Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ha ha, wczoraj wysłałam pismo grzeczne, acz stanowcze do tego towarzystwa ubezpieczeniowego i proszę własnie dostałam odpowiedź, że pieniążki przelali na konto :) jeszcze ich nie ma więc zobaczymy. Najlepsze jest to że baba napisała, że w razie jakichkolwiek pytań prosi o kontakt, ale żadnego telefonu nie zostawiła, a jak się do nich dzwoni to ino można z konsultantem gadać, palanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cholera jasna:P:P:P:P.......... koleżanki zerkając na Wasze zdjęcia.....hi,hi,hi,hi... poprzeczka wysoko ustawiona:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten jak najbardziej wspaniały dzien :-D.........musze popsuć sobie humor....bo nie długo do pracy czas się szykować:-(.............a teraz to za kolonie lecę zaplacić,bo jak nie to ominą mnie dwa tygodnie odpoczynku od dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za piękny dzień :D :D :D najnormalniej w świecie mam dzisiaj szczęście!!!!!!!!! gady z towarzystwa ubezpieczeniowego przelały mi wreszcie pieniążki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze Madzia wyjada dzieci to troszeczkę odpoczynku.... moją córcię tez zaraz będą zabierać siostry jak tylko wrócą z pracy ze szwecji na urlop , bo moje dziecko to rodzinna maskotka i jest bardzo rozrywane .. z czego ja bardzo się cieszę:):):):):):) Kasiutka to masz dziś za co rządzić i balowac na imprezce z okazji naszego swięta hahha 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że będę balować :D zaraz zresztą jadę grasować po galerii handlowej :D tylko niech młoda wstanie i zje (?) obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,wow,wow..........kasia:):) kolejna baranka,co jak extra kasę dostanie to szybko biegnie,żeby ją wydać....hi,hi,hi,hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE zebysmy za rok z taką radością swiętowały i kolejne lata, i żeby grono sie już więcej nie wykruszyło i dziekuję że mogłam Was poznać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm......a co może sylwia robić......hm..... pewnie mężowi szykuje kolacje...... sylwia bo zapomnę jest taka maść emla ona znieczula,jest na receptę...jak myślisz o tatuażu to będzie ok.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, wlaściwie nic nie kupiłam bo mąż mnie ciągle poganiał, bo mieliśmy jeszcze jechać do jego siostry. Muszę sama pojechać bo z takim ogonem to żadne zakupy :O Lecę wykąpać zuzę, potem tylko mleko i zara jezdem z powrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak stara śpiewka mój już w pierwszym dostaje wysypki.....drugim już ma lęki.......do trzeciego odmawia wejścia:P:P:P więc go nie biorę,no chyba że w charakterze portwela.......hi,hi,hi,hi,hi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę robić się na bóstwo......do galerii tylko na chwilę......a potem na otwarcie knajpy............imprezowiczka idzie w tango,,,,hi,hi,hi:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę niustająco piła Wasze zdrowie,i myślała jak nam fajnie w naszym barankowie:):):):):):):) zajrzę wieczorową porą......buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo aja dziś obiad prawdziwy ugotowałam... po obiadku z gazetką i pfffkiem udałam sie na balkon noi zdrzemnęłam się przed burzą .. bo nadchodzi tak nie wiadomo skąd głośna , musiałąm wyskoczyc z pieskiem na spacerek... synek do mnie napisał , ze ręce puchną od roboty ale pocieszył ze za miesiąc przywyknie... ide wercię kąpac, rano musi wczesniej wstac bo idą do kina zx klasą... nauczycielka upominałąa mnie ze musimy duzo wczesnie przyjsc hihihi Zajrze tu po burzy ,, bo tak to wyłanczam kompa , bo niejednemu szlag trafił .... jak piorun walnąl,,, narazie baraneczki... Ania balangowiczka pobawi sie za nas wszystkie... ona to ma luz....🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znów...i jak miło dzis było... po perwsze pan remoncik jest cudowny, co sobie nie wymyslę-mówi ze nie ma sprawy, i nawet o zakupienie zmiotki poprosił bo w bałaganie pracowac nie lubi, no kurka jak na faceta...poczciwy i już coś widac to serce sie raduje... Aniu akurat bylismy juz po kolacji i własnie dziecie o tej porze kąpiemy, potem baja i lulu wyszło dziś na to że z okazji naszego świeta dostałam prezent od męża...no kurka zaskoczył mnie. Marzyła mi sie taka bordowa piekna akrówka no ale są inne wydatki, a poządna skóra wiadomo. A tu wpadły mu jakieś pieniążki i postanowił na zone wydać. I taki był miły i jak kiedyś radosny...szkoda że nie dziś jest nasza rocznica, która byłe bee No ale tak to moge swietować. Jeszcze loda dostałam do kompa i wode mineralna w kieliszku od szmpana tak zaszalał i jest fajnie. O co tu chodzi...moze naprawde nowy dom nowe zycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale normalnie nie mam sił na nic, jakaś taka wypompowana jestem... teresko ale masz dobrze, burza... boję się burzy, ale mają don wyboru saunę i grzmociki, to z dwojga złego wolę to ostatnie... no margaretko to może idzie ku lepszemu :D zawsze myślałam, że ty małgosia jesteś skoro margaretka i teraz ta sylwia mi nijak nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak już tak chwalić a o zakupach z mężami rozmawiałyście to mój jest ideałem w tym jednym, i lubie z nim łazić. M. lubi jak mierze, decydujemy razem i mysli o moich zakupach a ja lubie sprawiedliwie i łazimy ile sie da, nawet ostatnio w manufakturze jak w kinie bylismy po kupieniu biletów był czas i nie na zarcie poszlismy tylko ciuszki pooglądać... no dobra bo przesłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja chciałam córeczkę Małgosię-znaczy perła i to miała byc moja perełka i taki sentyment został. Kule gradu złapały nas w samochodzie musielismy stanąć na srodku ulicy, waliło ze myslałam że dach nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×