Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Hej! Ja tylko na momencik.Wlasnie wrocilam z zakupow.Do malzonka przyjechal wspolnik, zostanie tez na obiedzie.Wiedzialam o tym juz wczesniej, wiec ok.Ale dzis rano o 8:00, dowiedzialam sie ze w poludnie przyjedzie tez kontrahent z pracownikiem.Tak wiec musze ugotowac obiad dla 4 chlopow, dla mnie i 3 dzieci! A moj maz pyta, czemu sie nie ciesze, przeciez fajnie -goscie beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki znowu tylko na chwilkę bo lecę na zakupy, na szczęście u nas dzisiaj ładnie :) zdecydowałam nie kłaść młodej w południe, może to pomoże i będzie ładniej spała wieczorem i w nocy, to ja będę miała więcej czasu na pogawędki ... :) zwłaszcza że też będę sama wieczorem :) młoda ważyła niecałe 3800 jak się urodziła i miałam cesarkę bo była ułożona dupką do wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka ja mam jutro impre na 8 osób i czekają mnie dwudniowe przygotowania... wracając do młodej to niestety przez zle ułożenie miała poważną dysplazję i wsadzili mi ją w szelki ortopedyczne na 4 miesiące. Ten okres wspominam jako koszmar...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc baranki🖐️ Ja mam dziś na obiad kurczaka pieczonego z ryżem i ważywami:) Malo roboty, wstawia się do piekarnika i czeka się godzinke:) Nogi bolą mnie okrutnie, byliśmy z MM na mieście, nachodziłam się buuu dlatego odpuściłam sobie wymyślny obiad. Tylko zarza ciasto przygotuje, ale to też niedużo pracy. Miłej soboty kobietki🌻 Pogoda taka piękna dziś:D mam nadzieje, że u Was też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja,ach dziewczynki życie piękne jest..słuchajcie dzisiaj kasę mi oddał taki jeden co już myślałam,że nigdy już mieć nie będę,normalnie.........ażnie wiem co robić,chyba zaszaleję i kupię jakieś szmaty,sukienka chodzi mi po głowie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegiem lece,może coś kupię................do wieczora,alicjo pogoda super!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wlasnie dopadlam kompa . Nie chce przymulac nikogo ,ale wczoraj byl straszny dzien . Nie mialam sumienia tego Robaka zostawic samego .Jak ona strasznie plakala .Normalnie serce mi sie krajalo . Jak mozna tak skrzywdzic kogos ,kogo sie podobno kochalo ? Nie zrozumiem tego nigdy. Lece teraz zaleglosci poczytac ,bo widze ze naplodzilyscie ze ho ho ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki.... musze chwilę odpocząć , dopiero będę robiła placuszki z młodych ziemniaczków, córcia nie chce lasagne, nie mam komu upiec ,a już wszystko mam przygotowane tylko upiec , zrobię jutro i zaproszę siostrzenicę.... syna zawiozłam na dworzec pojechał na mazury odpocząc parę dni po maturze i przed wyjazdem na wyspy... moje dzieciaczki starsze wazyły tak po 3400 a najmłodsza 1400 jest wczesniakiem i tez był koszmar czy przezyje...a teraz ma 7 lat chodzi do zerówki a wygląda na 3cio klasistkę i jest bardzo mądra...ale jest dalej pod opieką centrum Zdrowia dziecka... Pogoda jest ekstra, dziś juz na gołe nogi właśnie córcia mierzy ubrania z tamtego sezonu,, szok z wszystkiego wyrosła.... no nic kawkę dopije i do roboty... w weekendy tez lubię siedzieć w domku....