Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

za mną też chodzi coś słodkiego ale nic w domu nie mam............na dworze leje, oberwanie chmury ...........więc nie zjem dziś nic słodkiego i na boczku się nie odłoży:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tym braniem za siebie to dramat normalnie.......... zrywy są....hi,hi,hi,h!!!! a potem momenty szaleństwa i przestępstwa dietetycznego:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcieliśmy z mężem na weekend nad morze pojechać, ale jest problem..........piesek...........nie mogę znalezć kwatery,w której można z piesem przebwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja miałam taką koleżankę normalnie jakiś cyborg ona jak reżim sobie narzuciła to żeby się waliło paliło nic ją nie ruszało. NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia musisz kochana szukać dalej,teraz to z psem problemu nie ma troszkę wytrwałości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej koleżance: rano: czarna kawa+suchar, obiad 14: kawałek mięsa chudego, sałata jakaś najlepiej bez niczego, kolacja 18: sałatka z pomidora, i koniec :O:O:O:O:O:O:O i ona tak już dobrych parę lat tak żyję,a i jeszcze na fitness lata codziennie......:P:P:P ale kurde wyniki :) 34\\36 od lat,a ma 43......i jest szczuplejsza od swojej córki nastolatki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na temat ale.....zalezy nam:) http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=13144 http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=13098&pg=0 wyslalysmy z psiapsiola zdjecia na konkurs...jak wygramy to we dwie bedziemy mogly ruszyc do ameryki poludniowej,albo do spa....od tego zaleza nasze wakacje.. Zeby zaglosowac wsytarczy kliknac..a kazdy glos sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam życie ma być przyjemnością,a nie katorgą...... w życiu wystarczająco ciężko,żeby jeszcze mieć schizę na jedzenie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą pogoda koszmarna :P:P:P:P barowo-łóżkowa....Tereska wspominała już,no pewnie po to jestem drogie panie,żeby w W-wie nie zginąć;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zmieszałam winko z wodą gazowaną iii ..padłam.......... ale mogę powtórzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tradycyjnie mam piffko :P w ten sposob sobie tlumacze jak zre slodkie, że życie jest krotkie i potrzebne są jakieś przyjemności, ale potem jak widzę swój tylek to mnie cholera bierze :O kiedyś taka nie byłam, jak się zawzięłam to koniec, zresztą zawsze się odchudzałam. Nawet jak zaszłam w ciąże to nie potrafiłam się przełamać żeby normalnie jeść. Ale jak juz się przełamałam to normalnie koniec... przez całą ciąże powtarzałam sobie że potem to spalę no i nadeszło to potem a jakoś spalić się nie chce 😭 cholera jakbym się z kimś założyła to by mi lepiej poszło, bo ja to taka przekorna jestem. I jakby mi ktoś powiedział że napewno mi sie nie uda to na bank własnie by mi wyszło. Ale mój mąż swinia o tym wie i nie chce sie ze mną zalożyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie trzeba długo namawiać ..już siedze i piję winko Bongeronde Medium ii już zaczyna mi szumiec w główce a miałm walnąć się na chwilke na kanapę..💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowości,nowości: tabletki się pojwiły cudo polskie nazywają się For Slim kosztują 6 zł,i wszyscy chwalą............ziołowe może spróbujemy znajoma przed chwilą z rykiem dzwoniła,że działa!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... muszę się zastanowić o co, chyba że już masz jakiś dobry pomysł :P co prawda nie wiem, ile waże, rano się zważę naczczo :) lepiej wygląda :) ale myślę że z 5 kg na pewno madziu przepraszam, zupełnie kurna przez to tłumaczenie przeoczyłam urodziny twojego syna, 100 lat :D :D co by się dobrze chował i dawał ci dużo radości a mało się dawał we znaki ;) byłaś na shreku? bo zuza się zakochała i non stop ogląda obie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece normalnej :) oooo....a teraz zauważyłam,że na kafeterii też o nich piszą,ale nie wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi.........winko biale wieczorkiem to jest to :) a madzia znowu do pracy dzisiaj:(,a napisałaś to cv co miałyśmy Ci pomódz...na internecie takie gotowce są,ale jak chcesz to skrobnij mailika,wykształcenie,jakie prace,zainteresowania to ładnie to obrobimy ;) i nowa praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasiu zakład to zakład tylko jak coś wymyślę to żeby nie wiem co to warunków dotrzymujemy obie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na shreka zaproszenie jutro mam....... i na drugą imprę też:Okiem Komara..... hi,hi,hi,hi,hi :) trudny wybór.....ale na shreka to chyba dziecko pójdzie i nam opowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś przycisłam w kompie i myslałam....ze juz go nie uruchomie ..juz czarne mysli miałam ,ze nie zobaczę was:(:(:(:(hihihi, ze to juz koniec..ale za 10tym razem ruszył ja kiedyś uwierzyłam w tabletki ale przytyłam po nich hihihihi..tzn inne reklamowane i DROGIE!!! nie wiem kiedy teraz nabiorę takiej chęci zeby mieć siłe do tego odchudzania dzis na obiad zrobiłam hamburgery wg Pascala ;) a pan baran upiera się ze jestem akurat i ze jak schudnę to nie będzie mnie lubił :( ja teraz waże wiecej 😭 jak kiedys w ciązy!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie aniu :) a jak ostatnio spróbowalam tego wina z wodą to się ututkałam, a myslałam że takie wino z wodą to na mnie nie podziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na shreka zaproszenie jutro mam....... i na drugą imprę też:Okiem Komara..... hi,hi,hi,hi,hi :) trudny wybór.....ale na shreka to chyba dziecko pójdzie i nam opowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×