Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Dzień dobry!!!:) hiperaktywna anka-baranka od rana grasuje,nawet do Sylwi bladym świtem zdążyła zadzwonić :) Spiochy,leniuchy wstawać na kawę hi,hi,hi,hi!!! a Sylwia przed 11-tą w Wawie hi,hi,hi,hi :) w szpony anki wpadnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!:) hiperaktywna anka-baranka od rana grasuje,nawet do Sylwi bladym świtem zdążyła zadzwonić :) Spiochy,leniuchy wstawać na kawę hi,hi,hi,hi!!! a Sylwia przed 11-tą w Wawie hi,hi,hi,hi :) w szpony anki wpadnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ale wam zazdroszczę :( 😭 mam ciężkie i pilne tłumaczenie, dlatego się nie odzywam, normalnie już zakręcona jestem, nie wiem jak sie wyrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ a jednak wycieczka się udala:-).........pojechalismy kolo 14..........było super, nawet mimo padajaego przez 15 min deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu i sylwio, ale macie super...........prosimy o relacje ze spotkania, a moze jakies fotki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki madziu za zdjęcia, faktycznie fajne te dinozaury, a w wenecji byliście? tak jak na jednym zdjęciu dinozaur trzyma pazury nad twoim mężem (no bo to chyba on), to tak ja trzymam zawsze łapkę nad moim :D dziewczynki się nie odzywają, ciekawe jak spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie byliśmy w wenecji ani w biskupinie , bo już bylo za pózno (czynne do 18)........a ten pan to mój mąż.............dziewczyny się zagadały i sylwia na pociąg się spoznila hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...dziewczynki...!!! dziękuję za gratulacje i toasty..mnie juz zabrakło tu ,, czekałam na swoją siostrunię ,, w sobotę przygotowałam obiad , ciasto z bita śmietaną .. wieczorem wybralismy sie na KUPALNOCKĘ w moim miescie (występy zespołów folklorystycznych z różnych państw w tym i egzotycznych) zanim dotarliśmy to rozpetała się burza i nic nie widzieliśmy dobrze ze były parasole i piwo hahha , tak ze musiałam spać u siostry a do kompusia nie miałam dostępu ...nie chciałam u kogoś Dziś z kolei u siostry obiad , cisto kawa .. pogoda w krattke to wysiedziałąm sie u niej w fotelu i niedawno do domku wróciłam.. i prosto tu zobaczyc co siem działo i dzieje..u Was.. No ciekawe czy te baranki spotkały sie hahha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dziwne trochę, że żadna się nie odzywa... choć wiedzą że nas tu ciekawość zżera... a może specjalnie chcą nas przetrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz do pracy wychodze a dziewczyn jeszcze nie ma:-(..........jutro poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałyśmy się od razu tzn.Sylwia wygląda tak samo ładnie jak na zdjęciach :) z mężem przyjechała panem M. bardzo miły :) Sylwia nasza cichutka,miła wyciszona :) a........anka wulkan;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie myślę,że trochę dałam czadu,ale ja normalnie taka jestem,więc po co udawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz szczegóły: Sylwia przyjechała na centralny,dwa razy dzwoniłam,żeby się upewnić czy jadą! czekałam na peronie,odebrałam,kawkę wypiliśmy po drodze w modnym miejscu w Wawie....pogadaliśmy,no głównie nadawałam ja...:) a potem zawiozłam szanownych gości do Ikeii,a sama biegłam na rozdanie dyplomów..... za trzy godziny byłam pod Ikeą i odebrałam Sylwię z mężem..... pojechaliśmy na dworzec po drodze pogadaliśmy chwilę........ trochę Wawę pokazywałm............. i pojechali,czasu mało było,zapraszałm na weekend,żeby pobalowć trochę,ale ja fajnie,miło czas spędziłam nie wiem jak Sylwia i mąż.......naprawdę dziewczyny,Sylwia super babka:) imyśle,ze nasze spotkania w realu mają sens,ale piszę d siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same widzicie ja jak zwykle,biegałam,nawet grill był w planie,tylko Sylwia czaszu naie miala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu byki,sorki,ale znów robię 15-cie rzeczy na raz!!! ale wszystko pokazałam,gdzie mieszkam,ćwiczę i chodzę z psem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nadzieję,że Sylwia też się odezwie i opowie.......ze Swojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×