki, bo ide z maluchem do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madzia !! Ale zaraz wrocisz przeca;) Baranko skurczybyczku ;) I lezec i pachniec ....Och och ...och .... Moja glowa ...ha ha ha Dobre ,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czytalyscie topik o tym pudelu co go jaszczaba porwala ? Jezeli nie to polecam ,mozna jajko zniesc ze smiechu ...:D:D:D:D Moderzy nawet uznali go za godnego miana -polecony ... Latwo ,lekko i przyjemnie a do tego z humorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu toż to święte słowa przecież kochamy to!tak samo jak brylant,który NIGDY nie jest za duży,a tak ciekawa jestem co drogie koleżanki na 10-tą rocznice od ślubnego znajomego dostały.ja mam27.06 tę galę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My we wrzesniu, obchodzimy 11 rocznice.W zeszlym roku nie swietowalismy.Prawde mowiac to byl ciezki rok dla naszego malzenstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyznam sie co dostalam .Tylko obiecaj mi ze nie padniesz ze smiechu ....Bo to tak romantyczne bylo i wogole :D:D:D:D:D Dostalam nowa........ pralke ,bo sie stara zepsula .Jak mi prezenta wtargali do domu to myslalam ze padne z wrazenia i smiechu .Moj malz dumny z siebie .Obwiescil kolegom ,ze to prezent dla mnie .Kumple spojrzeli na siebie i parskneli .Moje srebro doznalo olsnienia i rzucilo sie galopem w drzwi . Do pralki dolaczyl zajeeeeeeeee. fajny kosz kwiatow .I to cholercia bylo cos .... Fajnie wspominam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu zajrzec na tego jaszczomba... zawsze ten tytul jak czytam to juz się smieję ,, na 10tą??...... kiedy to było?? acha miałam imprezke w domu nawet babcia msze zamówiła w kosciółku, tak to było w srodku tygodnia...goscie , kwiaty, prezenty hahha , było fajnie nawet pamiętam...( a było to 13 lat temu) hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie mnie zamurowało..................................................NIE nawidzępraktycznych prezentów to mój by chyba razem z pralką leciał po kwiaty..........!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja i........nie wyobrażasz sobie jaki męczące!!!!!!!uffffff.....ciężka to praca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne, pralka - ale ten kosz kwaitów aż Ci pozazdrościłam:D a ja na 10 rocznice dostałam łańcuszek złoty, taki cienki, nie zasłużyłam:P a na 25 tylko czerwne róze, nie wiem ile było, nie liczyłam, sporo i słowa wytrzymasz jeszzce ze mną? i to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zadna babka nie przepada za takimi prezentami ,ale sie w pore chlopina zmiarkowal ,ze cos nie gra :D:D:D Sasiadka ale juz wszystko w porzadeczku ,prawda? Kryzysy to normalka .Wazne ze dalej razem ciagniecie ten woz zwany malzenstwem i ze nie jest tak zle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby w porzadeczku :)U nas tyle tych kryzysow bylo ze z 5 malzenstw by obdarowal.Mam nadzieje ze to juz koniec(tfu tfu) , bo czlowiek chcialby wreszcie normalnie pozyc.Jak w filmach np , hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,żegnam się na chwile,jadę do rojby,po 11-tej się melduję,mam nadzieje,,a jak się nie uda to będę na topiku po 17-tej.miłego dnia wszystkim,wieeeeeelka uśmiechnięta buzia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest w miare ok to ciesz sie tym . Nie mysl co bedzie jak bedzie ... Moze bedzie ,moze nie .. Chyba u kazdej z nas jeszcze sporo sie wydarzy ...To tylko zycie ,albo az zycie ..A my tylko czlowieczki marne ...choc zarabiste ...Baranki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie rozlaza zaraz ;);) Wracac szybko na posterunek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko 44 a jak dzis w pracy ? Spokojnie? Czym sie wlasciwie zajmujesz? No i jak pogoda teraz ? Pada w koncu czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to towarzyskie i milutkie baraneczki.. nie mogę zaczą pracowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam dzis 15 wiec udawaj ze to swieto ....Pol miesiaca w nosie i nie nalezy pracowac .Pisz .pisz .pisz. pisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano było pieknie ale coś wieje i chmurzy się ...ja w porównaniu z wczorajszym dniem lzej sie ubrałam a tu znowu nie trafione.. hahahha jestem ksiegową kadrową , sekretarka ...noi psontam swoje biuro ale od czasu do czasu...jednym słowem prowadze biuro w prywatnej firmie (nie swojej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty baranko cos wiecej jeszcze niz wash and go ;) Mam tylko nadzieje ze sowicie Cie wynagradzaja za to :D A gdzie podziala sie sasiadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , to ja tez prowadze biuro w prywatnej firmie, firmie mojego meza :) Wczoraj powiedzial do mnie, ze musi mnie przeszkolic, zebym miala wieksze pojecie o czym rozmawiam z klientami.:) I ze wtedy bedzie mi normalnie placil,hehehe w koncu bede pracownik wykwalifikowany.Czyli wychodzi na to ze do tej pory, te 90 % zlecen ktore ja zalatwilam, to bylo charytatywnie, no i jako nie wykwalifikowany, wiec to sie nie liczy, i na zaplate nie zasluguje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano nawet myslałąam ,czy znam jakąs Zosię ale dobrze ze przypomniałas ze 15ty dzis... ZUS do Płatnika musze zajrzeć i wysłac raporty bo z Zus-em to nie zarty hahaah Ten mój smiech zawsze mi towazyszy.. nie umiem tez wstawiac buziek . kto wczoraj podawał linka na buxki??? albo trzeba się trochę cofnąć ,,, tylko gdzie teraz tego szukac?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyscie o kryzysach małżeńskich, chyba w każdym małżeństwie one występuja, niestety:( u mnie też był taki powazny w ub. roku, ale teraz jaka miłość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×