Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

niooo do mnie baranko masz najblizej hahha tylko 100 km 45 minut jazdy nioo moze dłuzej... troszeczke zalezy od jazdy i pogody i natężenia ruchu na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana,mówisz i.........masz jak czas wykroję,chętnie odwiedzę,zobaczę miasto......ale to TY też czas musisz mieć dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez picia .. i znowu pogubic sie mozna ,,ale ja sobie winka nalałam.. chyba nałóg ze mnie się zrobi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teesa,uważaj,bo.......jak będziesz w wawie,to moje dziecko będzie,więc Twoje zostawimy,my..............wawa nocą...........zaszalejemy!!!!!!!!!!!!!na maxa kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu!!!!!!!!!!ja stara wjadaczka,miasto nocą przed i po północy...........wow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam swego czasu troche studiowałam ale wtedy byłam grzeczna , bo mąz czekał w domu:( zamiast hasła wpisałam madzia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zadzwonił mój mąż ,, do syna a ze go nie zastał ja z nim rozmawiałam całkiem grzecznie... chce go zabrac na studia do USA, nie wiem czy syn będzie chciał..mnie jest szkoda bo wychowałam go w najtrudniejszym dla niego czasie a ten sobie wexnmmie odchowanego syna,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na tvn,jednym okiem zerkam na program,gdzie koleś,rozbiera laski!!!!!style tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to oglądałam w niedzielę ,, i duzo wniosków z tego wyciągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam TV w tym pokoju ale nie mam gniazdka antenowego musze cos wykombinowac , bo jak siedze tu to nie mogę zobaczyc TV:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×