Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

nie poszłam jeszce ale pójdę,,,,,hahha mojacórka tez zakleja pieprzyk plasterkiem i tez nie lubi byc blada tak samo jak jej mamusia hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to na pocztę musze wejsc ale zdaje juz byłam i pusto było pappa dobranoc dziewczynki jutro a właściwie dzis mamy jubileusz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bardzo!!! 🌼.......kawka,herbatka już na stole stygnie :-)........zapowiada się znowu gorący dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dostalas zdjęcia?............straszie szybko minąl ten miesiąc 🌼.......wszystkiego naj....naj....🌼..........żebyśmy tak jak najdlużej się rozumialy.........a nawet w realu spotkaly🌼:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki....HHHUUURRRRAAAAAA!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Z całego serca Wam dziękuje za to,że jesteście!!!!!!!! Super miesiąc:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki kochane jakiś strój na wieczór trzeba przygotować hi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny upalny dzień....... u mnie od dzisiaj maraton...........wieczorny.... dziś impra w centrum handlowym:pokaz mody,makijażu,spotkanie ze stylistą.....i takie tam.... jutro kolacja proszona........ w sobotę grill u znajomych..... niedziela rodzinny obiad....... i znowu trzeba jeść:P:P:P:P:P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barankowa03
[kwiate🌼k]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 {cześć] Pięknie minął nam ten miesiąc...Oby jak najdłuzej razem !!!! Kawka pyszna..mmmmmmmmmmm Dzionek zapowiada się wyśmienicie 👄:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarzucam coś na grzbiet i lecę do biura..... zaglądam do Was kochane:):):):) tak madziu to dobry pomysł na spotkanie w realu:):):) całuję Was mocno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skad on sie wziął hahhaaaa takiego psikusa mi zrobił w taki dzień i na 113 stronie.. szybko uciekamy na 114 ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedyś moze z dwa lata temu wypowiadalam sie w innym barankowie ale widac nie przetrwalismy bo juz nawet nie pamiętam....a nick ..plącze się ... komp ;) to ma pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌼 ❤️ 👄 :D :D :D :D :D 10000000000000000000000000000 lat !!!!!!!!!!!!!!!! o ile się da :p ale się rozgadały wieczorem ! a ja nie mogłam bo zuza się obudziła i nie mogła zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie, a z tym odchudzaniem to myślałam, że ino mój mąż taki nie kumaty, bo dla niego jestem piękna i nie rozumie ciołek jeden, że ja sama sobie się muszę podobać, a nie jemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi,hi........podobno kobiety robią to wszystko nie dla mężczyzn tylko,żeby szlag trafiał koleżanki:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×