Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

to co?? ja gaszę swiatło?? dobranoc wszystkim , fajny dziś był dzień,, bo z wami papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baranki! Pamiętacie mnie jeszcze? To o ile dobrze doczytałam - a przyznaje bez bicia, że trochę po łebkach - jestem trzecią Alicją wśród Was. Chyba muszę jutro na spokojnie poczytać i porobić jakieś notatki bo jeszcze sie gubię. Zyczę Wam kolorowych i erotycznych snów a jutro takich samych zajefajnych wyników - nieźle jak na noworodka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim🖐️ Od dzisiaj tak bede pisała, to ja baranek40:) Za duzo juz baranków, i trochę sie myli:) Oj dziewczyny nbie spiecie po nocach:) tak dużo napisałayscie, nie mam czasu tego przeczytać. To fakt, ja chodzę spać o 22, bo wstaje wcześnie rano. Pozdrawiam Was serdecznie i pogodnego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawce :) Ale naprodukowalyscie tych stron! Przyznaje bez bicia ze tez jeszcze sie gubie kto jest kto i w ogole.Swietny pomysl ze zmiana nicka Alicjo, te baranki to juz w ogole sie mylily:) No u mnie cora do szkoly juz wyprawiona.Pozostala dwojka po sniadaniu, ogladaja bajki.Dzieki temu co kiedys wymyslil tv :) Ja tez pale papierochy.Ajuz kawy bez fajki to sobie nie wyobrazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja02,sasiadka,witam serdecznie przy porannej kawie,a reszta śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiochy jesteście, skoro o godz 8 pijecie kawe:P ja już dawno po pierwszej, pije zawsze o 5. Bardzo higieniczny tryb życia prowadzę, zaczynam dzień od kawy i papierosa:) a śniadanko dopiero później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dokladnie tak jak ja.Tez zaczynam od kawy i papierosa, sniadanie dopiero pozniej.O ile o nim nie zapomne, bo to tez mi sie czesto zdarza.Ja w ogole jadam bardzo nieregularnie.:) Wczoraj pisalyscie o fitness.Ja dopiero sie przymierzam.:) Ale zapisze sie wreszcie.W ogole ostatnio stwierdzilam ze czas wziac sie za siebie.W tej codziennej gonitwie, obowiazkach , czlowiek zapomina o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjo jakie śpiochy?normalnie,a dlaczego Ty tak wcześnie wstajesz?ja dzień od kawy zaczynam,śniadanie nie koniecznie.a faje zaczynają się wieczorem,ale mało,głównie jak drinusia sącze.a fitnes no i owszem,ale ja się szybko nudzę,joga nie dla mnie za bardzo statyczna,miesiąc chodziłam.a teraz chodzę na tajski boks na razie zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po drodze było już wszystko aerobiki,siłownie,stepy,i co tam jeszcze możliwe.ale u mnie to takie zrywy są,latam,latam,a w pewnym momencie już nie latam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czy latam czy nie latam..................wyglądam ..............tak samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek30 wyglądasz tak samo - zawsze pieknie:D ale konducje masz lepszą od tych co siedza na d.......:P zaczynam prace od 7, dlatego tak wzceśnie wstaje, ale najpierw syna do pracy musze wyprawic:) a kanapek bierze jak dla całego pułku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjo,pragnę Cię uspokoić,teżnie.....TAKA.......sama.a sasiadka co się podśmiewa?ja teraz spokój mam męża wyszkoliłam......i śniadania sam sobie robi......a co w końcu równouprawnienie!ale wtedy kiedy mi pasuje.....ha!ha!ha!a dziecko na emigracji,więc.....rano święty spokój.dziewczyny jaki to luksus nie muszę Wam mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek30 - nie chwal się tak:P jakbys dobrze go wyszkoliła to Tobie równiez robiłby sniadanka:D mój tez sam sobie robi w weekendy, ale tylko sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja was wszystkie juz przy wystygniętej drugiej kawie. Dziecko zawizione do szkoły ,mój maturzysta załaoała się do pracy na budowie chce zarobic na krótki wypoczynek przed wyjazdem do Anglii.. ale kanapek o dziwo wziąl mało.. jak na budowlańca... pies po spacerze a ja w pracy od rana kręcą się ludziska nie dadza zajrzec do koleżanek. ale dotarłam tu to juz do 15tej bedę zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ 44:D nie przemęczaj sie za bardzo:) trza dbać o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym szybciej ale nie mogłam znalezć topiku, a ie wiem jak sie zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zaspałam i starszego syna godzine pózniej do szkoly puścilam, a młodszy jeszcze w domu..............zamiata mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski 🌻 Nareszcie dorwalam sie do kompa .Ja dzis od samego rana po jakichs chorych urzedach polatalam .Na komende plicji mialam wezwanie (cholery szyby bija a potem nas ciagaja )😠 Jestem cala mokra i wiecie co ? Grzesze od samego rana .Tak wyschlam ze sacze browca ...No szok .Jak menel jakis hihihi. U mnie jest tak goraco i duszno ,ze powietrze prawie oblepia . Jak mija poranek ptaszyny Wy moje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja przecież pisałam,że rano nie jadam,to po co bidula miałby się narażać.44 cześć,oj tak kochana nie zapracowywuj się!wszak życie tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie spoko,chmurzy sie i zaraz bedzie lało a w nocy taka burza była że nie mogłam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pracowicie :) Wlasnie zaparzylam druga kawe.Jak codzien meiluje, szukam nowych zlecen, a w miedzyczasie sprawdzam co na topiku :) Jedno z dzieci odplynelo juz do sypialni, drugie wzielo sie za rysowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia witaj,w barankowie!nr11no...no....my tuo kondycji a Ty kochana z browarem wyjeżdzasz,jeszcze jak byś koleżankom zaproponowała.......ha!ha!ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jesli chodzi o topik to zapisz w ulubionych na kompie ,bo tutaj z kafeteri to jakos ginie . Tzn ze w Bydgoszczy bedzie lalo ? Czy znowu cos namotalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nr11, nic nie namotałaś.......będzie lalo dzieki za rade - zaraz zapisze a kto te okna powybijał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakaś masakra się zapowiada,wczoraj 30st.kurcze sahara czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko moja kondycja dzis rowna jest zero ,a moze nawet na minusie .Cos czuje ze dzien bedzie ciezki i dluuuuuugi :( Oj nie lubie nie lubie ... A browarka jak najbardziej proponuje :) Szkoda ze tylko wirtualny ...ale Zdrowko!!! (_) (_) (_) (_) (_) To wyzej to kufelki :D:D:D Wiem ze niewydarzone bo bez uszu ale innych nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×