Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no patrz a ja kurcze mam ogrod i zupelnie nie potrafie go zagospodarowac, nie mowiac o skalniaku...nawet nie wiem co z czym mozna laczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udalo mi sie rozpoczac nowa strone :D coś wolno mi chodzi internet, może cos wisi w powietrzu... do nas w końcu jeszcze nie doszedł ten deszcz co to lał w wawie i łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na medal, ale wróciłam z potworną migreną. Ten upal nie ułatwia, a lokomocja miejska i te autobusy praktycznie pozamykane...ręce opadają, ci omdlewajacy ludzie jak za karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja`to nawet nie wiem kiedy ostatnio jechalam autobusem :D glownie pieszo a jak juz trzeba to biore autko. Ale chyba bede musiala sie przejechac bo zuza nauczyla sie mowic autobus i wypatruje ich na ulicy i wydaje okrzyki radosci na ich widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie zakupiłam ksiażki z roslinami...a nawet pojechałam do Arboretum w Rogowie popatrzeć jak studenci tam tworzą. Piekne miejsce-polecam. Tam każda roslinka ma nazwę i mozna tez kupic na miejscu, a jak wszystko kwitnie i gdzie sie nie spojrzy inny kolor np. magnolie...super, mam nawet zdjecie z obejmujacymi sie drzewami, tak na wodów ze przyroda zyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to moje dziecie tez, a najbardziej sie wydziera jak widzi tramwaj albo motor aż się ludzie oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jakis informatyk mi powiedział ze internet dobrze chodzi póki amerykanie spią, bo jak oni zasiądą to cały swiat odczuwa skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rzeczywiście to miejsce dla mnie, ale przypominam że ja z torunia to chyba troche daleko... ja to kupuje kwiatki ktore mi sie podobaja... tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zdjęc poszukać jak chcesz? A obok dla dzieci widziałam jak przejezdzalismy park dinozaurów, to moze byc frajda,podobno mogą sobie nawet \"pogrzebać\" w srodku w jakims specjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja sie pisze na te zdjecia a to miejsce to sobie jutro na mapie zlokalizuje moze rzeczywiscie warto sie wybrac z bachorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od nas to też dobra godzina jazdy samochodem, ale jak ty masz dalej to jeśli już to na początku maja chyba najpiekniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też myślę że dopiero w przyszłym roku, teraz to troche za późno.. toruń ładny, romantyczny... ale straszne zadupie... nic się nie dzieje... pracy nie ma... trzeba do bydgoszczy... a ja łodzi zupełnie nie znam... no manufakturę znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm cos niemrawo dzisiaj, ja tez sie udam na spoczynek\\po ciężkim i nieudanym dniu... miłych snów dziewczynki i do jutra 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiutka a czemu nie udany? Mozesz sie wyżalić niemrawej gozmówczyni:D Przyjedź w końcu obejrzeć to swoje dziecie to sie rozerwiesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ ............jakoś nie miałam siły wczoraj po powrocie z pracy na nic......to był okropny dzień.......na dworze gorączka i w pracy też......w zakładzie było 30 stopni........az boję sie co mnie czeka dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,normalnie wczoraj padłam jak pies pluto.....hi,hi,hi,hi.... nalałam sobię szklanę ginu z tonikiem lodem i cytryną....mniam.... i popijałam sobie....... jeszcze nie dopiłam,a już spałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając: kasiu,pekińczyki trudne w utrzymaniu są,a matylda jest miniaturą pekiniora.....więc kłopoty,obecnie ma jakąś dermatozę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko,podoba mi się jak ładnie się rozkręciłaś........:):):):):) człowiek renesansu miałam na myśli:otwartego na świat o szerokich horyzontach.......:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rach ciach,ciach.......:) trzeba oczka przemyć....kieckę narzucić.......i w drogę....... tyle słońca w całym mieście.........:):):):) ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×