Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Madzia to klikaj znaki i bedzie ok .... Baranko i mala bedzie sama w domku zanim Ty wrocisz z pracy? Sasiadka gdzie kupujesz? Allegro czy cuss innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz patrze co tam na quelle.Faaaaaajne ciuchy maja.Chyba sie skusze na cos.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - z klawiatury pisz:) tak wygodniej buźki oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dalej od was do Ełku jeździłam , słuzbowo i prywatnie ale to juz stare dzieje, Ryn , Mikołajki , Giżycko , Orzysz , pisz jak przyjechałam na Mazowsze i zaczełam chodzic na basen na aqaerobic a nie umiem pływac to dziewczyny do mnie a Ty z Mazur a pływac nie umiesz ,,a ja zeby zobaczyc jezioro to w wasze strony musiałam jechac;)..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka, to mnie też możesz cuś kupić:) nosze 38 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Madzia 🌻 Dziewczyny widzialam wlasnie zdjecia Melani Grifith Jezdem w ciezkim szoku ... http://www.ukaraj.pl/news/id155,Co+sie+stalo+Melanie+Banderasa.html Same zobaczcie .Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jest teraz ze mna to zostaje z nia i psem noi papugą ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam już te zdjęcia szok :-( ale mam nadzieje ze jak będe w jej wieku to mój mąż też będzie mnie tak kochał ❤️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ładną pogodę diabli wzięli, czarne chmury krążą po moim niebie:( a ja zaraz wychodze, niebiescy sie za mną stęsknili. Też dostałam wezwanie na komende policji, chodzi podobno o jakies sfałszowane listy wyborcze. Mam stwierdzić, czy nikt nie podrobił mojego podpisu na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialabym tak wygladac bryyyy . teraz chyba smigne klamoty z pralki wyciagne .I zaraz za obiad trza sie brac .Bozesz Ty moj co za Tworcze zajecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia:) nawet serduszka Ci ładne wychodzą:D ja tez mam nadzieje, że mąż bedzie mnie kochał, bo przeciez starzeje się razem ze mną:P a może nawet szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja powodzenia :) Widze ze tez to uwielbiasz ;) Czyli wychodzi na to ze pauzujemy na troszku? Sasiadka wklep linka jak juz sie obkupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauzujemy, idę już:( miłego klikania wiem👄 a wrazie czego prosze podrzucić mi papierosy bo bez tego umre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet z błędami pisze:P tak to przezywam miało być\" miłego klikania wsiem\'👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonek
witam baranki:) wpisuje sie do waszego topiku bo tez baran z marca zamieszkały w Gdyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ;) musze kończyć, bo trza troche mieszkanie ogarnąć i do pracy sie uszykować :( może wieczorkiem wejde jak dam rade no to życze Wam moje kochane Baranki miłego dnia i żeby Nas mężowie kochali tak jak mąż kocha Melani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonek
prosze bardzo jestem swieżą (?) rozwódką ma 17 letnią córkę i chomika :) a i mam 38 wiosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyszlo ze nic nie zamowilam.juz bylam przy kasie a oni mi pisza ze rzeczy ktore wybralam, moga przyjsc nie wczesniej jak za 14 dni.to ja nie chce tak dlugo czekac.:) Ok, ja tez uciekam.Trzeba na zakupy isc, i dzieciom spacerek maly zrobic.Do pozniej ! :) Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pieknie limonek ja mam 18-letnia corke,lat 39 i drugiego meza.nie bardzo,moge teraz pisac,wskoczylam na chwilke,zeby Cie przywitac,zajrzyj po 17-tej,a moze na czarno sie przerobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. no jak ja znalazłam chwilę to wszyscy poszli, no ale jak pisałam wczoraj i tak na spokojnie to mogę wieczorem z wami pogadać. stroniczek to nastukałyście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×