🌼 do wieczora:),:),:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanieńkie... ja na chwilkę bo się jeszcze nie witałam co do zakupów to tez dzis zaszalałam, chociaż te ciuchy to wszystkie dla nastolatek chyba szyją. Nie lubię przykrótkich, wolę jakby tuniki co niby modne tylko niedostepne-hi, hi! a co do dzidzi to miała 3200-do wzrostu za mało wiec kazali utuczyć. Sam sie utuczył na cycuniu i potem na kazdym szczepieniu że się w statystyki nie mieści bo za ciezki i za wielki(proporcjonalnie) i tak ma do dziś. Kolezanka dawała mi ciuszki bo mój młodszy o kilka m-cy, a teraz ja jej ha, ha, ha. Idę rosołek na szybko pierdzielnąć i ciasto. Polecam ze strony pascala szarlotkę brzoskwiniową. super lekki torcik...ciauuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam jak błyskawica zobaczyć co słychać i lecę dalej. Wróciłam własnie z zakupów i jestem strasznie zmachana. Co za debilna pogoda, wczoraj zimno, dziś gorąco :( eksperymentalnie nie kładłam dziś młodej w dzień z nadzieją, że będzie ładnie spała wieczorem i w nocy a ta trąba zasnęła mi w sklepie o 15-tej :( aż strach się bać co to będzie wieczorem... ja też lubię przepisy pascala :) przed chwilą sprawdziłam co to za ciasto, apetyczne, ale nie mam niektórych składników :( to nic ja za to będę robić ciasto chałwowe i kruche z owocami :) mniam mlask ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo,dziewczyny miałam na te zakupy lecieć,ale nie udało się,za to byłam u znajomych mojego na grillu,pogoda marzenie,ale jakoś dziewczyny czułam się jak na zlocie oldbojów!!!kurczę ludzie trochę stasi,ale jacyś tacy............ja ze swoim upiornym humorkiem.........krótko mówiąc......stare grzyby............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11,a Ty to normalnie nie możesz z nami posiedzieć,grasujesz jak szalona.........tylko dym z faja znaczy,że byłaś,ha!ha!ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam u tej biedaczki???jak się ma??ale facet świnia....................a gdzie się baranki podziały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem wekendowo wszystkie baranki - ja też baranek i to nawet po 40-tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja jeszcze ze scierą i szczotka latam witamy Diarra opowiadaj o sobie,, zaraz się zejdziemy baranki chyba ...🌼teraz to sobota i ładna pogoda trochę nas pogoniła od topika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Diarra 🌼 zagladam tu i zagladam a tu ciagle nic... gdzie sie wszystkie podzialy?! imprezują cycuś?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diarra,milutko......opowiadaj o sobie,nas już znasz....czytałaś.....hi,hi,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski :) Jest jeszcze ktos ? Witam nowalijke 🖐️ U biedaczki jest koszmar . To najgorszy i najtrudniejszy moment chyba teraz . Zobaczymy co bedzie jak emocje opadna .Najgorzej ze ona chce walczyc mimo wszystko o niego . Bedzie trudno wybic z glowy ten pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też baranica.........11 ta koleżanka,a i co...jak ona to sobie wyobrażą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo..i znowu sama..sasiadka przyjecie wydaje.....może czymś pózniej poczęstuje.........mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko30 tesknilas??? ;) Ja teraz pokrecone dni bede miala . Zmeczona jestem .Wlasnie bidula moja poszla do domu .Pewnie jeszcze zadzwoni ze 4 razy w nocy . Ale juz przestaje marudzic . Jak sobota Wam minela mile moje ? Pewnie sprzatanko ,gotowanko i wszystkie inne zaleglosci .Co ? Ali tez nie widzialam dzis .Cieszy sie chlopem :) I ma racje . Ja jeszcze sama . Moj malz w pracy na popoludnie . Dzieciska sie jeszcze nie zeszly i tak klikocze sobie do Was :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ! Poczytac nie omieszkam ,ale teraz jak juz sie zlazlysmy to popisac warto :) Jakis plan jeszcze na dzis czy juz spoko? Ja jeszcze chyba jakies piwko z malzem zalicze i filmik i lulu grzecznie :) Jutro znowu sama w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Mazur, pracująca samotna mama 18-letniej kobietki ... O was jeszcze musze poczytac, bo coś ostatnio zaniedbałam forum i dopiero teraz powoli godze się z internetem. Ja dzisiaj leniuchuję, opalam się, same prztyjemności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×