Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

u mnie pewnie do wieczora tez coś spadnie... pochmurno jest teraz ale i duchota ... pewnie znowu zazyje red bulla zeby jakos funkcjonowac hhaha spodobało mi się to??cy cuś?? ale tak chcę córci urzadzic pokój i wogóle posprzatac przy tej okazji mieszkanie.. zeby było milej ..ale jak tak wejdę po pracy to odechciewa mi sie i odkładam na inny raz... tak mysle ze jak padałoby to....nie ma wyrzutów ze siedzi się w domu i sprzata.... Ania pewnie coś przytacha z tej Ikei hihihi kasiutka chyba nie masz az tak cięzkawej nózki do tej nowej kostki hahahhaa stąpaj smiało!!!! kasiutka moze w końcu przy tej pogodzie spodnie zwężysz??? madzia to cięzko pracuje po południu... a margaretke zalewa?? buzzziaczki dziewczynki:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha akurat, mnie to zawsze nosi, jak tylko deszcz przestał padać to d... w troki i w długą. Dopiero wróciłam, cały czas pieszo, będzie parę kilometrów. Ale u nas fajnie po deszczu, niektórzy nawet na długi rękaw byli, fajnie się łaziło bez upału. A i ciuchacz po drodze wyhaczyłam, i znowu parę rzeczy przybyło :) teraz czuję się lżej, uwielbiam to uczucie, zawsze lubiłam chodzić. A ostatnio tylko ciągle samochód i samochód... ale piffko na wieczór tysz mam :P ania to pewnie całą ikeę wykupiła... teresko ja też się przymierzam, żeby zuzi pokój zrobić, różnica między nami taka, że u mnie to ja decyduję jaki on będzie, ty to pewnie pod dyktando...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pod dyktando ale korzystam z okazji jak ona bawia sie na dworze i robię przemeblowanie ... wypiłam red bulla znowu i do roboty.. ona kiedys miała swój pokój w domu ale przez tę przeprowadzkę do bloku to szok.. uwstecznilismy się ,, ale zawsze mozna nadrobić... do mnie dzis przyszło kilka paczek z allegro i tez przybyło ciuszków hihihi najwazniejsze ze dla córci spodenki krótkie , rybaczki i bluzki w końcu doszły nowe..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie boisz się z tym allegro, rzeczywiście przychodzą w dobrym stanie, takie jakie chcialaś? A ty licytujesz czy kupujesz już po ustalonej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje się chociaz ryzyko jest ale zadowolona jestem.. niekiedy licytuję jak na czymś bardzo mi zalezy,, a jak nie to daję sobie na spokój...sąrzeczy nowe z metkami i mozna kupic za małą kwotę , do sklepu ide to wybieram przebieram i nie wiem co chcę a tu jak zalicytuję to nie mam właściwie juz odwrotu,,,ale ogólnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem na ikei się nie skończyło......hi.hi po deodze do ikei,bo o 10-tej otwierają.....majty do ćwiczeń kupiłam i taki stanik specjalnie do ćwiczeń coby cycki oczu nie podbijały;)do ikei wpadłam......i zaczęło się...a to to tamto i śiamto...pojemniki,folia do szafek,ręczniki,tanie i wytrzymałe,podkładki......i jeszcze.... no ale jak już byłam to musiałam się najeść,bo jęzor już był na brodzie;) a jak wychodziłam niespodzianka gradobicie,wię przemokłam do suchej nitki......potem do sklepiku z telefonami.....coby jakięś dile porobić..... jakoś nagle dużo tel.miałam........a potem jeszcze zajrzałam na przeceny i tunikę i suknie kupiłam......a to wszystko taka mokra latałam potem w venezi z reklamacją byłam..... do domu wpadłam dalej jeść tym razem bób.........przebrałam się......i na zajęcia poleciałam.......w tak zwanym między czasie mężowi strawy naważyłam,a przed tem zakupy zrobiłam........... po ćwiczeniach znowu straszyłam w slepie za chlebem...bo zapomniałam kupić............a teraz chwila spokoju,uffff!!!!!! a ja sobie winko białe poijam z wodą..........polecam,miałam taką koleżanke która na tej diecie dychę zjechała......rano była bez apetytu,w południe coś łapała......a potem białe wino z wodą...i jeść się nie chciało.....;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania powera dostała zakupami humor sobie poprawiła i latawca dostała hahhah łomatko a teraz ta pomaranczowa reklama cały czas przed oczami