Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cześć kochane,no..........nic nie dali,cholera!!!!ale to nie moja branża.......za duuuuuuuużżżżżżżżoooooooo białego wina,dziś ja mam kaca!!!!a......i dopiero wstałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 :) pamiętałam o Tobie, ale już nie chciałam 44 stresować:D 44 - nie biegaj tak duzo, bo nóżki będą Cie bolały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 stka kaca masz:P i dotego spioch jesteś:) Dopiero wstałas, a u mnie słońce już zaszło...... za chmury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam habiha czy jak mu tam,jakaś ckliwa historia............a 41 bużaki kacowe!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowały mnie hihihi .baranki wymieniłam OGÓLNIE🌼.. ładnie ,, codziennie jakas baranica skacowana, ja po lampce wina też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjo kochana,toć ja wielki baletmiszcz barani,mnie to normalnie po ca lym mieście nosi..............a kochliwa..............zawsze jakiś obiekt musi być.........dziewczyny ja najbardziej lubię zdobywać.................pan P.....jest od lat 10-ciu stale,ale wzdychulców w tzw.między czasie wielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze,że ja do roboty na gwizdek nie chodzę...........bo dzisiaj to chyba wolne bym wzięła....ha!ha!ha!ha!ups!głowa pęka!!!!!!!!!!a..........mówiłam już ,że nie nawidzę alkoholu???44 gratulacje dla syna!!!!!!!tak.......matura.......to już sto lat minęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 jakie ogólnie,po imieniu witałaś........i o mnie zapomniałaś......bbbbuuuuuuu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nienawidzisz alkoholu?? chyba tylko dzisiaj po wczorajszym:P jak tak czytam, to doszłam do wniosku, że ja absztynentka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjo,kochana,a tu się nie da............codziennie coś................na szczęście na wszystko nie chodzę,i w więkzości bryką jeżdze...a nr11 znów po innych stronach straszy...........ta to ma zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle.........gadał dziad do obrazu,a obraz ani razu...........żegnam WAS lecę ..........ojej,a głowę to chyba na wózku,będę wiozła........ha!ha!ha!ha!........hi,hu,hi,hu......a pan P. taksówą do rojby dziś jechał,bo mu bryka,nawaliła......a zły jest okropnie,właśnie dzwonił...........a ja mu powiedziałam,że tam pewnie alkomat jest,i.............pijanym nie zapala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) Ja dzisiaj tylko z doskoku.Malzonek wraca.W prawdzie bedzie dopiero poznym wieczorem, ale musze jeszcze po zakupy skoczyc, chce jakas dobra kolacje przygotowac.No a w ciagu dnia, jak to w domu, zawsze cos do zrobienia.I jeszcze na bostwo musze sie zrobic.Ehhhh.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim 🌼 wpadłam się przywitać. Ja znowu niestety tylko na chwilę. Zaraz lecę do skarbówki podać nowy nr konta, żeby potem nie szukać zwróconego podatku po mieście a popołudniu jeszcze w gości idę i znowu będę musiała jeść ciasto a ja się przecież odchudzam 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam co chcialam . Jezzdem z deka pijanowata :O Ze sasiadkom se tak dalysmy w dude .... Kurde musze na inny topik bryknac i sie radzic ...Ale problem ma dziewczyna 😭 .... A tak wogole to ten swiat schodzi na psy a chlopy to sa pizdy bez cyckow ...Sory ale mnie nosi teraz na maxa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka🖐️ 30 - nie pisz tak, że głowe bedziesz wiozła na wózku, bo ja mam taka wyobraźnie:) już Cię widzę z głową na wózku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem czy moge nawet tu napisac :( Musze pod innym nickiem ,bo sasiadka czyta to forum i pewnie by nie chciala wyczytac o sobie ,ale tak w skrocie i mam nadzieje ze .........Kurde no !!!!! Jej malz mial romans i teraz tata bedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w zasadzie wyszczekana ,ale mnie to tak przybilo ,ze mi szczeka opadla i zaniemowilam . Chcialoby sie jakos pocieszyc ,ale jak ?????? Slow brakuje i wszystko wydaje sie banalem :( Zawsze myslalam ze to tylko w inernecie takie rzeczy a nie pod wlasnym nosem .......lo matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetowi odbiło, szukał szczęścia u innej, świeżego ciała tak jak niektórzy piszą, tylko nie pomyślał, jak bardzo krzywdzi swoją zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak strasznie mi jej zal :( A za chwile bede sie sama nakrecac ,ze jak on to moze i moj mi kiedys takiego numera wytnie .Ale popaprane to wszystko. Co sie dzieje z ludzmi ??? Nie rozumiem juz nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolność i swoboda:) tak niektórzy myślą. Niedawno czytałam cos takiego \" lepiej żałować, że się zdradza, niż żałować, że się nie zdradzało\" Poczytaj na erotycznym jak niektórzy myslą, tylko nie powinnaś myśleć, że Twój tez tak potrafi, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu ja wiem ,ale taki jakis pogiety mam charakter .Teraz jestem skolowana .Wiem ze ona przyjdzie do mnie i bedzie plakac i sie zwierzac .Jessssu jak ja mam ja pocieszyc ? Co powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, bo to trudne....jak można ją pocieszyć kiedy świat jej się wali? Tylko nie zapomnij, że nie mozesz uogólniać, bo sama wiesz, że czasami myśli sie, że wszyscy są tacy a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, powiem Ci tylko jedno, pozwól jej płakać, żalić się... ale pocieszyć? W takiej społeczności jak my zyjemy, gdzie niektórzy interesuja sie kłopotami innych, to bardzo trudne, bo takie rzeczy są uważane przez niezyczliwych jak sensacja. To nie koniec swiata, nie on pierwszy i nie ostatni.... Tłumacz jej, że jest dzielna i da rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Alu nie bede chyba pocieszac ,by nie wydac sie smieszna . Kurcze ale mam zgryza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×