człowiek nawet nie widzi co napisał :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc lalki...to sprzatanie to zajmie mi kilka dni w tym tempie co ja robię,, ruszam sie jak mucha w smole a tego badziewia nie wiadomo skąd w tym domu mieszkam tu dopiero 2 lata musze upchac syna rzeczy tak zeby mógł potem cos znaleźć to w całym mieszkaniu rewolucja...ale jak skończę to pójde do fryzjera i na głowie tez przemeblowanie zrobię hahahha ,, buziaczki słonka papp do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj poczekaj a o co chodzi z tym winem z wodą? Proszę o więcej szczegółów! ja to gdybym zaczęła robić porządki na moim poddaszu to chyba by mi z miesiąc zajęło, zresztą to bez sensu, bo ja wszystko zbieram i bo jak to mówię \"a nuż widelec mi się przyda\" i strasznie ciężko mi cokolwiek wyrzucić. To po co porządki jak i tak nic nie wyrzucę... oi tak wszystko upycham i upycham i upycham... i coraz mniej miejsca mam ... ikea... moje marzenie... jutro cholera mam przegląd auta, no normalnie wszystko mi się teraz zwaliło... najpierw komp i ten atywir a teraz samochód, rano przegląd, wieczorem ubezpieczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro tez kupuje i zadowolona jestem............właśnie dzisiaj topik \"przyszedł\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszła ta co mi miała powiedzieć o winie 😭 😭 cześć madzia :) u was też tak fajno chlodno dziś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jednak muszę pomacać (o ciuchach oczywiście mówię :)), jestem strasznie zadowolona z moich dzisiejszych zakupów w ciuchaczu, znowu super spodnie rybaczki wyhaczylam i koszulki super markowe i baaaardzo fajnie leżące. W sklepie takich fajnych nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ też było super.............aż z przyjemnością mi się po mieście latało.........bo też miałam ogrom spraw do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro to przede wszystkim chłopakom kupuje...i to super markowe ciuchy za mała kase.........musze wam powiedzieć ,że zamówiłam silikonowy biustonosz:-).....taki bez zapięcia i ramiączek...........koleżanka poleciła........podobno super piersi wyglądaja w bluzeczce z dekoldem i bez pleców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie patrz ja też dopiero co go oglądałam na allegro! Tylko nie wiem o co chodzi, czy on podnosi to co powinien podnieść czy tylko zakrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieweczki, ja tez latałam ale nie chce zanudzac bo ja monotematyczna chciał nie chciał...wszędzie tylko zaliczki wołaja i tysiace idą, a oprócz tego jak nie farby to dzis poszukiwanie kogos do cyklinowania, no kurka wszyscy wyjechali za granice...o tak sie porobiło Kasiutka ja tak mam ochote na ta ikee że musimy zaszalec, troche zrywu i już...trzeba odpocząć od codzienności... a jak sie nie dasz namówic (ALE SIĘ DAJ!)choc super by było skoro też masz ochotę to anie poproszę o pomoc... Aniu jak wysiądę na wschodnim(chyba że inna stacja lepsza) to jak sie potem dostac na Janki bo nie pamietam, zreszta kiedyś to byłam samochodem, ale jak Kasiutka się wykreci to sobie zrobimy z M. wycieczke tylko dziadkom małego musze wcisnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poczekam aż założysz i mi to potwierdzisz :) a nie boisz się jeździć? no ja to panicznie się bałam na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do ikei to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo... muszę się z tym przespać :D madziu dokładnie to nie wiem, kupuję 80-86, ale mam też większe tzw. przyszłościowe, tylko nie wiem po co to kupuję, bo zuza nie uznaje śliniakow, więc bluzki niektóre to takie artystyczne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dam znać jak leży hi,hi,hi nie boję się jezdzić, tylko muszę poznac nasze auto:-).........troche inaczej się prowadzi niz corse........i tak lżej sprzęgło i gaz chodzą .........ale dam rade.........najwazniejsze ,że ślubny mi pozwala jezdzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×